Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3867


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie...komentarze tu: http://forum.motocykle.slask.pl/A_Propo_Re...rona-t3872.htmlSprawa wygl¹da tak:Rozmawia³em z Kierownictwem Referatu Sportu w Bêdzinie...Za³atwilem cos takiego ze nastepna duza impreza w Kwietniu nie odbêdzie sie w Sarnowie tylko na stadionie Bêdzinskim plus zamykam jedn¹ ulicê która bêdzie przygotowana na pokazy motocyklowe...Prawdopodobnie Pan S³awiomir Witek (Kierownik w/w dzia³u) zorganizuje na tej akcji Mistrzostwa Polski na 1/4 Mili...On sam powiedzia³ mi zebysmy sie zarejestrowali jako stowarzyszenie... wtedy bedziemy mieli pe³ne prawa do organizacji imprez, plus mozemy siê starac o dofinansowanie ze strony miasta... czyli mog¹ nam nadaÌ roczny bud¿et...Jest to rodzaj stowarzyszenie które nie zabierze nam straconego cennego czasu i nie bêdzie dzia³alnoœci¹ gospodarcz¹.... jest okazja zeby siê zerejestrowac poniewaz Taki wniosek wp³ywa do Starostwa i wszystko jest rozpatrywane przez ponad miesi¹c... ja moge za³¹twic to w 2-3 dni...Wtedy miasto moze nawi¹zac z nami wspolprace , mzoe nam pomagac i sami mozemy organizowac z np. Motocyklowe Mistrzostwa Polski w... 1/4 mili lub street fighter festiwal...Nie chodzi tu o jakies zobowi¹zanie wobec forumowiczów poniewaz nie zostan¹ oni tkniêci jakims zobowi¹zaniem... forum bêdzie dzia³a³o w taki sam sposob w jaki dzia³a do tej pory...Wniosek jest taki ze ktos moze o nas us³yszec i mozemy do czegosc dojsc...Mysle ze warto ... a jelsi o ca³¹ robotê papierkow¹ czyli wszytskie formalnosci spotkania ... zalatwiam ja ...Rozmawia³em z Mendlem i Chamsinem... oni wiedz¹ o co tu chodzi... trudno jest mi to opisac na forum ale cos napewno zdzia³amy...POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie...komentarze tu: http://forum.motocykle.slask.pl/A_Propo_Re...rona-t3872.htmlSprawa wygl¹da tak:Rozmawia³em z Kierownictwem Referatu Sportu w Bêdzinie...Za³atwilem cos takiego ze nastepna duza impreza w Kwietniu nie odbêdzie sie w Sarnowie tylko na stadionie Bêdzinskim plus zamykam jedn¹ ulicê która bêdzie przygotowana na pokazy motocyklowe...Prawdopodobnie Pan S³awiomir Witek (Kierownik w/w dzia³u) zorganizuje na tej akcji Mistrzostwa Polski na 1/4 Mili...On sam powiedzia³ mi zebysmy sie zarejestrowali jako stowarzyszenie... wtedy bedziemy mieli pe³ne prawa do organizacji imprez, plus mozemy siê starac o dofinansowanie ze strony miasta... czyli mog¹ nam nadaÌ roczny bud¿et...Jest to rodzaj stowarzyszenie które nie zabierze nam straconego cennego czasu i nie bêdzie dzia³alnoœci¹ gospodarcz¹.... jest okazja zeby siê zerejestrowac poniewaz Taki wniosek wp³ywa do Starostwa i wszystko jest rozpatrywane przez ponad miesi¹c... ja moge za³¹twic to w 2-3 dni...Wtedy miasto moze nawi¹zac z nami wspolprace , mzoe nam pomagac i sami mozemy organizowac z np. Motocyklowe Mistrzostwa Polski w... 1/4 mili lub street fighter festiwal...Nie chodzi tu o jakies zobowi¹zanie wobec forumowiczów poniewaz nie zostan¹ oni tkniêci jakims zobowi¹zaniem... forum bêdzie dzia³a³o w taki sam sposob w jaki dzia³a do tej pory...Wniosek jest taki ze ktos moze o nas us³yszec i mozemy do czegosc dojsc...Mysle ze warto ... a jelsi o ca³¹ robotê papierkow¹ czyli wszytskie formalnosci spotkania ... zalatwiam ja ...Rozmawia³em z Mendlem i Chamsinem... oni wiedz¹ o co tu chodzi... trudno jest mi to opisac na forum ale cos napewno zdzia³amy...POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA tym abyÂście byli klubem w kazdym calu zasÂługujecie na to.Patrzac na Was na jednym ze spotkaĂą byÂłam zdumiona i to pozytywnie ta powienien wygladac prawdziwy klub!! ludzie zjezdzaja sie w okreslony dzien kto chce nie prowadzicie Âżadnych skÂładek bezsensownych jak w innych klubach (Out Laws np.) wspolne rozmowy jak nie o babach heheh tak i o motorach o Âżyciu jak jedna wielka rodzina tak powinno byc.Za to cenie Motocyklistow spotykajacych sie a SkaÂłce i to Âże dzieÂłacie na rzecz dzieciaczkow to jest kolejnym waszym + jestem na tak abyscie sie stali klubem!!Sama ÂżaÂłuje Âże nie jeÂżdze na motorze bo wÂłasnie tak wyobrazam sobie prawdziwy klub prawdziwych motocyklistow!!Pozdrawiam MILA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony jestem za tym zeby za³o¿yc klub ale s¹dze ¿e stowarzyszenie bedzie jednak lepszym rozwi¹zaniem poniewaz jest tak a nie inaczej ¿e miedzy klubami s¹ doœÌ czesto wojny o barwy i inne duperele które s¹ wg mnie bez sensu i niepotrzebne przecie¿ nie po tro sie spotykamy ¿eby rozrabiac tylko sie dobrze bawic ,znam osobiscie troche osób z 2 klubów i na niejednym zlocie by³em i widzia³em co sie dzieje a samo stowa¿yszenie to wg mnie tylko papier do organizowania legalnych imprez i s¹dze ¿e nie wchodzi to w konflikt z klubami pozdrawiam wszystkichpost-1050-1135518637.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popieram utworzenie stowarzyszenia jako oddzielnego organizmu - forum tylko jako patron medialny i wsparcie i raczej nie uÂżywaÂłbym w nazwie wyraÂżeĂą "motocyklistĂłw" i "ÂślÂąskich" - po co zaogniaĂŚ sprawĂŞ jak i tak wiadomo kto bĂŞdzie wspieraÂł akcje.niech bedzie np Stowarzyszenie Pmoc dzieciom no ew. St. od MotocyklistĂłw dla dzieci rozumiem Âże jest to potrzebne abysmy mieli postaĂŚ prawnÂą i jeÂśli inaczej siĂŞ nie da to niech bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o stowarzyszenie to jestem na TAKJesli chodzi o klub NIE NIE NIE I JESZCZE DÂŁUGO,DÂŁUGO NIE !! !!Jesli chodzi o dofinansowanie z budzetu jakiegos miasta-Maku w jakim swiecie Ty zyjesz?? !! Uwierze jak zobacze!! Najpierw powiedza ze fajnie ze wychodzimy z inicjatywa a potem oleja cieplym moczem...To tyle jesli chodzi o moje doswiadczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.