Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3751


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, to Moje szczĂŞÂście chyba minĂŞÂło Dzisiaj byÂłem zaÂłatwiaĂŚ procedury rejestracyjne i przeglÂądaÂłem sobie dokumenty RzuciÂła mi sie w oczy pewna rzecz, ktĂłrej nie dostrzegÂłem przy zakupie.Zerkam na umowĂŞ kupna sprzedaÂży, a w okienku gdzie wpisuje siĂŞ moc silnika podane jest 25 kW mocy.Zerkam na brief i widzĂŞ, Âże wpisane byÂło 70 kW przy 11500 obrotĂłw na minutĂŞ, ale zostaÂło to przekreÂślone.W pierwszym przeglÂądzie rejestracyjnym juz tutaj w Polsce w rubryce moc silnika wpisane jest 25 kW przy 9200 obr./min. (?)Teraz powstaje pytanie, czy jest to wersja zdÂławiona, czy teÂż moÂże sÂą to bzdury wpisane tylko po to, bo jakis gebels nie mial uprawnieĂą do prowadzenia motocykla o peÂłnej mocy i Âżeby obejÂśc tamtejsze przepisy wpisanÂą ma taka moc, a nie innÂą ??Kurna sam juz nie wiem o co biega TÂłuaczĂŞ sobie to tak, Âże skoro 25 kW przy 9200 obr./min., to przy 11500 osiÂąga peÂłnÂą moc, a moÂże on do tych 11500 w ogĂłle sie nie wkrĂŞca ??Jak to moÂże byc zdÂławione, kryzy, dysze w gaÂżnikach, a moÂże waÂłki "nierzÂądu" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to Moje szczĂŞÂście chyba minĂŞÂło Dzisiaj byÂłem zaÂłatwiaĂŚ procedury rejestracyjne i przeglÂądaÂłem sobie dokumenty RzuciÂła mi sie w oczy pewna rzecz, ktĂłrej nie dostrzegÂłem przy zakupie.Zerkam na umowĂŞ kupna sprzedaÂży, a w okienku gdzie wpisuje siĂŞ moc silnika podane jest 25 kW mocy.Zerkam na brief i widzĂŞ, Âże wpisane byÂło 70 kW przy 11500 obrotĂłw na minutĂŞ, ale zostaÂło to przekreÂślone.W pierwszym przeglÂądzie rejestracyjnym juz tutaj w Polsce w rubryce moc silnika wpisane jest 25 kW przy 9200 obr./min. (?)Teraz powstaje pytanie, czy jest to wersja zdÂławiona, czy teÂż moÂże sÂą to bzdury wpisane tylko po to, bo jakis gebels nie mial uprawnieĂą do prowadzenia motocykla o peÂłnej mocy i Âżeby obejÂśc tamtejsze przepisy wpisanÂą ma taka moc, a nie innÂą ??Kurna sam juz nie wiem o co biega TÂłuaczĂŞ sobie to tak, Âże skoro 25 kW przy 9200 obr./min., to przy 11500 osiÂąga peÂłnÂą moc, a moÂże on do tych 11500 w ogĂłle sie nie wkrĂŞca ??Jak to moÂże byc zdÂławione, kryzy, dysze w gaÂżnikach, a moÂże waÂłki "nierzÂądu" ??
Moze byc tylko wpisane w brief.Tez tak mialem jak kupilem przywieziona z Niemiec ZX9R,w brifie bylo 98KM a okazalo sie ze jest odblokowana a do tego miala jeszcze dynojety Wkrecac sie moze do konca ale ciezko.Jak bedzie zdlawiona to pewnie na zwezkach w dolotach,zadzwon do SDMC to Ci powia co i jak.Albo poczekaj do wiosny i sprawdz ja w trasie,jak nie pojdzie 240km/h to jest dlawiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzĂŞ, czy ma zamontowane zwĂŞÂżki w dolatach.Znajomy mĂłwiÂł mi, Âże waÂłki rozrzÂądu odpadajÂą, bo jest to zabieg zbyt kosztowny i nieopÂłacalny.Skoro miaÂła fabryczna moc i zostaÂła zdÂławiona ze wzglĂŞdu na tamtejsze przpisy dotyczÂące praw jazdy i stawek ubezpieczeĂą, wiĂŞc bardzo prawdopodobne jest, Âże ma zwĂŞÂżki na dolocie MoÂżliwe teÂż jest Âże ma tylko wpisane w briefie, tak jak mĂłwisz GabryÂś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jecha³em, ale odcinek drogi by³ tak krótki, ¿e rozbuja³em siê do 120km/h i juz musia³em hamowaÌ awaryjnie ze wzglêdu na œliska nawierzchniê i jej koniec Ogl¹da³em doloty i nic tam nie widaÌ. Cebul mówi³ mi, ¿e w Shadowce jego znajomego na króÌcach by³o napisane 25 kW, u mnie ani nic nie jest napisane, ani ¿adnych zwê¿ek nie widaÌ.W kolektorze wydechowym i przy samych kana³ach wydechowych tez czysto.Jutro jak to posk³adam i nie bêdzie œlisko to poœwiruje, trochê po okolicy i siem zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s³uchaj Wicher,mówie Ci-jak masz zblokowany to na 99% na module,czemu??? bo ¿eby odblokowaÌ wystarczy modó³ zmieniÌ,a nie grzebaÌ w kroÌcach,gaŸnikach itp, zreszt¹ kto w japoni chcia³by siê bawiÌ w jakieœ zwê¿ki w kroÌcach jak mo¿e ino inny modó³ pod jedn¹ wtyczkê podpi¹c???? napewno tak nie bawili siê w yamasze w 2002roku!!!a¿ wierzyÌ mi siê nie chceewentualnie wcale nie jest zblokowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce takie naklejki, jak s¹ w oryginale ¯adnych odblasków i kolorowych œwiecide³ek Ranty felg bêd¹ polerowane hehehe , no tak wicher ,wkoùcu masz ju¿ swoje lata mog³eœ od razu jaki¹œ armature kupiÌ i kurtke z frêdzelkami heheeh ,sorka ¿e z konta od brata ale znowu mi sie na moim kompie zalogowa³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo chyba coÂś mi siĂŞ wydaje, Âże sie mylisz ZnalazÂłem wzmiankĂŞ w briefie odnoÂśnie punktu 7, czyli mocy motocykla Kto jest dobry z niemieckiego i mi przetÂłumaczy ?? LEISTUNGSREDUZIERUNG DURCH EINBAU VON JE ENTER DROSSELBLENDE PRO ANSAUGKANAL fi 12MM U. fi 3 MM AUSSERMITTIG.DziĂŞkujĂŞ Tak w ogĂłle, to motocykl po opuszczeniu fabryki mial moc nominalna, bo sa na to wpisy i zostaÂł zablokowany w niemczech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s³uchaj Wicher,mówie Ci-jak masz zblokowany to na 99% na module,czemu??? bo ¿eby odblokowaÌ wystarczy modó³ zmieniÌ,a nie grzebaÌ w kroÌcach,gaŸnikach itp, zreszt¹ kto w japoni chcia³by siê bawiÌ w jakieœ zwê¿ki w kroÌcach jak mo¿e ino inny modó³ pod jedn¹ wtyczkê podpi¹c???? napewno tak nie bawili siê w yamasze w 2002roku!!!a¿ wierzyÌ mi siê nie chceewentualnie wcale nie jest zblokowana
Motocykle gaznikowe prawie zawsze sa dlawione na zwezkach w dolotach bo to tanie rozwiazanie i szybko mozna odblokowac i sa stosowane nawet w najnowszych motocyklach.Wg mnie na 99% to nie bedzie modul a na 90% moge powiedziec ze wogole nie jest zablokowana tylko ma taki wpis w briefie Dragon,jak Twoja Fazere mial Damian to leciala mu 240
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam Moje pytanie, ale tym razem chodzi mi o iloœÌ oleju na lagê Zaznaczam, ¿e rocznik to 2001.Kupi³em dziœ olej MOTUL-a i chcia³bym to dziœ zrobiÌ, a nie wiem ile przypada oleju na ka¿d¹ lagê Dziêki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam Moje pytanie, ale tym razem chodzi mi o iloœÌ oleju na lagê Zaznaczam, ¿e rocznik to 2001.Kupi³em dziœ olej MOTUL-a i chcia³bym to dziœ zrobiÌ, a nie wiem ile przypada oleju na ka¿d¹ lagê Dziêki i pozdrawiam
Zadzwon do SDMC.Jakbys mial Suzuki to juz byc mial odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki Dragon MiaÂłem dane mĂłwiÂące, Âże do kazdej lagi wchodzi 465 ml PostanowiÂłem wlaĂŚ trochĂŞ wiĂŞcej i wlaÂłem wÂłasnie 475 ml MOTUL-a 15W Olej ktĂłry zlaÂłem nie byl najwyÂższych lotĂłw, ale teraz jest noweczka i mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie dobrze Jeszcze raz dziĂŞki Dragon za info i linki, ktĂłre zapewne sie przydadzÂą Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.