Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3751


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.Mam kilka pytaù odnoœnie Fazera, rocznik 2002.Mam nadziejê, ¿e znajdzie siê kilka osób, które mi pomog¹ i udziel¹ kilku informacji ?Wiêc tak:1.Olej silnikowya. lepkoœÌb. iloœÌc. czêstotliwoœÌ wymianyd. cenae. co s¹dzicie o produktach Bel Ray - warto ?2. Filtr olejowya. cena3. Filtr powietrzaa. cenab. jakieœ sugestie co do róznych zamienników, a mo¿e K&N ?4. Czyszczenie, regulacja, synchronizacja gaŸnikówa. cena5. Regulacja zaworówa. czêstotliwoœÌ regulacjib. cena6. Olej do przednich teleskopówa. lepkoœÌb. iloœÌ na lagêc. cena7. Przewody hamulcowe w stalowym oplociea. jakieœ sugestie co do marki ?b. czy u Olka tn¹ jeszcze na metry ?c. oczywiœcie cena 8. Klocki hamulcowe przóda. jakie najlepiej przy za³o¿eniu, ¿e bêda stalowe przewody ?b. cena9. Akcesoryjne podnózki kierowcy i pasa¿era - najlepiej srebrne lub chromowane- perforowanea. gdzie mo¿na kupiÌb. czy ktoœ zajmuje sie sprzeda¿a towarów z katalogu Louis'a ?c. orientacyjna cena10. Tylny b³otnik, chlapacz, czy jak sie to zwie. Chodzi o ten element, do którego montowana jest tablica rej a. gdzie mo¿na zdobyc od rêkib. oczywiœcie cena 11. Komplet naklejek (zamienniki, bo orygina³y za drogie)a. gdzie mo¿na zakupiÌb. orientacyjna cenaZ góry dziêkujê za wszelk¹ pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chce takie naklejki, jak sÂą w oryginale ÂŻadnych odblaskĂłw i kolorowych ÂświecideÂłek Ranty felg bĂŞdÂą polerowane Dobra czekam na resztĂŞ odpowiedzi, moÂże ktoÂś w koĂącu zarzuci jakimis konkretami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami jajcarze hehewiêc tak ja tam powiem co wiem co do oleju-zale¿y ile ma przebiegu-raczej semi syntetyk ja bym wla³,ile??? a okienko chyba jest-wiêc tyle ile bedzie w okienku w skali filtr powi-zale¿y jaki,meiwa kosztuje coœ ok 70z³(coœ ko³o tego),a na K&N pójdzie ci spalanie doœc znacznie w górê full serwis ga¿ników- ok 130-150z³(chyba ¿e zadzwonimy do pewnego pana to bedzie mniej -ale on do ró¿nych modeli ró¿nie bierze-nie wiem ile za fazere i pytanie czy di rybnika chce ci siê jechaÌ )olej do lag - litr spokojnie starczy - wiêcej info nie wiem,aha litr ok 30z³ mobilaprzewody hamulcowe-jak pewnie wiesz p³aci siê za koùcówki(ok30z³ jedna) wiêc najtaniej i tak samo skutecznie wychodzi poci¹gniêcie przewodu od pompy do prawego zacisku i od niego nad ko³em do drugiego - 4koùcówki po ok30z³,plus ok 1,5m przewodu(kolorowe dro¿sze),oczywiœcie zap³acenie za skucie i montarz,w sumie jak zadzwonimy do pewnego pana( najtaniej w polsce-od importera) napewno nie przekroczy 190z³,a przewody najwy¿szej jakoœci.pewna znajoma z ¿or prowadzi sprzeda¿ akcesoriów z louisa i w Big Bike'u w Gostyni kolega te¿ siê tym zajmuje chcesz telefon??jak coœ jeszcze chcesz to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTUL 15W 50 - 109 z³ w intercars, filtr oleju ok 35z³ (K&N), co do silnika fazera (regulacji) zawory 42 tys., gaŸniki, hmm przyznam sie ze dok³¹dnie nie wiem, filtr powietrza to w zale¿noœci od twoich upodobaù (K&N albo jednorazowe wymieniane co 6tys. km) co do czêsci do fazera to dostêpnoœÌ ogólnie jest wporz¹dku w gie³dzie motocyklowej znalaz³em goœcia który jest w stanie za³atwiÌ wszytsko, pozostaje to tylko kwesti¹ dogadania, minusem jest to ¿e jest z wielkopolski, mam nadzieje ¿e trocha pomog³o pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zamontuj chociaz neony
Mam jakieÂś stare jarzeniĂłwki w garazu, wiĂŞc to powinno styknaĂŚ Leo dzieki za info Co do tych przewodĂłw, to chce zlikwidowac ten nic nie warty trojnik i pociagnac od pompy dwa przewody, dokazdego zacisku po jednym Przem Tobie teÂż dziĂŞkujĂŞ za info Jakmasz jeszcze tennamiar na tego faceta od czĂŞÂści, to mozesz wysÂłac mi na PW, bo zapewne cosik mi sie przyda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm,nie-pĂłjdzie w gĂłrĂŞ,a w po³¹czeniu z DynoJetem to juÂż nawet o litr  i wiĂŞcej-Âśrednio
Samo zamontowanie filtra K&N nie spowoduje wzrostu zuzycia paliwa a jak sie dobrze ustawi gazniki do tego filtra to nawet spadnie!!!Filtr ten powoduje zmniejszone opory przeplywu powietrza!!!Co innego jesli poza tym filtrem zalozy sie dysze Dynojet,wtedy na pewno wzrosnie.Ale Wicher pytal tylko o sam filtr wiec na pewno mu nie wzrosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana oleju o ile dobrze pamietam jest co 12 tys.!Ja mialem u siebie stalowy oplot-roznica widoczna w hamowaniu oraz w scieraniu sie klockow!Jesli mam byc szczery....gdybym teraz sie przesiadal na motocykl turystyczny badz bardziej sportowy-w zasiegu mojego portfela to bylaby to Fazerka badz Cebra!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.