Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3781


_det

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce sobie nabijac postow, tzn nie chce zby mi tak mowiono tak wiec umiszczam 2 rzeczy w jednym temacie...http://atol.com.pl/~buczo/akademik.swf - Student party ...TVP-Trwam*Jak donios³y nam nasze wtyczki z zarz¹du TV-T z Torunia, z dniem 01.01.2006 uruchomiony zostanie nowy pakiet rozrywkowy w sk³ad którego wchodziÌ bêd¹ nastêpuj¹ce programy:* *TELETURNIEJE* "Ró¿aniec z gwiazdami" "Jaka to modlitwa?" "Jeden z dwunastu" "Szansa na odpust" "Od Torunia do Opola" "Intifada" lub "Diecezjada" lub "Parafiada" (jeszcze nie wybrano ostatecznego tytu³u) "Wielka Msza" "Ananasy z mojej parafii" "Miliard w Ambonie" "Diecezja nale¿y do ciebie!" "Berety do mety" "Jedno z dziesiêciu przykazaù" "Najs³absze ogniwo" - krótki poradnik z cyklu sam napraw swój ró¿aniec "Big Brother bitwa" - bonifratrzy vs. franciszkanie "Œpiewaj¹ce organy" "O dwóch takich, co ukradli ksiê¿yc" - biograficzny "IdŸ na ca³oœÌ" - czyli poradnik jak wype³niÌ przekaz pocztowy *TALK SHOW I REALITY SHOW* "Jestem jaki jestem" - reality show w domu o. Rydzyka "Pra³at Ja****ski Show" "Co za adwent!" "Z wizyt¹ u Was" - program kolêdowy. "Parafia nale¿y od Ciebie" "Zakrystia - dokument jak powstaje msza" "Ktokolwiek widzia³, ktokolwiek wie" - program Wielkiej Inkwizycji "Miliard na tacy" *SERIALE* "Pensjonat pod Toruniem" "Parafia na peryferiach" - serial Nowa seria wzorowana na "Pierwszej mi³oœci" - "Pierwsza Komunia" "M jak modlitwa" "Œwiat wg redemptorystów" - re¿. Oki³ Khamidov "Tata, a Ojciec Marcin powiedzia³... " serial edukacyjny dla rodziców "Stra¿nik dekalogu" z Chuckiem Norrisem "Sutannah" - serial obyczajowy "Plebania" - a nie, przecie¿ ju¿ jest... *PROGRAMY NOCNE* "Telesklep o. £ukasza" "Liga Mistrzów - historia zakonu" "Moherowe igraszki" - audiotele z nagrodami "TRWAM - wkrêca" "Purpurowy kapturek" - bajka dla (starszych) dzieci "Tygodnik Moherowego Spokoju" "Czarny pijar" - nowy magazyn detektywistyczny "Moherowa landrynka" *PROGRAMY HOBBYSTYCZNE* "Podró¿e kulinarne siostry Alfredy - pieczeù licheùska" "Mo' Hair" - program o najnowszych, œwiatowych trendach w nakryciach g³owy i fryzurach "Darz Bóg" - program ³owiecki - odcinek o polowaniu na jelenie. "1001 rzeczy które mo¿na zrobiÌ z moheru" - drzwi balkonowe "Samo szycie" - kurs robienia moherowego beretu "Siostro, po prostu gotuj" - program kulinarny siostry Eutanazji.. "Katechetyczne podró¿e Ojca Rydzyka" "Wacha do Maybacha" - magazyn moto *PONIEDZIA£KOWE MEGAHITY* "Lord of the rings - The Bishop" "Moherowa podszewka" "Allo, allo, kto siê do nas dodzwoni³?" Koncert zespo³u "The Redemptorists" - goœcinnie Zbigniew Wasserman na bongosach *PROGRAMOWY INFORMACYJNE* "Inforeformacje" "Telekuria" "Pana rama" "Purpurowe Forum" - program publicystyczny "Og³oszenia paranormalne" "Tour de Czêstochowa" - Studio Sport - relacja z wyœcigu pielgrzymek "ZaÌmienie s³oùca nad Toruniem" - program popularno naukowy. *PROGRAMY DOKUMENTALNE* "Zbuntowany anio³" - historia Macierewicza "Ministrant" - pierwszy krok kariery parlamentalnej "Nowoczesna Genetyka - czy mo¿na braci bliŸniaków po³¹czyÌ w jeden organizm?" "Ziarno" - reporta¿ z Mennicy Paùstwowej "IdŸ precz Darwin" - program o kreacjonizmie "Z kamer¹ wœród kaczek" - film dokumentalny o historii najnowszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sobie nabijac postow, tzn nie chce zby mi tak mowiono tak wiec umiszczam 2 rzeczy w jednym temacie...TVP-Trwam*Jak doniosÂły nam nasze wtyczki z zarzÂądu TV-T z Torunia, z dniem 01.01.2006 uruchomiony zostanie nowy pakiet rozrywkowy w skÂład ktĂłrego wchodziĂŚ bĂŞdÂą nastĂŞpujÂące programy:* *TELETURNIEJE* ........
detox nie rozumie dlaczego robisz zbite z Telewizji Twam i z ojca Rydzyka przeciez przez to ranisz uczucia innych ktorzy sa katolikami praktykujacymi prosze admina o wykasowanie jak najszybciej tego posta, winda moze zostac jesli nie zostanie on do jutra skasowany to nie wejde juz nigdy na to forum. Wstydzcie sie wszyscy tak nagannego postepowania detoxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detox nie rozumie dlaczego robisz zbite z Telewizji Twam i z ojca Rydzyka przeciez przez to ranisz uczucia innych ktorzy sa katolikami praktykujacymi prosze admina o wykasowanie jak najszybciej tego posta, winda moze zostac jesli nie zostanie on do jutra skasowany to nie wejde juz nigdy na to forum. Wstydzcie sie wszyscy tak nagannego postepowania detoxa
dobre !!!!! prawie to ³ykn¹³em
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.