Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3663


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

tak szczerze mówi¹c po 800 koniach spodziewa³em siê czegoœ wiêceja swoj¹ droga to jest granica od której samochody napêdzane jedn¹ osi¹(szczególnie te z przodem) powy¿ej której wiêcej koni ju¿ nic nie daje-bo nie jest tego w stanie przenieœÌ na pod³o¿e podwozie i ju¿ heheale autko ³adne-widzia³em tylko tego 325 i jak na 800koni to ma strasznie ma³e tylne kó³eczka-w¹skie s¹ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie mam Bawarii tylko Omegê MV6 i g³ówn¹ przyczyn¹ dlaczego wzi¹³em to auto to by³ silnik 3.0 V6 oraz napêd na ty³. Auto chodzi nawet gorzej (do setki) ni¿ calibra 2.5 V6 (240 kg l¿ejsza) ale tak to jeŸdzi siê super.Moim marzeniem jest M3 E46, ale jeszcze d³ugo nie bêdzie mnie staÌ.A Ty Gixer jaki masz model i silnik ?S³ysza³em w³aœnie te g³upie wypowiedzi, ¿e BMW to sie bardzo psuj¹, ale moim zdaniem na takie tematy wypowiadaj¹ siê ludzie, którzy kupili np. rocznik 92' z ca³kowicie nieznanego Ÿród³a wierz¹c ¿e auto ma 150 kkm przejechane. Ja uwa¿am, ¿e prawid³owo eksploatowany pojazd mo¿e d³ugo pos³u¿yÌ. A w beemce ten dŸwiêk rzêdowej szóstki jest powalaj¹cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie mam Bawarii tylko Omegê MV6 i g³ówn¹ przyczyn¹ dlaczego wzi¹³em to auto to by³ silnik 3.0 V6 oraz napêd na ty³. Auto chodzi nawet gorzej (do setki) ni¿ calibra 2.5 V6 (240 kg l¿ejsza) ale tak to jeŸdzi siê super.Moim marzeniem jest M3 E46, ale jeszcze d³ugo nie bêdzie mnie staÌ.A Ty Gixer jaki masz model i silnik ?S³ysza³em w³aœnie te g³upie wypowiedzi, ¿e BMW to sie bardzo psuj¹, ale moim zdaniem na takie tematy wypowiadaj¹ siê ludzie, którzy kupili np. rocznik 92' z ca³kowicie nieznanego Ÿród³a wierz¹c ¿e auto ma 150 kkm przejechane. Ja uwa¿am, ¿e prawid³owo eksploatowany pojazd mo¿e d³ugo pos³u¿yÌ. A w beemce ten dŸwiêk rzêdowej szóstki jest powalaj¹cy
Hehe,ja mam E30 z najslabszym silnikiem czyli 2.4 Diesel Ale 6 cylindrow w rzedzie jest i mimo ze to klekot to dzwiek ma wspanialy W przyszlym roku planuje kupic jakas beeme benzynowa ale silnik musi byc 6-cylindrowy.Moim marzeniem tez jest M3 E46 ew.M5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie mam Bawarii tylko Omegê MV6 i g³ówn¹ przyczyn¹ dlaczego wzi¹³em to auto to by³ silnik 3.0 V6 oraz napêd na ty³. Auto chodzi nawet gorzej (do setki) ni¿ calibra 2.5 V6 (240 kg l¿ejsza) ale tak to jeŸdzi siê super.Moim marzeniem jest M3 E46, ale jeszcze d³ugo nie bêdzie mnie staÌ.A Ty Gixer jaki masz model i silnik ?S³ysza³em w³aœnie te g³upie wypowiedzi, ¿e BMW to sie bardzo psuj¹, ale moim zdaniem na takie tematy wypowiadaj¹ siê ludzie, którzy kupili np. rocznik 92' z ca³kowicie nieznanego Ÿród³a wierz¹c ¿e auto ma 150 kkm przejechane. Ja uwa¿am, ¿e prawid³owo eksploatowany pojazd mo¿e d³ugo pos³u¿yÌ. A w beemce ten dŸwiêk rzêdowej szóstki jest powalaj¹cy
krisod76 moj wspolnik ma M3 w e-46 hehehe istna rakieta na trasie cbr -a musze sie niekiepsko sprezac bo ani na przyspieszenie mu za bardzo nie odejde ani na predkosci... ale jesli chodzi o puszki to ja wole wygodniejsze w m3 czuje sie nawet piasek na asfalcie a co do wydatkow... to oczywiste wymiana oleju, paliwo i oplaty no moze troche wyzsze jesli chodzi o ac to troche po kieszeni wali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,ja mam E30 z najslabszym silnikiem czyli 2.4 Diesel  Ale 6 cylindrow w rzedzie jest i mimo ze to klekot to dzwiek ma wspanialy  W przyszlym roku planuje kupic jakas beeme benzynowa ale silnik musi byc 6-cylindrowy.Moim marzeniem tez jest M3 E46 ew.M5 
No ale za to ekonomia wiĂŞksza. Ja siĂŞ ostatnio teÂż przekonaÂłem do dieseli, przejechaÂłem siĂŞ kilkoma (Golf TDI 1.9 i Fabia 1.4 TDI) i naprawdĂŞ dobrze to chodzi - no i ta ekonomia.Co do M3-M5 to ja wolaÂłbym jednak M3, mniejsza waga, lepsze prowadzenie. Teraz mam auto co waÂży 1600, jednak czuĂŚ tÂą limuzynĂŞ, mimo Âże zawieszenie jest twarde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisod76 moj wspolnik ma M3 w e-46 hehehe istna rakieta na trasie cbr -a musze sie niekiepsko sprezac bo ani na przyspieszenie mu za bardzo nie odejde ani na predkosci... ale jesli chodzi o puszki to ja wole wygodniejsze w m3 czuje sie nawet piasek na asfalcie    a co do wydatkow... to oczywiste wymiana oleju, paliwo i oplaty no moze troche wyzsze jesli chodzi o ac to troche po kieszeni wali
No ja nie wiem jak to chodzi, nie miaÂłem przyjemnoÂści, najmocniejszy sprzĂŞt jakim jechaÂłem to 211 koni w Omedze, ale waga duÂżo ogranicza. Nie sÂądziÂłem, Âże jednak moto bĂŞdzie miaÂło problem z puszkÂą. Na R1 nie wyobraÂżam sobie (jak na razie - brak doÂświadczenia) odrĂŞciĂŚ gaz do koĂąca na pierwszych 3 biegach. Ale zaleÂży mi Âżeby nie wyglebiĂŚ, wiĂŞc uwaÂżam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem tez jest M3 E46 ew.M5 
widze Gixer ze tez Cie e-M-ki kreca co do M3 to wydatki jeszcze w normie... jesli chodzi o paliwo bo pali naprawde ku wielkiemu zadziwieniu malusko srednio w 13-14 ( poprzedni model miescil sie w 12,5) w stosunku do mocy z tego wypala ok 380 kM , ale jesli chodzi o M5 to musisz sobie kupic do kompletu stacje paliw bo w 20 ciezko sie bedzie zmiescic oczywiscie 98 oktanow zalewamy nie wspomne juz o oponkach 19'' aha no i M5 ma V8 wiec lipa z muzyki ktora plynie z 6 cylindrowej rzedowki wkrecajacej sie na prawie 8,5 tys obrotow a jesli chodzi o wrazenia z jazdy... w zakrecie jest to auto naprawde bardzo trudno zlamac poprostu idzie jak po szynach, jak zaczalem hamowac to dopiero zobaczylem ile jechalem i tak szczerze to juz nie chce takiego auta jestem zbyt narywisty wole wygodna 5 z 10 poduszkami ze wszystkimi kontrolami trakcji itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jak na razie najmocniejszymi samochodami jakimi jezdzilem to 340 konna Audi S8,300 konna BMW 750 i 220 konna Sierra Cosworth.Tak szczerze mowiac fajnie to zapierdala ale nie chcialbym takiego auta bo koszty utrzymania straszne a i tak tym nie ma gdzie pozapierdalac.Do tego mam motocykl Dlatego jezdze oszczednym diesel'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w³aœnie moto kupi³em ze wzglêdu na przyspieszenie, które zawsze najbardziej mnie krêci³o. Z du¿ych prêdkoœci to w aucie korzystam rzadko, praktycznie tylko na autostradzie. W moto rajcuje mnie jeszcze zwyk³a jazda, szczególnie w zakrêtach, na prêdkoœÌ du¿¹ siê jeszcze nie czujê na si³ach, ale jeœli bêdê sprawdza³, to na pewno na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak siê chwalicie to ja te¿ siê pochwale ja siê czasem przewioze (niestety nie kieruje) mercem CL600 (V12) mój wujek mia³ m3 ale jak mu zacze³a rdzewieÌ to okaza³o siê ¿e ona ka¿d¹ czêœc ma inn¹ ni¿ zwyk³a 3 - conajmniej wzmocnion¹,pocz¹wszy od hamulców,wachaczy,oczywiœcie przez silnik a koùcz¹c na wystroju - i ka¿da czêœÌ jest 2-3razy dro¿sza od standardu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak siĂŞ chwalicie to ja teÂż siĂŞ pochwale  ja siĂŞ czasem przewioze (niestety nie kieruje) mercem CL600 (V12) mĂłj wujek miaÂł m3 ale jak mu zaczeÂła rdzewieĂŚ to okazaÂło siĂŞ Âże ona kaÂżdÂą czĂŞÂśc ma innÂą niÂż zwykÂła 3 - conajmniej wzmocnionÂą,poczÂąwszy od hamulcĂłw,wachaczy,oczywiÂście przez silnik a koĂączÂąc na wystroju - i kaÂżda czêœÌ jest 2-3razy droÂższa od standardu
Rdzewiala mu bo pewnie kupil taka co miala niezlego dzwona i zostala byle jak zreanimowana.Gdyby byla w oryginalnym lakierze i bezwypadkowa to by na pewno rdza nie wyszla,nawet jakby miala z 15 lat....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak siĂŞ chwalicie to ja teÂż siĂŞ pochwale  ja siĂŞ czasem przewioze (niestety nie kieruje) mercem CL600 (V12) mĂłj wujek miaÂł m3 ale jak mu zaczeÂła rdzewieĂŚ to okazaÂło siĂŞ Âże ona kaÂżdÂą czĂŞÂśc ma innÂą niÂż zwykÂła 3 - conajmniej wzmocnionÂą,poczÂąwszy od hamulcĂłw,wachaczy,oczywiÂście przez silnik a koĂączÂąc na wystroju - i kaÂżda czêœÌ jest 2-3razy droÂższa od standardu
da sie znalesc duzo zamiennikow niektore czesci tylko maja napis M3 i 3 krotnie wyzsza cene ale faktycznie do aut serii "M" pasuje i to bardzo skrot B-edziesz M-iec W-ydatki . A co do merca hmmm niekiepska fura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewiala mu bo pewnie kupil taka co miala niezlego dzwona i zostala byle jak zreanimowana.Gdyby byla w oryginalnym lakierze i bezwypadkowa to by na pewno rdza nie wyszla,nawet jakby miala z 15 lat....
Jak ju¿ wczeœniej pisa³em uwa¿am tak samo jak Gixer. W Zawierciu gdzie mieszkam du¿o ludzi utrzymuje siê z handlu autami. Dwóch znam bezpoœrednio i to co oni opowiadali, to gdyby siê za³o¿y³o, ¿e ka¿dy u¿ywany samochód wychodzi od takich osób, to by cz³owiek wola³ sobie kupiÌ nowe Seicento.Moim zdaniem auto mo¿e zacz¹Ì rdzewieÌ najwczeœniej po oko³o 8 latach i to s¹ pocz¹tki, czyli pierwsze ogniska korozji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu siĂŞ Gabrysiu mylisz,to nie jest koleÂś zbierajÂący kasĂŞ na paliwo,ma wÂłasnÂą klinikĂŞ,Porsche 911,i nie mieszka w polsce- on nie kupuje okazji od polakĂłw,i podobnie nie szuka tanich zamiennikĂłw,a co do nich wÂłaÂśnie to nie sÂą takie zamienne,moÂże pasujÂą,ale sÂą nie przystosowane do mocy,on miaÂł w niej nawet koÂła wywiniĂŞte na zewnÂątrz-pod skosem,bryczka zajebista,ale rdzewiaÂła,sprzedaÂł kupiÂł 5 i porszaka cabrio,teraz nie narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moim zdaniem auto mo¿e zacz¹Ì rdzewieÌ najwczeœniej po oko³o 8 latach i to s¹ pocz¹tki, czyli pierwsze ogniska korozji. " Kristod z ca³ym szacunkiem ale twoje zdanie siê nie liczy-to czy bedzie zdzewieÌ czy nie to twoje zdanie nie ma znaczenia,jak ktoœ siê interesuje to wie ¿e nawet merce s-klasa z ok 98-99 maj¹ tak¹ wadê ¿e rdzewiej¹ ale tylko w jednym charakterystycznym miejscu- -pod tapicerk¹ tylnej klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 mu rdzewiala ?? pierwsze M3 byly jeszcze w budzie E-30 wiec moze o taka chodzi jesli nie byla dzwoniona, bo jesli chodzi o E-46 to codziennie na parkingu pod firma parkuje moj wspolnik M3 z 2003 r i czasami jego laska M3 z 1996 r. i uwierz mi rdzy tam nie ma...wiec nie wiem o czym mowa co do zamiennikow oczwywiscie czesci odpowiadajacych za przenoszenie mocy lub zawieszenia nie da sie upchnac zamiennikami ale jesli chodzi o wybita boczna szybe na parkingu.. do M 1200 zl a do 318 iS 230 zl chodzilo mi bardziej o tego typu zamienniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.