Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3777


Joooker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem ze jesze daleko jest do tego czasu ale pod koniec przyszlego sezonu planuje zmienic moja maszynke kawasaki zxr 400 na jakis mocniejszy (600) i caly czas mam dylemat jaki motor juz sobie mniej wiecej upatrzyc za rozsadne pieniadze do nauki stuntu? Moze wy mi do tego czasu pomozecie w podjeciu decyzji !? Bo mnie caÂły czas chodzi a raczej jezdzi po gÂłowie Suzuki Srad 600 czy bedzie to dobry wybor? czy moze cos innego jaki jest najtrwalszy i najlepszy motocykl do tego "sportu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ju¿ umiesz zrobiÌ z motorsem ? ¿e ci ta 4seta zabrak³a? Wymêczy³eœ j¹ chocia¿ trochê? To yes lekutki motorek i do nauki niez³y ,jak myœlê. Pozdejmuj z niego graty(owiewy,lampiony,kominy i inne badziewie) ,sprzedaj na Allegro,albo daj na Caritas.Za t¹ ca³¹ kase kup porz¹dne galoty,co by cie dupsko przy przyziemianiu nie bola³o za bardzo , i JAZDA !!! Jak po³amiesz rame albo ci sie silnik skoùczy .myœl o czymœ mocniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czyta³em o tym modelu, to ma rewelacyjne przednie hamulce i doœÌ dobrze idzie na gumê Mo¿e Gixer siê wypowie na ten temat, jako by³y u¿ytkownik zxr 750r
ZXR750 niezbyt sie nadaje bo lubi sie jebnac panewa na 3 korbie gdy latasz na kole.Na gume idzie w miare.W sumie dobra jest tylko w jezdzeniu na przednim.To jest dobry sprzet ale na smiganie po winklach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeœli o mnie chodzi to Blada rulez... chocia¿ trzeba przyznaÌ, ¿e do najl¿ejszych nie nale¿y no i brak wtrysku zreszt¹ powoli zaczyna ustêpowaÌ miejsca 600RR (to dopiero jest cudo). 900 jest jednak wrêcz nie do zajechania... w mijaj¹cym sezonie na swojej zaliczy³em 2 konkretne gleby i spokojnie szykuje j¹ ju¿ na 2006 - to jest prawdziwy czo³g. Je¿eli jednak ma byÌ to moto do nauki to poleci³bym Ci jak¹œ 600. Im l¿ejszy sprzêt tym lepiej. Wszystko te¿ zale¿y od bud¿etu Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam jakies lekkie 125, 250 na dwusĂłwie...oczywiscie cross... wyjebiesz ladnie na plecy bo dwusĂłwy nie hamujÂą silnikiem i przez to szybko opanujesz hamulec i bedziesz latal na wolnych gumach... ze scigaczy to bym polecal... sam nie wiem ale jakas f2/f3/f4 albo srada 750 od 2001 r., ale najlepiej to bladego 1996-2000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.