Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3738


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

moÂżna juÂż coÂś napisaĂŚ??? bo gÂłupio mi wchodziĂŚ w WaszÂą rozmowĂŞ wiĂŞc - kurde to ogÂłoszenie w necie stwierdzam Âże juÂż jest na powaÂżnie - proszĂŞ kogoÂś o przesÂłanie mi numeru konta (oczywiÂście jeÂśli moÂżna z niego skorzystaĂŚ) , na dzieĂą dzisiejszy jest uzbierane ok60zÂł,a myÂśle Âże bedzie wiĂŞcej, dobrze by byÂło jakby jeszcze jakieÂś inne koleÂżanki oprĂłcz Czarnej wzieÂły udziaÂł w akcjii- bo inaczej bede mioÂł problemy ktoÂś mnie posÂądzi i bede karany hehetakÂże rozmawiajcie se dalej - ale jakby mi ktoÂś jeszcze pomĂłgÂł to byÂłoby super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moÂżna juÂż coÂś napisaĂŚ??? bo gÂłupio mi wchodziĂŚ w WaszÂą rozmowĂŞ   (...)ale jakby mi ktoÂś jeszcze pomĂłgÂł to byÂłoby super
alez nie krepuj sie i pisz ile chcesz ja juz sie zadeklarowaÂłam ze pomoge
Bo nie ma na swiecie nic lepszego od dziewczyn i motorĂłw
jeszcze piwo i absynt sa dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moÂżna juÂż coÂś napisaĂŚ??? bo gÂłupio mi wchodziĂŚ w WaszÂą rozmowĂŞ     wiĂŞc - kurde to ogÂłoszenie w necie stwierdzam Âże juÂż jest na powaÂżnie - proszĂŞ kogoÂś o przesÂłanie mi numeru konta (oczywiÂście jeÂśli moÂżna z niego skorzystaĂŚ) , na dzieĂą dzisiejszy jest uzbierane ok60zÂł,a myÂśle Âże bedzie wiĂŞcej, dobrze by byÂło jakby jeszcze jakieÂś inne koleÂżanki oprĂłcz Czarnej wzieÂły udziaÂł w akcjii- bo inaczej bede mioÂł problemy    ktoÂś mnie posÂądzi i bede karany hehetakÂże rozmawiajcie se dalej - ale jakby mi ktoÂś jeszcze pomĂłgÂł to byÂłoby super
Pewnie ze mozna i wogole nie przeszkadzasz ja nakrecam dziewczyny na udzial w tym bo swietny pomysl ciekawe czy to wszytsko wypali bo impreza byla by zajefajna a jak moge ci pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.