Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3713


dj_zibi

Rekomendowane odpowiedzi

do timac Jeszcze robione kolumny i super sprzet ? co to ma znaczyc ¿e samemu nie da siê zrobic super kolumn??? Wejdz sobie na stronê www.audiostereo.pl i tam poczyytaj co ludzie potrafi¹ zrobiÌ. Niewierzysz przyjedz i us³ysz ich dzwiêk naprawde graja super. niewierzysz mi sprawdz w necie o firmie peerless Duùska firma robi¹ca g³osniki jeden u mnie w zestawie kosztuje 450z³ó A jest ich po 3(mówie o tych duzych klumnch). Tak wiêc nieos¹dzaj po tym ¿e nic niewiesz moze na motorach siê znasz ale na sprzêcie audio to chyba nie.!!!!!!!! (Nieby³a to reklama lecz sprostowanie z³ej opinii kolegi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki z Ciebie maniac audio ??Troszke siedze w temacie gdyz mam amplituner z yamahy kolumny z JBL takze nieco sie orjentuje.I niemow mi ze glosniki za 350zl maja idealne brzmienie."Jak maluch moze byc lepszy od audi"Mialem tez glosniki jakiejs smiesznej firmy z polski KBR-X za niewielka cene i niemaja co one stawac kolo konkretnego sprzetu.Takze niewciskaj kitu bo bo polak potrafi a jak ktos jest laikiem to dobra zciema to polowa sukcecuPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzÂłowieku ja caÂły czas mĂłwiĂŞ o tych duzych za ponadd 2000zÂł moÂż eideaÂł nie sa ale w porĂłwnaniu do kbrx czy jakoÂś tam to miodzio mĂłwiĂŞ poszukaj o firmie peerles czy vifa i dopiero oceĂą to juz nie ten sam dzwiĂŞk co nawet te twoje JBL a amplitunery to gĂłwno!!!! Poparte wieloma odsÂłuchami nie jestem maniakiem audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nietwierdze Âże yamaha ma cienkie amplitunery sa dobre a naweyt bardzo ale do odsÂłuchĂłw stereo!!!!! (o tym rozmawiamy) sa lepsze np harman Kordon itp czy zwykÂłe zamorĂłbki np Gain Clone czy inne wzmaki Na tranzystorkach. Jesli dalej mi niewierzysz zobacz stronkĂŞ i sie wypowiedz:http://www.akustyk.com.pl/peerless.htmlmoje gÂłosniki to np sls12" i Inne z oferty np scean speak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dj_zibi robione kolumny i wlasne obliczenia co do rozmiarow skrzyni nigdy nie beda w stanie nawet stanac kolo idealu (a nawet z obliczen producenta nie jestes w stanie domowym sposobem stworzyc takiego samego dzwieku jak producent) bylem na targach muzycznych w Hannowerze i tam slyszalem (mozna powiedziec) idealny dzwiek ale te glosniki kosztowaly 29000 euro/szt. (to byl dla mnie ideal) a jesli chcesz posluchac DOBREGO! (nie idealnego) dzwieku to zapraszam na coroczne targi muzyczne we Wroclawiu tam mozna wyszukac dobrego dzwieku i to nie na kazdym stoisku.Pozdrawiam i milego sluchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PanowieDj-zibi I Timac.Albo jestem w b³êdzie albo jest to forum motocyklowe.Zacznijmy jeszcze pisaĂŚ o podÂświetlanych spryskiwaczach, podwoziach, przyciemnianiu szyb, lakierowaniu lamp itp itd. BĂDZIE ZAJEBIÂŚCIE, TAK MOTOCYKLOWO.Bez urazy. PozdrawiamPs : Ja teÂż siĂŞ pochwale sprzĂŞtem, Mam 10 letniego Walkmana Sony. Na motocykl Zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zgodze sie ideaÂł przegioÂłem ale jest to ideaÂł wzglĂŞdem jakiÂś gÂłupawych inneych kolumn za 1000zÂł na kbrx czy jakoÂś tam. Zgodze siĂŞ nie ma dzwiĂŞku idealnego a te wszystkie kolumny za grube dziesiÂątki tysiĂŞcy ewro uwierz naprawde mozna zrobiĂŚ samemu prawie to samo bo przecie co czÂłowiek stworzyÂł czÂłowiek rozbierze i zarobi to samo nie. ale zostawmy audio w spokoju i jak tam motockle.?I powiedz Âże sÂłyszysz rĂłznice miĂŞdzy SS 9900(revelator) a jakims focalem albo morelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da siĂŞ zrobiĂŚ dobre kolumny gÂłoÂśnikowe w domu - nie piszcie o kolumnach za ileÂś euro bo przy nich pracowaÂło mnĂłstwo znakomitych inÂżynierĂłw,ale w domu za pare tysiĂŞcy da siĂŞ zrobiĂŚ lepszy zestaw niÂż np JBL( ktĂłry w jakoÂści nie jest najlepszy ale w mocy-np w klubach) a co do amplitunerĂłw- rzeczywiÂście i droÂższe i bardziej elitarne sÂą np Harmann-Kardon,Denon niÂż Yamaha(ale ja bym pod niebo skakaÂł jakbym miaÂł )rozumcie to Âże jak ktoÂś wie jak to zrobiĂŚ,wie gdzie kupiĂŚ odpowiednie najwyÂższej jakoÂści materiaÂły to potrafi zrobiĂŚ lepszy sprzĂŞt od JBLa za te same pieniÂądze - bardzo prosto to obliczyĂŚ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo JBL sa bardzo dobre glosniki takze niewypisuj tu takich zeczy ze w domu idzie zrobic lepsze glosniki bo piszesz brednie.JBL z naglosnienia estradowego sa jedne znajlepszych na swiecie gozej jest w audio edi1Teraz na forum jest 1 wielkie nieporozumienie kazdy leje wode takze jakas odmiana w te ziomowe dni jest jak najbardziej wskazana gdyz sezon motocyklowy zamarl na pare miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiÂście i droÂższe i bardziej elitarne sÂą np Harmann-Kardon,Denon niÂż Yamaha
Kurde,Yamaha nie umie nawet zrobic dobrego sprzetu grajacego
Teraz na forum jest 1 wielkie nieporozumienie kazdy leje wode takze jakas odmiana w te ziomowe dni jest jak najbardziej wskazana gdyz sezon motocyklowy zamarl na pare miesiecy.
Co Ty pierdolisz??? Ja codziennie robie min.20m quadem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.