Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3646


Bossman100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Jestem tu nowy i odrazu szukam pomocy!! Ciekawe ale có¿ trzeba mi wiadomoœci :Sprawa jest taka mam mozliwoœÌ tanio przyprowadziÌ sobie niez³e cacko z angli i.... i niemam pojêcia jakie muszê mieÌ papiery(angielskie). Jeœli ktoœ ci¹gn¹³ z angli sprzêta i wie co i jak niech da znaka. Z góry dziêki!!Acha! Mysla³em ¿e takie jak z niemiec, tylko czy tak samo siê nazywaj¹ i czy tak samo wygl¹daj¹??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Musisz miec umowe kupna-sprzedazy zecz jasna potem wymeldowanie motocykla,karte pojazdu.Potem w polsce musisz wszsytkie te papiery przetlumaczyc.Moze o czyms zapomnialam narazie to mi przychodzi do glowy" potem przeglÂąd techniczny nastepnie idze sie do skarbĂłwki wypeÂłlnia sie VAT 24 nastĂŞpnie w ratuszu jest staÂła opÂłata (niepamiĂŞtam jak sie nazywaÂła) w wysokoÂści 150zÂł wracasz do skarbĂłwki ze swistkiem ze zapÂłaciÂłes zostaje tylko wydziaÂł komunikacji i rejstracja okoÂło 615 zÂł bez znaczkĂłw po tygodniu od rejstracji odbiera sie VAT 25 acha jak przywozisz moto nie trzeba iÂści uÂżedu celnego tak to sie odbywa w Pszczynie chyba nie ominoÂłem niczego "jakie muszĂŞ mieĂŚ papiery(angielskie). " najlepiej zadzwoĂą do wydziaÂłu komunikacji , od kumpla wĂłjek przywozi traktory z angli postaram sie czegoÂś dowiedzieĂŚ ale nic nie obiecuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!Jestem tu nowy i odrazu szukam pomocy!! Ciekawe ale có¿ trzeba mi wiadomoœci :Sprawa jest taka mam mozliwoœÌ tanio przyprowadziÌ sobie niez³e cacko z angli i.... i niemam pojêcia jakie muszê mieÌ papiery(angielskie). Jeœli ktoœ ci¹gn¹³ z angli sprzêta i wie co i jak niech da znaka. Z góry dziêki!!Acha! Mysla³em ¿e takie jak z niemiec, tylko czy tak samo siê nazywaj¹ i czy tak samo wygl¹daj¹??
Kolega sie niepytal co sie robi w polsce tylko jakjie papiery trzeba miec przy zciaganiu z zagranicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.