Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3497


Adrian.moto

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o tym moto.Mam namysli zwykla jazde no i moze z czasem jak beda umiejetnosci to troche stuntu ale nie jakies ostre katowanie.Bo mam taka jedna na oku ponoc w dosc dobrym stanie to moze za dwa tygodnie... tylko koles mi jeszcze musi 1tys zejsc z ceny a narazie zbyt chetny nie jest. Pare osob mi mowilo ze dosc fajny motor.I wiem ze moto do wygodnych ponoc nie nalezy no ale w koncu to jest moto sportowe.Dobra czekam na wasze opinie o tym moto jak z awariami, czy warto brac, itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian przecieÂż Ty czĂŞsto wchodzisz na pewna stronĂŞ wiĂŞc pogadaj z Simpsonemile wytrzymuje 636 uÂżywana do stuntu, bo taka ma do sprzedania jego kolegatyle, Âże chyba juÂż nie jeÂździ (przynajmniej o wÂłasnych siÂłach)****************************************************************Ale jak ktoÂś nie katuje to podobno z "600" jedno z lepszych moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony D. wykorzystuje 636 do zawodĂłw w eurpoie(taka pomalowana w flagĂŞ amerykaĂąskÂą) - film z ÂŚM z listopada chybawiem Âże sÂą bardzo mocne- przez te 36cm3 majÂą wiĂŞcej werwy a co do pozycji to jest kwestia osobista,mi siĂŞ na chopperach nie wygodnie siedzi,jestem nie za wysoki i na nowoczesnych Âścigach siĂŞ super czuje,sÂą krĂłtkie,nĂłg nie mam tak bardzo podkĂłrczonych i wogĂłle miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek rozmawialem z jego kolega. To kawe zakatowal bo:wogule jej nie grzal tylko odrazu pizda.Sprzeglo zjaral od nieumiejetnego jarania gumy.2 mu poszla przy 11tys km ale to ponoc od przebijania biegow bez sprzegla przy 14tys obrotow.I mowil ze od spadania z gumy peka chyba to co doprowadza powietrze do airboxu. ALe mowil ze jak sie to przerobi to bedzie git.I mowil tez ze z moto jest zadowolony. Wspominal ze ma 198cm i siedzi mu sie na tym jak na kozie bo moto jest male ale nie nazeka. A swoje zakatowal bo go wogule nie szanowal.Ziobu ile za ta kawe, aha i nie moze byc zielona (takie upodobanie) ja mam na oku niebieska tez niby w idealnym stanie tylko czekam az mi kolo pusci z ceny 1000tys to prawdopodobnie ja kupie za niecale dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz wymagania  , obojetnie co kupisz z tych roczników to bedzie dobre
nie mam zadnych wymagan tylko tyle zeby nie byla zielona A pytalem tylko co sadza o tym moto ale widze ze sie pozytywnie wypowiadaja.No a nie mam zamiaru go katowac na granicy wytrzymalosci. Tylko normalnie jezdzic a jak z czasem beda umiejetnosci to i polatac na kole itp.Aha i jeszcze jedno. Jak ramy pekaja czy wreszcie je zrobili pozadnie bo w tych starszych ponoc lubialy pekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian.moto to za ile tys MZke sprzedal ze chcesz teraz lykac 636 ?
mztka poszla za grosze Zreszta ja kupilem tez za grosze bo szkoda mi bylo kasy np na jakas nsr.A etle latwiej sprzedac za grosze niz szukac kupca na nsr za pare tysiecy. A wiadomo ze moto tej klasy to jest tak tylko na chwile zeby cos niecos umiec. Bo na pizdziku to tylko ruszania sie chyba idze nauczyc.Zreszta rok temu juz mowilem Cherfilkowi ze na zime bede sie rozgldal za moto bo chce cos kupic. On sprzedal gixe to szukam czegos innego. A ta 636 to ponoc najlepsze rozwiazanie z 600. Przynajmniej tak slyszalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto jeœli by³o regularnie serwisowane to praktycznie nie ma sie do czego doczepiÌ. Ramy pêka³y ale w modelu z 98r, w pózniejszych modelach nie s³ysza³em zeby coœ siê dzia³o. Ja posiadam ZX-6R z 00r i Moto jest wyœmienite doskonale nadaje siê do wszystkiego, ma zajebist¹ elastycznoœÌ oraz dobrze chroni przed wiatrem czego niektóre sportowe Moto nie oferuj¹. Ja twierdze ¿e jest to najlepsza konstrukcja Kawasaki do tej pory. Ale jeœli ktoœ oszczêdza³ na serwisie co 6 tys km to podaruj sobie bo Kawa nie toleruje zaniedbaù.Pozdrawiam i ubolewam ¿e nie chcesz zielonej ale rozumiem bo ciê¿ko dostaÌ choÌby kask w zielonym malowaniu no i w razie czego bêdzie ¿e Yamaha lub Suzuki nie zatrzyma³a siê do kontroli Niebieskim P.S. O fachow¹ poradê pytaj www.booster.com.pl - polecam, naprawdê wiedz¹ co mówi¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian.moto to za ile tys MZke sprzedal ze chcesz teraz lykac 636 ?Co do sprzeta to twoj najlepszy kumpel zaraz po "Rollo"  czyli cherflik moze sie cos wypowiedziec gdyz posiada owa maszyne.
Moto ogĂłlnie jest OK chociaÂż w porĂłwnaniu do mojego poprzedniego gixera (ktĂłrym obecnie Âśminga Reso) osiÂągni troche rozczarowujÂą. Silnik musi byĂŚ caÂły czas trzymany na obrotach Âżeby moÂżna byÂło "poszaleĂŚ". na niskich obrotach tak 6000 to jest muÂłowaty. Pozycja kierowcy maÂło wygodna ale czego tu oczekiwaĂŚ od motocykla tego typu. MiaÂłem okazje przejechac sie 600 RR i faktycznie zx6r jest bardziej elastyczne i takie bardziej "dzikie". TakÂże ogĂłlnie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mztka poszla za grosze Zreszta ja kupilem tez za grosze bo szkoda mi bylo kasy np na jakas nsr.A etle latwiej sprzedac za grosze niz szukac kupca na nsr za pare tysiecy.  A wiadomo ze moto tej klasy to jest tak tylko na chwile zeby cos niecos umiec. Bo na pizdziku to tylko ruszania sie chyba idze nauczyc.Zreszta rok temu juz mowilem Cherfilkowi ze na zime bede sie rozgldal za moto bo chce cos kupic. On sprzedal gixe to szukam czegos innego. A ta 636 to ponoc najlepsze rozwiazanie z 600. Przynajmniej tak slyszalem.
Strasznie duzo sÂłuchasz...., powinieneÂś pracowac w "Polskich Nagraniach"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian.moto to za ile tys MZke sprzedal ze chcesz teraz lykac 636 ?Co do sprzeta to twoj najlepszy kumpel zaraz po "Rollo"  czyli cherflik moze sie cos wypowiedziec gdyz posiada owa maszyne.
A ja myslaÂłem, ze to wÂłasnie Ty jestes najlepszym przyjacielem Adriana?Co sie stalo?PoprztykaliÂście sie, czy co? PoszÂło o to kto ma byc plecaczkiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcina z Booster'a bo to u nich byla do sprzedania
No zobaczymy zaraz do nich zadzwonie.Zobaczymy bo mam jeszcze jedna na oku. Jesli kolesie puszcza mi tysiac zl z ceny to chyba kupie o ile stan bedzie taki jak mowia. Jesli nie puszcza to do wiosny jest czas.Aha jak cos to moge liczyc na kogos ze jechal by ze mna na druga sobote zobaczyc to moto. Bo wolal bym zeby ktos jeszcze je zobaczyl co zna sie napewno lepiej odemnie. Bo ja az takiej duzy wiedzy nie mam w koncu to bedzie pierwsze powazniejsze moto. No za jakas flaszeczke chyba ze macie wieksze wymagania ale to zobaczymy czy kolesie od tych kaw zejda z ceny jeszcze maja ponad tydzien jak nie to nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi¹ o mnie - a mnie tam nie ma Je¿eli znajdziesz chwilkê zadzwoù lub podjedŸ do firmy - zapraszam poopowiadam troszkê o 636...Moim zdaniem: profesjonalny sprzêt, bezawaryjny i o super stylistyce! (powy¿ej roczników 00' - nie spotka³em siê z awari¹ bez winy w³aœciciela ...szkoda ¿e le¿y œnieg bo mam model 05' i móg³bym zaproponowaÌ ma³¹ przja¿d¿kê...Na 636 03' ( dok³adnie 600ccm ze wzglêdów homologacyjnych-reszta to samo) œciga³ siê w zesz³ym sezonie Batrek Cempel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, czy goscie od tych kaw co mam na oku zejda jeszcze z ceny czy nie.To sie zobaczy czy za tydzien sie do nich pojedzie.Jak nie puscza to zima dluga jest a czas mam.Moze cos innego jeszcze wypatrze za dwa tygodnie jest chyba bajzel w Katowicach ale tam to watpie ze cos znajde.Dzieki za info. Temat uwazam za zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Ci bedzie jak kupie Mam dwie kawy na oku. Tylko ze dosc daleko. Zobacze czy jeszcze goscie zejda z cen czy nie. Jak nie zejda to sie wstrzymie z kupnem. Potrzymaja je jeszcze troche a jak nie sprzedadza to moze wtedy zmienia zdanie. Do wiosny mam czas z kupnem wiec narazie sie nie napalam ze mam juz kupic. A o te kawy pytalem bo mysle tez o nich przy kupnie moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.