Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3495


Cavallii

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis idĂŞ ogladac kaski AGV do znajomego od mojego kumpla ma je w cenie do 400zl tylko nie wiem jakie modele.Kaski sÂą nowe z naklejkami na szybkach. Wiem tez jeszcze, ze przywiĂłzl je ok roku temu z Wloch w ilosci cos ok 50sztuk za smieszne pieniadze podobno. Zobacze co to bedzie i dam Wam znac. Moze ktos by byl zainteresowany to mozemy sie zgadac. A co do pytania to kaski AGV cieszÂąsie duÂża popoularnoÂścia a z opinii innych wnioskuje, ze sa to bardzo dobre kaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis idĂŞ ogladac kaski AGV do znajomego od mojego kumpla ma je w cenie do 400zl tylko nie wiem jakie modele.Kaski sÂą nowe z naklejkami na szybkach. Wiem tez jeszcze, ze przywiĂłzl je ok roku temu z Wloch w ilosci cos ok 50sztuk za smieszne pieniadze podobno. Zobacze co to bedzie i dam Wam znac. Moze ktos by byl zainteresowany to mozemy sie zgadac. A co do pytania to kaski AGV cieszÂąsie duÂża popoularnoÂścia a z opinii innych wnioskuje, ze sa to bardzo dobre kaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem kask za smieszne pieniÂądze dokladnie za 200zl!!!!Orginalny AGV w pudelku i z naklejkami na szybce.NIe wiem tylko co to za model.Kask jest koloru czarnego ma ciemno czerwono- granatowe grafiti i z boku jest duzy napis R1. PowiedziaÂłem gosciowi, ze sa to stare modele kaskĂłw i moge dac tylko 200zl no i poszedl na to bo powiedziaÂł, ze potrzebuje kaske. W garazu miaÂł jeszcze kilka innych kaskow gÂłownie kloru biaÂłego z napisami malboro jakiejs innej firmy ale jakos specjalnie mi sie nie spodobaly. Teraz ja mam pytanie czy R1 wam cos mowi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za "pocieszenie" za tÂą podorubÂą ByÂłem wczoraj oglÂądaĂŚ w serwisie suzy kask AGV 46 i wykonczenie oraz ogĂłlna konstrukcja bardzo podobna z tym, Âże mĂłj jest ciĂŞÂższy o 150gr. Wydaje mi sie jednak, Âże podrĂłbka to nie jest bo mĂłj dobrym kumpel byÂł z tym sprzedawcÂą po te kaski we WÂłochach i brali je z markowego sklepu no ale......No a z tym GP1 to juz historia bo za poÂźno sie dowiedziaÂłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! widzialem dzis w Interkarsie w Sosnowcu w promocji kaski AGV, czy to sa dobre kaski? ma ktos o nich jakies pojecie? czy oplaca sie je kupic?moj namiar gg 5115623chodzi mi o modele AGV GT-pro, AGV GT-open( szczekowiec)pomocy !!
witaj, mam AGV GP-1 jest to kask integralny ,nie mam do niego zadnych zastrzezen po prostu jest tanim kaskiem jak na ta firme ale dobrym moge sobie wyobrazic jak pasuje kask tej firmy z najwyzszej polki ale to zalerzy od twoich zasobow finansowych,firma ta jest jedna z najleprzych firm produkujacych kaski motocyklowe pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.