Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3490


Anielica

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Mê¿u:Piszê do Ciebie ten list, aby powiedzieÌ, ¿e opuszczamCiê na dobre..By³am dla Ciebie dobr¹ kobiet¹ przez ostatnie siedemlat i nieotrzyma³am za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnieby³y dla mnie piek³em. Twój szef zadzwoni³ do mnie ipowiedzia³, ¿e rzuci³eœ dziœ robotê. Ostatniegotygodnia wróci³eœ do domu i nawet nie zauwa¿y³eœ, ¿emam now¹ fryzurê, piêknie zrobione paznokcie,przygotowa³am Twoje ulubione miêso i mam na sobienow¹, piêkn¹ i kusz¹c¹ bieliznê. Przyszed³eœ sobie,zjad³eœ w dwie minuty, i poszed³eœ spaÌ zaraz poobejrzeniu meczu. Nigdy nie mówi³eœ mi te¿, ¿e mniekochasz czy czegoœ podobnego. Zatem albo mniezdradza³eœ, albo nigdy nie kocha³eœ. Ale to ju¿niewa¿ne, poniewa¿ odchodzê.P.S. Je¿eli masz ochotê mnie szukaÌ, to nie rób tego.Twój BRAT i japrzeprowadziliœmy siê razem do Szczecina! Mamy nowewspania³e ¿ycie!Twoja By³a Ma³¿onka.Droga By³a Ma³¿onko:W ¿yciu nie spotka³o mnie nic wspanialszego ni¿ Twójlist. To prawda,¿e byliœmy ma³¿eùstwem przez siedem lat, jednak dodobrej kobiety by³o Ci naprawdê daleko. Ogl¹da³emmecze za ka¿dym razem, kiedy epatowa³aœ mnie swoj¹¿a³osn¹ nagoœci¹, chodz¹c po domu w bieliŸnie, aby nato nie patrzeÌ.Szkoda ¿e to nie dzia³a³o. Zauwa¿y³em kiedy obciê³aœw³osy w ubieg³ym tygodniu i pierwsz¹ rzecz¹, któr¹pomyœla³em by³o "wygl¹dasz jak facet!".Moja matka nauczy³a mnie, ¿eby lepiej nie mówiÌ nic,kiedy nie jestemw stanie powiedzieÌ czegoœ mi³ego. Kiedyprzygotowywa³aœ moje ulubione miêso, musia³aœ pomyliÌmnie z MOIM BRATEM, poniewa¿ zaprzesta³em jedzeniawieprzowiny ju¿ siedem lat temu. Poszed³em sobie spaÌ,kiedy zobaczy³em Twoj¹ now¹ bieliznê, poniewa¿ by³a naniej jeszcze metka z cen¹..Modli³em siê, ¿eby to by³ przypadek, ¿e tego samegodnia, którego rano po¿yczy³em mojemu bratu dwieœciez³otych, Twoja bielizna mia³a na metce 199,99 z³. Potym wszystkim nadal Ciê kocha³em i czu³em, ¿e jeszczemo¿emy to naprawiÌ.Zatem kiedy zorientowa³em siê, ¿e w³aœnie wygra³em wtotka dziesiêÌmilionów, rzuci³em robotê i zakupi³em dwa bilety naJamajkê. Kiedyjednak przyszed³em do domu, Ciebie ju¿ nie by³o. Jaks¹dzê, wszystko to sta³o siê nie bez powodu. Mamnadziejê, ¿e w³aœnie u³o¿y³aœ sobie ¿ycie, tak jakzawsze chcia³aœ. Mój prawnik powiedzia³, ¿e list,który do mnie napisa³aœ jest wystarczaj¹cym powodem,aby orzec rozwód z Twojej winy i nie dzieliÌ maj¹tku.Zatem trzymaj siê.P.S. Nie wiem czy Ci mówi³em, ¿e mój brat Karolurodzi³ siê jakoKarolina.Mam nadziejê, ¿e to nie problem.Podpisano - Bogaty jak ch ... i wolny!!!a dodam jeszcze pps'a: nowy sejm http://s19.yousendit.com/d.aspx?id=1VK1W0P...TY2FQN3X8VEIV0C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga-powala na kolana !!!! Witam Serdecznie,Jako Klienta PaĂąstwa banku jestem g³êboko poruszony troskÂą i dbaÂłoÂściÂą o mnie w tych ciĂŞÂżkich dla bankowoÂści czasach.Z ogromnÂą radoÂściÂą przywitaÂłem zaproszenie do gronaWYSELEKCJONOWANYCH,WYBITNYCH i SPECJALNYCH klientĂłw paĂąstwa banku.Przepustka do tego Âświata VIP-ow w formie SREBRNEJ karty kredytowej dotarÂła do mnie bezpoÂśrednio za poÂśrednictwem niezawodnej Poczty Polskiej.Bycie VIP-em, osobÂą nagrodzonÂą lub wyró¿nionÂą niesie ze sobÂąwiele korzyÂści. Taka nobilitacja sama w sobie powinna byĂŚ powodem do dumy i radoÂści.Pewnie by i byÂła... Jak na razie jedyna korzyœÌ to korzyœÌ BANKU BPH w postaci 4,50zet za "obsÂługĂŞ karty"CzymÂże jest jednak taka symboliczna opÂłata dziĂŞki ktĂłrej moÂżna staĂŚ siĂŞ VIP-em.!!OsobowoÂściÂą wybitnÂą, ze zdaniem ktĂłrej wszyscy siĂŞ liczÂą .. Nobo Jak nie liczyĂŚ siĂŞ ze zdaniem VIP-a!! .Otó¿ okazuje siĂŞ, iÂż gÂłownie BANK BPH-a VIP-a w DUPIE ma. !!!WIELOKROTNIE informowaÂłem, iÂż NIE JESTEM ZAINTERESOWANY Âżadna karta kredytowÂą!!!!ZADNÂĄ oznacza ÂŻADNA ani dla siebie, mojej firmy, mojego kota ani chomika!!! Po prostu zadnÂą!!!!Osoby nadal nie rozumiejÂące okreÂślenia ÂŻADNA odsyÂłam do encyklopedii lub sÂłownika jĂŞzyka polskiego.!!!!!JakieÂż byÂło moje zdumienie gdy pewnego piĂŞknego porankaotrzymaÂłem Poczta ten /dla niektĂłrych/ plastikowy przedmiot po¿¹dania.W liÂście podpisanym przez samego prezesa /sratatata/ byÂło stwierdzenie, iÂż teraz wystarczy tylko abym udaÂł siĂŞ do oddziaÂłu i AKTYWOWAL kartĂŞ.Do Âżadnego oddziaÂłu siĂŞ nie udaÂłem, a aktywacja karty polegaÂłana przeciĂŞciu jej na pó³ noÂżyczkami i wywaleniu do kosza. /notabene wywalam tam wszystko czego nie chce, nie chciaÂłem i o co nie prosiÂłem/JakieÂż byÂło moje zdumienie, gdy logujÂąc siĂŞ w niedziele dosystemu SEZAM, zauwaÂżyÂłem otwarte subkonto kratowe z limitem 10tys do karty ktĂłrej NIE AKTYWOWALEM i o ktĂłra NIE PROSILEM i ktĂłrej NIE CHCIALEM!!Co wiĂŞcej z konta osobistego zapewne "zgodnie z tabela opÂłat i prowizji" ÂściÂągniĂŞto mi 4,50 zl tytule "obsÂługa karty " tak, tak, tak dokÂładnie tej samej karty ktĂłrej nie chciaÂłem nie prosiÂłem !!!!Sytuacja ta jest BULWERSUJACA i wybitnie NAGANNA!!W dupie /bez przeproszenia/ mam 4,50 zeta natomiast nie zgadzam siĂŞ na traktowanie mnie jak IDIOTY i IMBECYLA.Nie wnikam czyja to WINA. PODKRESLAM, iÂż z obsÂługi PERSONELU Bankowego do dnia dzisiejszego byÂłem WYBITNIE zadowolony .CaÂła tĂŞ sytuacjĂŞ odbieram jako zÂłodziejska praktykĂŞ banku, ktĂłrej To mowie ZDECYDOWANE NIE!NINIEJSZYM RZÂĄDAM i DOMAGAM SIĂ!!! / nie proszĂŞ/Natychmiastowego zamkniĂŞcia subkonta kartowego ORAZ BezzwÂłocznego ZWROTU kwoty w wysokoÂści 4,50 na moje konto bankowe!!!Domagam siĂŞ rĂłwnieÂż:a) PISEMNYCH PRZEPROSIN ! usuniĂŞcia mojej zgody na otrzymywanie materia³ów REKLAMOWYCHz Banku BPH. SugerujĂŞ SZCZEGĂLNE zajĂŞcie siĂŞ moim postulatem nr B, gdyÂż mail ten zostanie przeze mnie wydrukowany i zachowany a w sytuacjigdy otrzymam jakakolwiek przesyÂłkĂŞ reklamowÂą od BANKU BPH, poinformuje o tym fakcieGIODO. (G³ówny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych)Pozdrawiam SerdecznieMichaÂł OwsiewskiPS We wtorek podstawie pod siedzibĂŞ banku mojego Jeepa wraz z Kluczykami i faktura za wynajem tego auta na miesiÂąc! Faktura bĂŞdzie wystawiona Na 2000zlotych VAT tytuÂłem "Promocyjne WYPOZYCZENIE SAMOCHODU" Ja wiem ze PaĂąstwo nie zamawialiÂście tej usÂługi. Jeepa Nie chcecie i nie potrzebujecie wynajmowaĂŚ. Ale dla Mnie jesteÂście prawdziwymi mistrzami w sztuce wyÂłudzani kasy za niechciane usÂługi, ..A kaÂżdy mistrz to prawdziwy VIP!!I jako VIP-y zaÂłapaliÂście siĂŞ na specjalna ofertĂŞ promocyjnamojej firmy": "JEEP na miesiÂąc za jedyne 2tysie" WkrĂłtce planuje szereg nowych promocji, w ktĂłrych weÂźmiecie jako bank udziaÂł wbrew swej woli.. No bo przecieÂż w BPH to normalne prawda????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.