Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3492


Juliett

Rekomendowane odpowiedzi

chcialam sie przywitac z wami wszystkimi, troche juz sledze to forum ale dopiero dzis postanowilam przylaczyc sie na dobre Jestem w trakcie robienia prawka na A, tzn. egzaminek bedzie chyba na wiosenke i mam nadzieje ze zdam go za pierwszym razem Kocham jazde na sportowych motocyklach i moze juz w przyszlym sezonie kupie cos z rodzaju szybkich maszyn typu CBR Teraz wlasnie zarabiam na moje marzenie pozdrawiam wszystkich zmotocyklizowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam.ZyczĂŞ przyjemnego stawiania pierwszych krokĂłw na Moto a prawko napewno zdasz. W najgorszym wypadku bedziesz jeÂździĂŚ bez jak poÂłowa forumowiczĂłw (albo nie zrobili, albo zabrali) Przy doborze maszyny weÂź pod uwage masĂŞ Moto. LÂżejszy uÂłatwi Tobie naukĂŞ i pozwili stawiaĂŚ kroki daleko przed twoimi oczekiwaniami.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam witam nastêpn¹ kobitke Z jednej strony mnie to cieszy a z drugiej za³amuje ¿e coraz wiêcej kobiet wsiada na moto. Wiem ¿e to jest piêkne ale na co póŸniej patrzeÌ ... na was czy na moto?Powodzenia na egzaminach przy kupnie moto i na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za mile przywitanko...milutko tu na tym forum A propos stawiania pierwszych krokow na moto, to mam juz to dawno za soba - kiedys nawijalam kilometry z pewnym motocyklista przez ladnych pare sezonow (ale to dawno i nie prawda) teraz po nim zostala mi juz tylko milosc do...motocykli Buziaki dla wszystkich forumowiczow i forumowiczekP.S. Wybor maszynki mam juz obmyslany od roku CBR-y nie zamienie na nic innego...no chyba ze na przystojnego posiadacza innej CBR-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Wybor maszynki mam juz obmyslany od roku CBR-y nie zamienie na nic innego...no chyba ze na przystojnego posiadacza innej CBR-y
Witam serdecznie na forum zycze oczywiscie zdania prawka za 1-szym razem natomiast jesli chodzi o wybor maszyny... to gartulacje CBR jest nie do przebicia bez urazy dla innych motocyklistow nie smigajacych na CBR-kach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jeszcze nie koniec komitetu powitalnego Ja rĂłwniez witam nowa kolezanke na Naszym Forum i ciesze sie,ze kolezanka ma podobne zamiÂłowania do mnie a dokladniej moim marzeniem jest rowniez zakupienie- mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci-CBR no ale mysle ze na poczatek i tak to bedzie jakas GS 500-no trzeba sie na czyms w koncu nauczyc smigac,bo tak zaczynac od Cbr to dla mnie troszke strach,no ale moze i tylko dla mnie bo widze,ze podjeÂłas juz decyzje co do zakupu takze zycze Ci powodzonka i nawijania jak najwiecej km Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jeszcze nie koniec komitetu powitalnego  Ja rĂłwniez witam nowa kolezanke na Naszym Forum i ciesze sie,ze kolezanka ma podobne zamiÂłowania do mnie a dokladniej moim marzeniem jest rowniez zakupienie- mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci-CBR  no ale mysle ze na poczatek i tak to bedzie jakas GS 500-no trzeba sie na czyms w koncu nauczyc smigac,bo tak zaczynac od Cbr to dla mnie troszke strach,no ale moze i tylko dla mnie bo widze,ze podjeÂłas juz decyzje co do zakupu takze zycze Ci powodzonka i nawijania jak najwiecej km    Pozdrawiam   
Madzia ja zaczalem od CBR-ki i wcale tego nie zaluje tez myslalem nad GS500 ale tak sobie pomyslalem naucze sie w miare szybko a potem bedzie mi brakowac caly czas i nie wiadomo co z motocyklem zrobic bo nie jest latwo sprzedac i kupilem wlasnie CBR :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz czekam na wiosne i pierwsze zlociki zeby Was poznac osobiscie No chyba ze w zime po sniegu tez organizujecie zloty dla odwaznych
zloty na pewno bĂŞdÂą i siĂŞ kiedyÂś spotkamy! w zimie to maÂło kto Âśmiga, jak miaÂłem endurasa, to po Âśniegu wariowaÂłem do upadÂłego, no ale juÂż nie ten wiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.