Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3524


Beti

Rekomendowane odpowiedzi

> S³odkie maleùstwa. Niestety kiedyœ przychodzi TEN wiek i zaczynaj¹ dziaÌ > siê rzeczy dziwne.>> Bardzo dziwne rzek³bym. Zreszt¹ poczytajcie.>>>> Wczoraj z powodu ci¹gle powracaj¹cej choroby mojego potomka (lat 3,5) >> postanowi³em zmieniÌ>> lekarza - czyli po prostu przepisaÌ go do innego poniewa¿ "stary" lekarz >> nie spe³ni³ moich oczekiwaù>> Tak wiec przepisa³em pociechê i od razu zarejestrowa³em go do lekarza.>> Po przesiedzeniu 45 minut w poczekalni przysz³a nasza kolej.>> Wchodzimy do gabinetu.>> (D) Doktor>> (P) Moja pociecha>> (J) Ja>> (J) - Dzieù dobry>> (D) - Dzieù dobry>> (P) milczy.>> Pan doktor jako, ¿e pediatra chcia³ oœmieliÌ trochê malucha i zapyta³ go >> grzecznie:>> (D) - Jak masz na imiê?>> (P) z mina gotow¹ do p³aczu odwraca siê w moj¹ stronê pyta:>> - Tato, to ten cholelny konowa³?>> Nasta³a chwila ciszy, doœÌ niezrêczna.>> (D) To chyba nie o mnie mowa, ja tu pierwszy dzieù w pracy jestem.>>>> A¿ strach iœÌ na nastêpn¹ wizytê. Chyba ma³¿onkê wyœlê>>>>>>>> * * * * *>>>> * * * * *>>>> M³ody prze¿ywa, ¿e siê rozwiedziemy. Nie mamy takiego zamiaru absolutnie, >> ale i tak wys³uchujemy monologu>> o tym jak to bêdzie. W koùcu pada decyzja:>> - I jak ju¿ bêdzie po wszystkim, to zamieszkam z tat¹, bo tylko on >> potrafi graÌ w Diablo...>>>>>>>> * * * * *>>>> Bêd¹c w pierwszej klasie podstawówki zdarzy³o mi siê otrzymaÌ "jedynkê". >> Moja rodzicielka przegl¹daj¹c>> zeszyt wskazuje na "Brak zadania - 1" i pyta:>> -Co to jest?>> A ja z totalnie powa¿n¹ min¹ wskazuj¹c¹ na œwiête przekonanie o swojej >> racji odpowiadam:>> -Jak to co? Brak zadania po raz pierwszy.>> Mama nie potrafi³a d³u¿ej utrzymaÌ srogiej miny i powa¿nego tonu.>>>>>>>> * * * * *>>>> Poszliœmy sobie ca³¹ rodzink¹ do centrum handlowego. Jako, ¿e cele >> poszczególnych osobników by³y>> rozbie¿ne a Mamcia nie wziê³a komórki, zrobiliœmy ma³¹ roszadê i w >> efekcie niedawno zakupiony fonik>> naszej 12-letniej córy wyl¹dowa³ w mojej kieszeni - wyt³umaczy³em jej, ¿e >> nosz¹c go w torebce nie us³ysza³aby>> dzwonka ani nie poczu³a wibracji. Tak wiec ³azimy, ³azimy i nagle fonik >> pizgn¹³ mnie silniczkiem w nogê.>> A moja Najstarsza widz¹c poœpiech, z jakim wyci¹ga³em telefon z kieszeni >> zawy³a radoœnie nie bacz¹c>> na t³umy ludzi naoko³o:>> - Prawda, tatusiu, ¿e fajny mam wibrator?>>>>>>>> * * * * *>>>> Moja córka lat 6 coœ rysuje. No i rozmowa:>> Ja: Co rysujesz?>> C: No portret, nie widzisz?>> J: A czyj?>> C: No twój, nie poznajesz?>> J: Ale ja nie mam d³ugich pomaraùczowych w³osów!>> C: No bo ja rysujê, tak wiesz, oczyma dziecka...>>>>>>>> * * * * *>>>> Miejsce akcji: Pewex, w pobli¿u pracy mamy Agatki (no by³o to parê lat >> temu). Ciocia wchodzi z 4 letni¹ cór¹>> do Pewexu i zaczyna ogl¹daÌ bluzki. Na to s³odkie dziecko na ca³y sklep:>> - A upra³abyœ sobie te co masz! Potem jak ja bêdê chcia³a lalkê to mi >> powiesz, ¿e nie masz pieniêdzy!>>>>>>>> * * * * *>>>> Moja 3-letnia wówczas córka w przedszkolu œwiêtowa³a Barburkê. Z tej >> okazji pani opowiedzia³a dzieciom o górnikach,>> ich ciê¿kiej pracy - no i o pochodzeniu wêgla. M³oda przysz³a do domu - >> "nabuzowana" wiedz¹.>> Wieczorem - siad³a na kanapie - i a¿ j¹ roznosi³o. Patrzy³a na mnie, >> uœmiecha³a siê i widaÌ by³o ¿e coœ wie.>> W koùcu nie wytrzyma³a.>> - Tata, a powiedzieÌ ci, sk¹d siê wzi¹³ wêgiel?>> - No powiedz.>> Córka spojrza³a na mnie tak jakoœ dziwnie i rzek³a:>> - Wiesz, mamie to ja ju¿ mówi³am. Ale ¿e TY nie bêdziesz wiedzia³ - to >> tego siê nie spodziewa³am.>>>>>>>> * * * * *>>>> Pokrzykujê na M³odego, bo znów nie zjad³ œniadania w szkole. A spakowa³am >> mu takie dobre ciasto z jab³kami.>> Pycha, no. A on znów mi to przynosi z powrotem. Nie dajê M³odemu dojœÌ do >> s³owa swoimi wymówkami i gryzê to ciasto,>> bo co ma siê zmarnowaÌ. M³ody patrzy na mnie z obrzydzeniem, ja zamieram >> bo mi coœ miêdzy zêbami chrzêœci...>> Na co M³ody:>> - Nie zjad³em, bo mi spad³o na pod³ogê....>>>>>>>> * * * * *>>>> Zas³yszane:>>>> Mama pyta Adrianka, który le¿y na ³ó¿ku i ciê¿ko wzdycha:>> - Co ci jest syneczku?>> - Cielpie na nelwy mamuœ.>>>> * * * * *>>>> Adrianek narysowa³ zimê - ba³wanka i padaj¹ce p³atki œniegu, po czym >> wzi¹³ kartkê i naplu³ na ni¹.>> Na pytanie co robi odpar³:>> - Œnieg z deszczem...>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.