Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki gsx-r Srad


BoczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mama pare pytan dotyczacych srada poniewaz chciaÂłbym nabyc taki motor na przyszÂły sezon i chciaÂłbym sie dowiedziec czy warto kupic ten motor. na co zwrĂłcic uwage przy kupnie tego motora. Co ewentulanie sie psuje. Barodz mi zalezy na waszej opini/ Chodzi mi mniej wiecje o taki model http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/6...695352/69535299Sorki pomyliÂłem dziaÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic:zajebisty Pierwsze modele z 96/97 mialy wadliwe napinacze rozrzadu ktore wymieniano w ramach gwarancji takze do dzisiaj juz chyba nie ma zadnego srad-a z takim wadliwym napinaczem.A najlepiej jakbys kupil SRADa po 2000r.,te to sa dopiero mistrzostwo swiata:duuuuza moc,na gume ida jak pojebane a do tego sprzeglo,skrzynia itd. znosza wszystko.Wiem cos o tym bo przez 2 lata takiego katowalem :mrgreen: I nigdy mnie nie zawiodl Zreszta popatrz na stunterow ze Stanow:90% z nich uzywa SRADow a to o czyms swiadczy Timaca tez namowilem na niego i nie zaluje a chcial kupic..... Nie powiem co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych filmów co siê naogl¹da³em to rzezywiœcie bladych jest najwiêcej i to z wszystkich lat,a gixery to w polsce g³ównie olejaki,a w stanach srady,ale wyraznie mniej ni¿ firerów,ale rzeczywiœcie to dwa g³óne typy,yamah i kawek tam nie ma w stuncie(rzadko),ale nawet kolo jeden na gpz 550 jeŸdzi hehepozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stylistyki to wÂłasnie mi siĂŞ to w suzuki nie podoba Âże 600,750 i nastĂŞpnie 1000 wyglÂądaÂły tak samo,ciĂŞcia kosztĂłw ale to akurat mi siĂŞ nie podoba,w innych firmach kaÂżdy motocykl jest inny a tutaj przez pare lat byÂł jeden motocykl a ino inne silniki ale akurat Âładne to sÂą-dobrze Âże styliÂści nie spieprzyli stylistyki bo by aÂż trzy modele byÂły spalone anie jeden :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzĂŞt ale jeÂśli ni idzie na koÂło to bym nie braÂł chyba ze cie to nie interesuje!!!
Widze ze masz ubogie rozeznanie Sprzet malina.Jezeli wczesniej jezdziles na jakiejs 600 to teraz bedziesz uwaszal ze jezdziles pizdzikiem.Smigam caly sezon i 0 awari (odpukac).Takze polecam napewno niebedziesz zalowac tak jak ja niezaluje.A co do mojego wyboru to mialem brac ZX7r ale Gixer wybil mi to z glowy i jestem szczesliwym posiadaczem srada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi napisaÂł/a:WÂłaÂśnie Gixer, powiedz co Timac chciaÂł zanabyĂŚ  Riju
Rollo jakie poczucie humoru hahahahaaaaa
do tego rocznika na gume wchodziÂły jak podupcone
raczej jak dzgane w dupe batem-moÂże ktoÂś poprostu Âźle jeÂździÂł,ja wiem Âże nie ma sporta ktĂłry nie idzie na koÂło(no dobra jest-GPZ600R hehe),a sprzed 2000 poprostu sÂłabiej szÂły :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi napisaÂł/a:WÂłaÂśnie Gixer, powiedz co Timac chciaÂł zanabyĂŚ  Riju
Rollo jakie poczucie humoru hahahahaaaaa
do tego rocznika na gume wchodziÂły jak podupcone
raczej jak dzgane w dupe batem-moÂże ktoÂś poprostu Âźle jeÂździÂł,ja wiem Âże nie ma sporta ktĂłry nie idzie na koÂło(no dobra jest-GPZ600R hehe),a sprzed 2000 poprostu sÂłabiej szÂły :wink:
LEO jakie poczucie humoru hahahahaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.