Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SKRADZIONO MOTOCYKL Sosnowiec (ZDJECIE!)


Gepardek

Rekomendowane odpowiedzi

Z 1.09 na 2.09 skradziono motocyklDERBI GPR rok produkcji 1999numer rejestracyjny SO 5207 (numer ramy VTHGPRRABVHO71522)W Sosnowcu ZagĂłrzu przy ulicy JĂŞdryczki (okolice marketu Auchan)JeÂżeli ktokolwiek zauwaÂży ten charakterystyczny motocykl, proszony jest o kontaktz numerem tel 601 20 77 37 lub mail [email protected] lub bezpoÂśrednio z numerem policji.DzwoĂącie takoÂż na 269-59-30, na numer naszego serwisu.Czeka wysoka nagroda.ZdjĂŞcia bĂŞdÂą wkrĂłtce - ogĂłlnie - kolor srebrny z niebieskim tyÂłem, bÂłotnikiem przednim oraz pseudo pÂłomieniami wychodzÂącymi od przedniego koÂła na plastiki i od charakterystycznych, podwĂłjnych ÂświateÂł. Czarny bak z logiem Derbi.Na bocznych owiewkach czarna litera R.Co najgorsze - kolesie, ktĂłrzy go ukradli jeÂżd¿¹ przez caÂły czas po Sosnowcu - majÂą na tyle tupetu, Âże ciÂągle sÂą widywani w okolicach Plejady i Auchan.PILNUJCIE TEGO MOTOCYKLA.To juÂż nawet nie jest kwestia nagrody, ale bezpieczeĂąstwa naszych sprzĂŞtĂłw. Motocykl zostaÂł wyciÂągniĂŞty z garaÂżu (a obok staÂła Virago - chyba wszystko jasne kto to zrobiÂł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj widziaÂłem takÂą furĂŞ w DÂąbrowie GĂłrniczej-Centrum w godzinach ok.15-16.KoleÂś co prowadziÂł wogĂłle nie byÂł ubrany jak motocyklista i nawet bez kasku byÂł.wedÂług mnie to mĂłgÂł byĂŚ on ale nie jestem pewny.jak go spotkam to pogadam z nim.mam nadziejĂŞze info siĂŞprzyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl zostaÂł wyciÂągniĂŞty z garaÂżu (a obok staÂła Virago - chyba wszystko jasne kto to zrobiÂł).
Skoro ostaÂła siĂŞ Virago to sugerujesz Âże to jej wÂłaÂściciel zajebaÂł Derbi ? ? ?U mnie kilka dni temu na osiedlu wieczorem jakieÂś Âłebki szalaÂły na dwusĂłwie odpowiadajÂącym rysopisowi pojazdu, to zwrĂłciÂło mojÂą uwage bo zachowywali sie jak typowe buraki jeÂżdzÂąc po chodniku i haÂłasujÂąc w nocy. PiÂździk ma charakterystyczny gÂłoÂśny wydech. WidziaÂłem pojazd przez 3 dni z rzedu na ul. kiliĂąskiego obok banku PKO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiĂŞc najwiecej prawdy byÂło w poÂście Pana, ktĂłry napisaÂł, Âże Âłebki poÂłasili siĂŞ na plastika. Tak, to prawda. W swoim poÂście insynuowaÂłem to, Âże kolesie zupeÂłnie nie znali siĂŞ na sprzĂŞcie. WiĂŞc Virago zostaÂła.Co wiĂŞcej - bardzo moÂżliwe, Âże piÂździk jest gÂłoÂśny, poniewaÂż ma zaÂłoÂżony wydech z Suzuki ZdjĂŞcie bĂŞdzie wkrĂłtce, powinno juÂż byĂŚ na moim komputerze w pracy. Tymczasem - jak ktoÂś ma okazje podjechaĂŚ na KukuÂłek - ogÂłoszenie wisi na tablicy. DziĂŞkujĂŞ wszystkim za zainteresowanie! SZUKAJCIE!!!Co do KiliĂąskiego - Âświetny trop!!!!MĂłj numer telefonu 503659835 - jakby co. Albo chwytaĂŚ samemu. tablice rejestracyjnÂą macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WÂłaÂściciuelu Derbi, widziaÂłem twojego sprzĂŞta (jeÂżeli to ten)ok 3razy a szczegulnie:-Parking Auchan-uliczki koÂło cmentarza w Sosnowcu bodajĂŞze przy ulicy Zuzanny- i Na MecuJeÂździÂło na nim 2 ÂłebkĂłw 15-19lat jeden miaÂł kask czarny matowy drugi czarny, z tyÂłu brak rejestracji na baku Âżadnej naklejki nie byÂło, i czarne "R" siĂŞ zgadza i kolory ale obudowy boczne takie podziargane Âże szok i poÂłamane.Mam nadzieje Âże to pomoÂże w Âśledztwu i zÂłapiesz tych Skur*****synĂłw jeÂżeli coÂś bĂŞdĂŞ wiedziaÂł dam ci znaĂŚ moÂże i ty mi kiedyÂś pomoÂżesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.