Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3388


RALFIK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy post na Forum (poza przywitaniem w innym dziale).Nie wiedzia³em gdzie go umieœciÌ - wybra³em ten dzia³, zobaczymy czy dobrze... Mianowicie mam pytanie - zakupi³em dziœ Suzuki GS500 - jest to motocykl sprowadzony z Niemiec pare dni temu.W zwi¹zku z czym kieruje do Was moje pytanie... Zaczne od pocz¹tku. W czwartek jestem umówiony na dokonanie wszelkich kwestii finansowych... i podpisanie umowy, ale - jest ona miedzy mna a osoba sprzedaj¹c¹ (Niemk¹) z pominiêciem osoby poœrednicz¹cej w tym. Nie dziwi mnie to - poniewa¿ wyglada to tak jakbym przywió¿³ motocykl bezpœrednio i osobiœcie z Niemiec... I tutaj jest moje pytanie -> podpisuj¹c umowe w czwarek - ile mam czasu na dokonanie wszelkich formalnoœci w urzêdzie?Bêdzie to jego pierwsza rejestracja w kraju. Czy mam tylko 30 dni na dokonanie rejsetracji, itd? Czy mo¿e moge poczekaÌ do nowego roku z tym wszystkim -> bo czyta³em na Forum, ¿e maj¹ wejœc zmiany w kwocie za ksi¹¿ke pojazdu...?Z góry dziekuje za pomocne odpowiedzi Jeœli coœ jest niezrozumia³e, b¹dŸ zabardzo zamotla³em to chetnie ospowiem na wszystkie w¹tpliwoœci w tym temacie.Ps. Prosi³bym o wyjasnienie jak to wygl¹da i co mam za³atwiÌ by go zarejestrowaÌ... tzn urz¹d skarbowy, Pzu (ubezpieczenie), wydzia³ komunikacji, ...Pozdrawiam -> Ralfik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.