Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza na zakoĂączenie sezonu


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

stare forum, a posty siĂŞ straciÂły, wiĂŞc piszĂŞ to jeszcze razMario mi podpowiedziaÂł, ze fotki panienek mogÂłby nie byĂŚ wystawiane w necie z racji praw autorskich wystĂŞpujÂących dziewczyn, wiĂŞc na forum moÂżnaby wrzuciĂŚ tylko fotki z forumowiczami, a dla uczestnikĂłw imprezy chcÂących wszystkie fotki, na CD wrzuciĂŚ i bĂŞdzie wszystkim dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie impra by³a przyjemna :hooah!: .W niedziele nie mia³em jakoœ odwagi na kaca wiêc go na ska³ce leczy³em.Niestety dopad³ mnie w poniedzia³ek ale spox dzisiaj na groby jecha³em ju¿ trzeŸwy.kudlaty_bytom, w temacie ska³ki zaproponowa³ powtórke z rozrywki a ja skwapliwie siê pod tym podpisuje....... no mo¿e tylko wola³ bym wróciÌ troszkê wczeœniej ni¿ na œniadanie.Bikan, obieca³ mi jak¹œ flaszkê wiêc mo¿e bêdzie i co wypiÌ Do zobaczyska wszystkim jutro na ska³ce. [ Dodano: 2005-11-01, 23:32 ]Poprzynoœcie porobione zdjêcia.Zbiorê je do kupy i dla ka¿dego wypalê po sztuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarrna, Ty siê nie bój, niech to robi¹ Ci, którzy nie chc¹ daÌ fotek ze swoich aparatów czy nawet telefonów Asmo, daj to, co ju¿ masz, zawsze mogê Ci przywieŸÌ t¹ sam¹ p³ytkê i dopalisz resztêjak bêdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerunie, oglÂądaÂłem wÂłasnie fotki  szkoda, ze maÂło
ano szkoda, moze ktos jeszcze robil fotki tylko sie nie podzielil :wink:
ale jakie my tam jesteÂśmy grzeczne, jak dzieci
ja aqrat po ogladnieciu tych zdjec doszlam do wniosq, ze wiecej niz 2piwa na nastepnej imprezie nie wypije, bo potem glupie rzeczy robie Buli dzieki za udostepnienie mi zadupka wczoraj :mrgreen: ale grzejnik z Ciebie kiepski- dopiero teraz odtajalam calosciowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam siê podoba³y fotki?Mam propozycjê.Ze wzglêdu na to i¿ w g³ównej mierze do pami¹tki po imprezie w postaci wspania³ych zdjêÌ przyczyni³ siê zzhop proponujê uhonorowaÌ go dziœ symbolicznym browarkiem (jednym ¿eby nam siê fotooperator nie rozpi³).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.