Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurna gdzie znjade jakas puszke w dizlu ??


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

Czêœci tanie i jak nie bêdzie szaleÌ to autko wytrzyma doœÌ d³ugo...
ehe zgadza siĂŞ-przyroÂśnie do niego wierzba i bedzie siĂŞ dÂługo trzymaĂŚ,a blacha siĂŞ nie rozleci bo mech siĂŞ zalĂŞgnie,do poloneza mam najmniej szacunku-to samochĂłd dla ludzi z lubelskiego i kujaw hehebez urazy dla niektĂłrych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he....jestem z Kujaw i nie jestem uraÂżony Co do poldka, to maÂło jest w stanie naprawde spox...tu przyznam bez bicia! Ale piszÂąc, ze jest to auto dla wieÂśniakĂłw to przesadzasz..trochĂŞ polski zjeÂździÂłem czymÂś takim i nie narzekaÂłem.Co to tematu dizla, to zapuÂścilem juÂż wici i czekam na info z okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo a ty czym kaszlakiem z przyciemnianymi szybami i niebieskimi zaroweczkami w lampach chlpopie kazdy dres jezdzi golfem znasz takie powiedzenie, bez urazy ,darek ja chce max 5tys gabrys E30 hmm , napisz na pw wiecej info moze dla siebie wezme pacza jak cos to czekam na info dzieki za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz to mi szkoda go sprzedawac bo zalozylem juz zimowki,wymienilem filtry,plyny itd.Poprostu przygotowalem ja juz do zimy wiec dlatego jej na razie nie sprzedaje.Poza tym nie wiem jeszcze ile wydam na nowe moto takze nad zmiana auta bede myslal jak juz moto bedzie stalo w garazu No chyba ze ktos mi zaoferuje bardzo dobra kase za niego Tak wiec kto da wiecej za 324D z 1987 w b.dobrym stanie,2 wlasciciel od nowosci,2 kpl. alufelg 15' itd.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K|urna moze ktorys akurat ma na sprzedaz szukam jakies puszki w diezlu dla kobiety:)czyli fieste , peugota 106 tak co by stan byl ok tzn dobrze jak by jezdni z srodka nie bylo widacwkazdym razie jak kos ma jakis namier to dajcie znac
MĂłj stary sprowadza samochody z Niemiec... jak cos to dzwon do mnie bo on teraz chyba bĂŞdzie jechaÂł w trase pod koniec tygodnia....Bo dziÂś sprzedaje Omege Combi 2.0 w benzynce 97 rok za 12500 peÂłny wypas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo a ty czym kaszlakiem z przyciemnianymi szybami i niebieskimi zaroweczkami w lampach  chlpopie kazdy dres jezdzi golfem znasz takie powiedzenie, bez urazy
nie kaszlakiem nie je¿dze,a tego powiedzenia w ¿yciu nie s³ysza³em,bo trzeba rozró¿niÌ dresa spod bloku gdzie œrednia wieku jest 20 lat i raczej kasy nie maj¹ na golfa od techno maczerów którzy oprócz golfa(który jest dobry msamochodem) upodobali sobie szczególnie BMW wszelkiej maœci(które te¿ s¹ œwietnymi autami), a co do poloneza to poprostu nikt mnie do niego nie przekona-bo jak mam mieÌ forda fieste z 93 albo poldka to wole to pierwsze(mo¿na za 2800kupiÌ zarejestrowan¹)a co do poloneza to poprostu jest z nim tak ¿e nie mo¿na od niego nic wymagaÌPacza ja nigdzie nie powiedzia³em ¿e to samochód dla "wieœniaka"-ale na pó³nocy i wschodzie polski poprostu s¹ niezwykle popularne i poszukiwane-a przynajmniej jeszcze 5lat temu tak by³opozdrosorki za OT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.