Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

dalej awaria..


blazurba_enduro

Rekomendowane odpowiedzi

ostek19Jak to nie by³o...w sobotê Wysocki je¿dzi³ od 16:30 do 18:00 by³em z nim do samego koùca a w niedziele mia³ je¿dziÌ ko³o 10:00 ja przyjecha³em na tor po Katowickim bajzlu ko³o 14 i bylem do 17:00 [ Dodano: 2005-10-25, 13:04 ]acha ma³e sprostowanie Ostek nie dosiadam juz DRy zosta³a sprzedana, teraz je¿d¿ê po¿yczona WR¹400 od kumpla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WÂłasnie to ta WRa z gÂłoÂśnym wydechem...:)Nie byÂło mnie...wtedy byÂł Seba I Âłukasz.Tym sprzetem jeÂżdzi 4rech ludzi (sprzet zuzlowy pochÂłania za duzo kasy,ale kiedys kupia wszyscy crossy)PrzyjedÂż dzisiaj do Tawerny na SkaÂłke o 18:00 to sie dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybieram sie jutro z rana do Swietochlowic na tor. Moze ktos wpadnie? Bede probowal jezdzic na czerwonej cezecie  :roll:  Czy tor jest na Lipinach zjazd za szkola? Dobrze kojarze?
no na lipinach... ale szkoly to ja tam nie kojarze. Od innej strony dojezdzam. O ktorej tam wpadasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze bede kolo 9-10 zalezy jak przyczepe dostane [ Dodano: 2005-11-06, 17:47 ]No i pojezdzone po swietochlowickiej Ajsce... moje wrazenia:Tor bardzo fajny, ma kilka dluzszych podjazdow gdzie mozna odkrecic, dwie piekne hopki (a moze i wiecej bo chyba calego toru nie zjezdzilem) dojazd dosc dogodny, tor jest tak polozony ze nikomu nie przeszkadza.Nie mam za bardzo porownania bo znam tylko tor w Myslowicach i Bielsku ale na pewno na Ajsce jest bardziej sucho, nie leza liscie i jest dosc dobra widocznosc. Jak na moje prawie zerowe doswiadczenie w jezdzie terenowej - idealne miejsce.Slyszalem ze tor zostal przygotowany ze zrzutki kilku zapalencow. Chwala im za to bo dzieki temu jest kolejne miejsce do uprawiania "sportow ziemnych".Jak Bozia da to w przyszly dlugi weekend tez tam podjade ale jeszcze nie wiem w jaki dzien. Jak zwykle wszystko zalezy kiedy przyczepe dostane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny ,"odœwie¿ony" jest tylko fragment toru ,kiedyœ tor prowadzi³ przez ca³¹ t¹ doline ,nawet tam gdzie teraz jest takie ogrodzenie betonowe i robi¹ tam takie dmuchane zamki dla dzieci :wink: a jak by ci sie znudzi³o latanie po torze to spróbuj zaatakowaÌ poblisk¹ cha³dê ,te¿ niez³e tereny ( Jaca mo¿e potwierdziÌ :wink: ) [

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny ,"odÂświeÂżony" jest tylko fragment toru ,kiedyÂś tor prowadziÂł przez ca³¹ tÂą doline ,nawet tam gdzie teraz jest takie ogrodzenie betonowe i robiÂą tam takie dmuchane zamki dla dzieci  :P  :wink:  :biker: a jak by ci sie znudziÂło latanie po torze to sprĂłbuj zaatakowaĂŚ pobliskÂą chaÂłdĂŞ ,teÂż niezÂłe tereny ( Jaca moÂże potwierdziĂŚ  :wink: )  :biker:  [
No to potwierdzam teren jest poprostu super!! jak tor sie znudzi to jest jeszcze kupa miejsca zeby podziczec:D tak wpadlem na taki pomysl, skoro paru osobom sie udalo czesc toru doprowadzic do pozadku ( wielki szacun ) to mozna by bylo pomyslec i zajac sie caloscia. Temat do glebokiego przemyslenia... piszcie co wy na to. W grupie sila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny, No panowie widze Âże temat was zainteresowaÂł.Prawda sa plany aby rozbudowac tor poprawic naskoki i poszerzyc go na caÂłej dÂługoÂści, zrobic bandy najazdowe.Troche sie juz dziury porobiÂły ...no ale teraz doÂśc czesto tam latamy.Porozmawiam z kumplem ktĂłry zaÂłatwiÂł maszyne ktĂłra poprawaiÂła tor.Jak chcecie wiedzieĂŚ coÂś wiecej to ÂłapaĂŚ nas na Ajsce.pewnie w dÂługi weekend bedziemy jeÂżdziĂŚ.Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.