Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pijoki na Motocyklach


Honduś

Rekomendowane odpowiedzi

Jade sobie wczoraj na na traske typu:Szczyrk-Wis³a-S³owacja.I podczas dojezdzania do Zwadronia zatrzyma³em siê przy pobliskim sklepie w celu uzupe³nienia prowiantu(czyt:batonik,woda mineralna)Po wyjœciu ze sklepu poszed³em sobie usi¹œÌ na poblisk¹ ³awke.Siedze i obserwuje ciekawe zjawisko:Jest sobie bar a pod barem spo¿ywaj¹ nalewki wygl¹daj¹cy ju¿ na bardzo podpitych polscy menele wiêc obserwuje co siê dzieje dalej i patrze a ledwo zataczaj¹cy siê Panowie wychodz¹ i o dziwo wsiadaj¹ na pojazdy typu:Wsk,Komar,ogar(prawdopodobnie ¿aden z nich nie ma oc )Pijoki pojechali wiêc wsiadam sobie na moto i spokojnie jade dalej po górach z prêdkosÌi¹ zbli¿on¹ do 85km/h i patrze a tu przedemn¹ jad¹ sobie ch³opaki oczywiscie z wiêlk¹ prêdkosÌi¹ ko³o 40 Zamierzam wykonaÌ manewr wyminiêci¹ Panów pod wp³ywem alkoholu,ale.....-kolesie zaczyn¹j¹ zajedzaÌ mi droge(niestety w¹ska)w ten sposób,ze nie mogê ich w ¿aden sposób wyprzedziÌ,nagle kiedy pojawila siê luka miêdzy nimi to cisne aby ich wyprzedziÌ a tu kolo na wsk zajezdza mi celowo droge i nagle kiedy sie na mksa wku...dzieje siê cud,bodaj¿e wska dziadziusia najwyrazniej gasnie i zwalnia a zaraz w ni¹ ude¿a komar i onaj Panowie w skutek sytuacji siê wywracaj¹ i robi¹ szlifa.Wiêc jak ju¿ nakazuje powinnoœÌ zatrzymuje siê by zapytaÌ czy coœ sie im stalo A medy na to:Spier...ty hu....przez ciebie siê wy....Ja ci ku....zaraz przy.....ku..itd.Wiêc skoro ju¿ by³em wku¿ona na maksa postanowi³em sobie pojechaÌ dalej,ale jakoœ trzeba by³o zadzia³aœ by takie mêdy nie jezdzi³y po ulicach.Zatrzyma³em siê w pobli¿u budki telefonicznej i wykona³em telefon jako anonim :roll: typu:zauwa¿y³em wypadek motocyklowy,ulica ta i ta Myœle,¿e ju¿ Policja wraz z alkomatem zajmie siê tym "Gangiem motocyklowy" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialo mi sie pewne zdarzenie sprzed lat. Bralem wtedy udzial w rejsie zeglarskim na trasie Warta-Goplo. Zatrzymalismy sie, w Mielnicy zaraz przy wyjsciu z kanalu. Lodki zacumowane, a ja jako sternik udalem sie wraz z zaloga po prowiant. No i doszlismy do sklepu spoÂż-przem.Tam wykupilsimy pieczywo przeznaczone dla celej wsi. No ale nie bylismy jedynymi klientami bo jakis miejscowy zamowil "zestaw sniadaniowy" ĂŚwiartka+orenÂżada. Poszlismy dalej szukac skleou z chlebem i innym Âżarciem (znaczy napic sie piwka). W drodze powrotnej mijalismy pierwszy spoÂż-przem. Jegomosc wlasnie kontemplowal skutki spozycia zestawu sniadaniowego. W nienajlepszej kondycji stal oparty o slup i sie troche uzewnetrznial. W poblizu oparta o sciane stala zielona maszyna marki ogar..... Wracalismy karnym rzadkiem obladowani zakupami. Nagle zza naszych plecow zaczal dobiegac charakterystyczny odglos malokalibrowego dwusuwa. To wlasnie konsument zestawu sniadowego przemierzal lotem koszacym waska i nadzwyczaj (dla niego) kreta wstege wiejskiej asfaltowej drogi. Cale szczescie, piwo i slonce nie zlasowaly nam mozgownicy i w pore pitlismy na pobocze i w boczna sciezke. Samotny jezdziec spogladajcy wzrokiem bezswiadomosci pojechal dalej na autopilocie..........Obrazek jakich wiele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie ciekawi,HONDUÂŚ.Czy nigdy nie jeÂżdziÂłeÂś na fleku na mopliku?Bo jak nie to do stupek padam,a jak tak, to po kiego chu... dzwoniÂłeÂś po mendy?Jak cie to tak podkur.... i zachciaÂło ci sie Âświat naprawiaĂŚ,cza byÂło to po rokersku zaÂłatwiĂŚ , i morde goÂściowi opraĂŚ.MyÂślaÂłeÂś Âże jak psy przyjadÂą to co sie stanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.