Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gixxer 750 - rocznik 93 - wady i zalety


Wonder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chcia³bym zapytaÌ jak oceniacie tego gsxra ? Opinie które do tej pory s³ysza³em s¹ bardzo sprzeczne, zaczynaj¹c od zachwytów po maksymalne bluzgi :hmm: Ogólnie jego masa raczej za nim nie przemawia ... Jeœli znajdzie siê ktoœ kto mia³ lub jest w posiadaniu takowego - prosze o jakieœ info na temat jego + i - I jakieœ szczegó³y typu œrednie spalanie w mieœcie (bez ostrego pa³owania i z ostrym pa³owaniem :roll: ) i w trasie, co sie psuje najczeœciej itp... Pytam bo przymierzam siê do kupna i wola³bym zapoznaÌ siê z jak najwiêksz¹ iloœci¹ opinii z góry dziêki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz konkretnych opini.ZadzwoĂą sobie pod numer: 503664406 (ÂŁukasz) powiedz Âże baza ci daÂł ten numer.I niech ci nawet brata da ÂżebyÂś se z nim pogadaÂł bo to brat na nim raczej jeÂździ.Wszystko ci powiedzÂą. I nawet majÂą takÂą sztukĂŞ do sprzedania jak byÂś chciaÂł '94.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziêki za kontakt Baza, jak tylko urwe jak¹œ kase na karte w orange za 25 zeta to przedzwonie Wicher dobra³em siê do Twojego opisu gixera po przekopaniu nie wiadomo jakiej iloœci postów ... Z tym spalaniem to mnie z lekka przerazi³eœ... Zw³aszcza ¿e rocznik 94 jest l¿ejszy od 93 ... Ale tak zupe³nie serio to bardzo du¿e spalanie Ci wychodzi³o - kumpel ma 1100 z 93, pali mu nie wiêcej ni¿ 13 litrów nawet jak mu strasznie bebechy wypruwa :wink: Ale to podobno zawsze tak jest ¿e opinie dot. spalania s¹ cholernie podzielone... Zastanawiam siê czy ogo³ocenie goœcia (motocykla znaczy ) z owiewek mo¿e pomóc w redukcji masy w takim stopniu ¿e paliÌ bêdzie mniej? Mam pewne obawy bo bez owiewek zwiêkszy siê opór powietrza=spalanie teoretycznie wcale nie zmaleje ... Moze ktoœ ma jakieœ doœwiadczenia ? A co do komfortu jazdy to ja go pier... mam gdzieœ a moja kobieta i tak motocykli nie lubi Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jezdem w posiadaniu takiego wynalazka z 94 r. Powiem tak, ze masa przekÂłada sie znĂłw na trzymanie motura w winklach (jest naprawde w tym niezÂły pod warunkiem ze zawias jest sprawny i prawidÂłowo ustawiony). Problemem natomiast wiekszym sÂą gaÂźniory, w ktĂłrych poÂłowa bebechĂłw jest plastikowa i pozatym trza Âłebskiego goÂścia Âżeby je mÂądrze ustawiÂł. Spalanie - duzy :?: JadÂąc w wiekszej grupie ok. 300 km. wyszÂła ok. 6.8 l. ÂśmigajÂąc po mieÂście we 2 z kumplem - ponad 12 l. Pare rzeczy u siebie juz opanowaÂłem tj: Âłozyska gÂłowki ramy (ponoĂŚ wada w tych rocznikach), caÂły 2-gi bieg, grzechoczÂące tarcze hamulcowe z przodu, i pare tematĂłw czysto obsÂługowych. (NapĂŞd, zawory, gaÂźniki, pÂłyny, oleje, opony). CĂłz tu gadaĂŚ jestem zadowolony, na drodze nie stanÂąlem, maszyna na gume idzie.. to wszystko. Aha jak coÂś do sprzedania nr. GG 9633647.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tego gixera rozwiazaÂła siĂŞ sama ... :? dzieĂą przed tym jak miaÂłem po niego jechaĂŚ koleÂś lataÂł sobie po wsi i zaliczyÂł wspaniaÂłego dzwona o malucha soÂłtysa czy innego hoooy wie kogo :x przyznam sie szczerze Âże z lekka mnie to wnerwiÂło ... ale najwyraÂźniej tak miaÂło byĂŚ :| Dzieki za pomoc tak czy siak :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.