Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KTM LC4 640 Enduro


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde szczerze powiedziawszy to mo¿e trochê doœwiadczenia i respectu do maszyny nabierz!!!!kurde Ma³ytgb te motocykle o których mówisz to s¹ dla doœwiadczonych motocyklidtów!!!z ca³ym szacunkiem ale ze skutera jak siê przesiadasz to ja radze na coœ naprawde co wybacza grzechy,naucz siê biegi zmieniaÌ,i opanuj jak¹s lekk¹ maszynê do perfekcji a nie rzucaj siê na coœ z czym bêdziesz siê boryka³ przez pare lat i i tak nie dojedziesz do perfekcji.co do wzrostu to ja do wysokich nie nale¿e ale jak chcesz jeŸdziÌ w terenie to odpuœc sobie LC640!!!to jest krowa!!doiœwiadczeni bior¹ lekkie porêczne motocykle,mój kumpel(30lat,190cm) jeŸdzi DR-Z 400 i mówi ¿e na KTMie by siê strzaska³,wiesz mo¿esz wzi¹œc ten motocykl,ale jak Ci upadnie to masz problem z podniesieniem,a o wsiadaniu nie mówiê.Naprawde Ma³yTGB wiêkszoœÌ z nas do tego co ma teraz dochodzi³o z czasem,wrêcz latami, i wtedy siê swój sprzêt docenia³a,ja bym Ci na jeden sezon z czystym sumieniem poleci³ MZ251,a potem coœ wiêkszego,ale nie b¹dz w gor¹cej wodzie kompany-ju¿ chcesz go kupiÌ????tylko spokój nas uratuje,aha najpierw zrób prawko lepiej :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo, rozumiem ciê z biegami to ju¿ mia³em doczynienia w simsonie s51 i w mz150 ale chce coœ kupiÌ ¿eby mnie to siê nie nudzi³o.wiec polecie mi jakieœ fajne endurko na które bym móg³ wsiaœÌ i na której móg³bym poszaleÌ.Ale co niektorzy kupuj¹ na pierwsze motory np.R6 i jedz¹ ostro¿nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja myÂślaÂłem Âże RS 250 to juÂż jakoÂś jeÂździÂło , opowiem ci jak siĂŞ tym jeÂździ:JeÂździÂłem tym KTM tyle Âże SM , a wiĂŞcKopa ma takiego Âże hoho Âładnie ciÂągnie od poczÂątku, ja mam 185 cm wzrostu i stope kÂładÂłem gÂładko na ziemi ale wÂątpie Âże ty przy tym wzroÂście dasz rade.Wyrywa go na koÂło przy kaÂżdym mocniejszym odkrĂŞceniu gazu,hamulce caÂłkiem caÂłkiem,biegi wchodzÂą gÂładko ale jesteÂś za niski na ten motocykl.MoÂże Honda CR 250?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoÂże Honda CR 250?
jest wyzsza a charakterystyka silnika wygl¹da jak w systemie 0-1,a w pozycji 1 ma takiego kopa jak ten ktm!!!!!!!take 60km w enduro jest jak 130 w œcigu(jeœ³i chcesz u¿ywaÌ moto w lesie oczywiœcie,bo na drodze to jest inaczej)ja tam wspominam MZ251 mi³o,i w tamtym czasie ciesze sie ¿e mia³em taki motocykl.ale jak mia³bym jeszcze raz 16(tyle masz?) lat to napewno nad LC4 bym nie myœla³,bo po co??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz same sprzêty tak jak ktoœ ju¿ napisa³... dla doœwiadczonych motocyklistów... Ja na Twoim miejscu kupi³ bym jakiegoœ singla 400-500 ( je¿eli chcesz enduro ) Drz mi sie strasznie podoba jeszcze SM to ju¿ wogóle BAJKA 8) Nie rzucaj siê na g³êbok¹ wode. Po co Ci moto, na którym przez d³uugi czas bêdziesz odkrêca³ do po³owy Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no albo przez krĂłtki czas na maxa czekajcie!!ja znam odpowiedz,ano po to Âżeby siĂŞmotocykl szybko nie znudziÂł!!!aha powiem Ci maÂłyTGB Âże jakbyĂŚ miaÂł np KX125 i nauczyÂł siĂŞ nim wymiataĂŚ to wielu na wÂłaÂśnie takich ktmach nie daÂłoby ci rady w terenie,a znowu zobacz jak Âświetnie opanowaÂł triki CHris na motorowerze!!!!wiĂŞc do terenu styknie 125 ,a na drogĂŞ spokojnie dr350,a jak naprawde siĂŞ upierasz przy KTMie LC4 to jÂą kup-potem moÂże tanio odsprzedaĂŚ bĂŞdziesz chciaÂł :wink: pozdrawiam i naprawde ÂżyczĂŞ Ci ÂżebyÂś w miĂŞkki sposĂłb nabraÂł repektu do maszyn :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa powiedzcie mi jaki moto mam se kupiĂŚ Âżeby czasem wskoczyĂŚ w teren i na droge ale tak Âżeby na drodze ucieĂŚ gliniarzom w razie czego bo bez prawka :? bede jedziĂŚ ale taki teÂż Âżeby na gumie pouczyĂŚ siĂŞ lataĂŚ.teren mi chodzi o czasem poskakaĂŚ,pojdziĂŚ po lesie,Âłakach i pustniach np.bÂłedowska proszĂŞ was doradzie mi jakiÂś motocykl do moi powyÂżej potrzeba (na 1 moto)ale teÂż taki Âżeby po sezonie m isie nie znudziÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tym wzroscie to mozesz miec problem ze stabilnym utrzymaniem DT 125, a KTM LC4? nie ruszysz a noga juz bedzie zlamana (jak moto na Ciebie zleci) moim zdaniem DT 125 Ci wystarczy w zupelnosci, i nie mysl ze jakbys mial KTM to latwiej uciekniesz, latwiej to jedynie uciekniesz ale z tego swiata, do tego moto trzeba miec sily no i doswiadczenia, kup DT i bedziesz sobie chwalil, albo taka DT 80, prawka miec nie musisz, waga jest piorkowa a 16KM ma, wiec poszalec mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poradzi³ Ci ¿ebyœ zacz¹³ od 2t 250 to naprawde musisz dobrze jeŸdziÌ,a swoj¹ droga to chcia³eœ kupiÌ LC4640,wiesz ile on kosztuje???a jeœ³i wiesz i masz tyle to czy myœla³eœ ¿eby poprostu kupiÌ dwa motocykle?????spokojnie byœ siê zmieœci³ w dt80 i jakimœ na drogê-typu bandit 400,a jeszcze by ci zosta³o duuuu¿o na ubranko,benzynê,prawko itppomyœl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"..ale tak ¿eby na drodze ucieÌ gliniarzom w razie czego bo bez prawka .."czesc, jezeli chcesz jako pierwsz¹ maszynê kupic KTM LC4 640 i juz przed kupnem zamierzasz uciekac przed Policj¹, do tego masz 164 cm wzrostu to ... nie wroze ci zbyt dlugiej jazdy. to bedzie pierwszy i ostatni twoj motocykl :| radze posluchac rad kolegow ktorzy sie tu wypowiadali, po co nam kolejna tragediapozdrawiam i zycze bardziej dojzalego podejscia do tematu dwoch kó³ek, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt 80 ma 10 km
DT 80 ma wiĂŞcej niÂż 10 koni . 14 moÂże mieĂŚ
ale chce coÂś kupiĂŚ Âżeby mnie to siĂŞ nie nudziÂło.powiedzcie mi jaki moto mam se kupiĂŚ Âżeby czasem wskoczyĂŚ w teren i na droge ale tak Âżeby na drodze ucieĂŚ gliniarzom w razie czego bo bez prawka
Ja na 80 uciekaÂłem dwa razy i jakoÂś bez wiĂŞkszej tragedii. Nawet na 50ccm uciekniesz, bo bĂŞdziesz mĂłgÂł wjechaĂŚ tam, gdzie oni nie wjadÂą. Ale na 50/80 bĂŞdziesz legalnie. 640 jest wielkie i wysokie, z moim 175cm wzrostu i 75kg wagi mam czĂŞsto spore problemy, Âżeby jÂą utrzymaĂŚ (juÂż nie mĂłwiÂąc o przypadkach skÂładajÂącej siĂŞ stopki ^^) a w terenie jest jeszcze wiĂŞkszy hardkore, bo jak staniesz tak, Âże koÂła bĂŞdÂą wyÂżej, a pod nogami bĂŞdziesz miaÂł doÂłki, to leÂżysz jak dÂługi i nic siĂŞ na to nie poradzi. CR to jest zabĂłjstwo na poczÂątek, szczerze Ci mĂłwiĂŞ. U nas w firmie jest teraz DR 350 do sprzedania. Jest tak zestawiona, Âże najbardziej doÂświadczeni motocykliÂści nie mogÂą jej opanowaĂŚ. tak samo z 125 - przy odpowiednich przeÂłoÂżeniach taki motocykl moÂże bardzo czesto wyrwaĂŚ z butĂłw. Bo to raz sÂłyszaÂłem o tym, jak znajomy na Dt 125 przeleciaÂł przez plecy, takÂą piĂŞknÂą gumkĂŞ zaliczyÂł. PoÂściÂągaj sobie filmiki z Dt125, to zobaczysz. A ciĂŞÂżar teÂż siĂŞ liczy. Jak masz ochotĂŞ stawiaĂŚ na gumĂŞ czy teÂż (!) skakaĂŚ (tylko niekoniecznie do jezior - pozdro Tomcio), to 125, czy teÂż odrobinĂŞ wiĂŞcej przy dobranych przeÂłoÂżeniach i ze sportowym filtrem - bĂŞdzie ideaÂłem. Nie jesteÂś pierwszy i ostatni, ktĂłry celowaÂł w tego typu sprzĂŞt. JeÂżeli chcesz dowodĂłw - wejdÂź sobie na ogĂłlnopolskie forum motocyklistĂłw i dziaÂł enduro -tam byÂło sporo zapaleĂącĂłw, ktĂłrzy nie majÂą nic do powiedzenia i ktĂłrzy - bardzo czĂŞsto - jeszcze nie wyszli z gipsu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.