Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co sądzicie o tej CBRce?


Wonder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jak widac na fotkach cebra miala dzwonka - uszkodzone s¹ - czacha, lampa i lagi. Rama wg w³aœciciela jest ok. GoœÌ podejmuje siê prostowania tych lagów i naprawy wszystkiego co zosta³o uszkodzone, oczywiœcie za wy¿sz¹ cenê. Teraz moje pytanie do bardziej doœwiadczonych - czy wymienione przeze mnie uszkodzenia moga mieÌ jakiœ wp³yw na w³aœciwoœci trakcyjne motocykla? Teoretycznie nie, ale pytam bo kto pyta nie b³¹dzi :wink: Aha - to model F2 z 94 roku pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jakby sie zderzyl z conajmniej z TIRem, a zapewnienia goscia ze rama jest prosta? Wez to na pismie poswiadczone u notariusza Jesli rama jest krzywa wart jest tylko tyle ile dobre czesci kosztuja A lagi? Ten temat byl walkowany na roznych forach LAG SIE NIE PROSTUJE Jesli sa minimalnie krzywe ale to nie w tym przypadku jak widac ze zdjecia mozna probowac je obrocic w polkach o 90 stopni czasami to daje efekt ale przy minimalnym skrzywieniu napewno nie od takiego dzwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama wg wÂłaÂściciela jest ok.
Typowe polskie pojecie Zapytaj go skad wie ze jest prosta? Ma w zebach laser czy co? Dopoki nie pojedziesz na laserowy pomiar geomatrii ramy to sie nie dowiesz czy jest prosta, a na oko.... to mozna komus lod przylozyc jak ma spuchniete Ja bym sie tam w takie gowno nie pchal....bo pozniej sie okaze, ze jeszcze tarcze krzywe, zaciski, oska, felgi + inne duperele...to wszystko kosztuje...a chocbys nie wiem ile wydal to i tak bedziesz mial moto po dzwonie....Z tego co ja widze to owiewki boczne tez poszly...ciekawe jak wyglada chlodnica i kolektory Poza tym nie wiadomo ile dzonow zaliczyla wczesniej....a jezeli interesuje Cie no. shimmy przy 200 km/h to czemu nie - tylko brac ... bo pewnie tansza jest o 2 tys o ceny rynkowej :wink: A na zakonczenie to po chcialem dodac ze mi juz slow brakuje.....wyprostowac tak krzywe lagi???? Przeciez tego goscia powinni wsadzic za potencjalne zagrazanie zyciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki wielkie za opinie - od razu moÂżna doceniĂŚ istnienie forum Sama myÂśl o kupnie przeszÂła mi jak tylko z tematem siĂŞ przespaÂłem ale byÂłem ciekaw jakie opinie przeczytam - i dziĂŞki za potwierdzenie moich myÂśli :winkCebul - kupiÂłeÂś sprzĂŞt u tego samego goÂścia ? Bo Âże ceny atrakcyjne ma to prawda, wiĂŞc jeÂśli to ten sam czÂłowiek to moÂże rzeczywiÂście by mi coÂś niebitego sprowadziÂł... :?: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Timac... ja tu nie chce nikogo reklamowaĂŚ bo nie wiem co te jego sprzĂŞty majÂą w srodku, jeÂśli Cebul i ja mamy na myÂśli tÂą samÂą osobĂŞ to mieszka w siedlcach tych w okolicach wawki. A co do sprzĂŞtĂłw to spojrz sobie na allegro - ma do sprzedania vfr z 91, tÂą uszkodzonÂą cbr, cbr1000f - wszystki sprowadzone w jednym rzucie chyba :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.