Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CzĂŞści CBR 600 F4i rocznik 2001


Łysy

Rekomendowane odpowiedzi

Timac, dzwoni³em, nic nie maj¹. Na allegro te¿ kicha, na E-bay nie sprawdza³em. Kupi³em w³aœnie gazety z og³oszeniami i mo¿e coœ sie znajdzie wartego uwagi i mo¿e na bajzlu w Katowicach.Arczi, mnie sie nic nie sta³o, gorzej z moto. Jutro moge fotki za³¹czyÌ to sobie obejrzycie.A co do wypadku, to niewychamowa³em i wjecha³em w dupe poltkowi.Wracaliœmy z z S1 na Kompostownie i sta³o sie to przed samym Kompostem. Polonez skrêca³ w lewo Adas7 zacz¹³ go wyprzedzaÌ i zd¹¿y³, a ja ¿eby nie wjechaÌ mu w bok sobie odpuœci³em, ale kieruj¹cy poltkiem widz¹c Adasa zachamowa³, a mi brak³o pó³ metra i nic by nie by³o. Tak wiêc nauczka na przysz³oœÌ.A gostek z poltka spoko goœciu, te¿ jeŸdzi na moto, nawet zaoferowa³ pomoc jakbym nie móg³ wracaÌ na moto do domu, ale na szczêœcie nie by³o tak Ÿle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak AC mam, wycenili mi na 6404 zÂł, ale jakbym chciaÂł na orginaÂłach to robiĂŚ to za ch**a sie nie zmieszcze, wiĂŞc musiaÂłbym robiĂŚ bezgotĂłwkowo. A jak dostane w dobrym stanie i niedrogo uÂżywane czĂŞÂści, to moÂże jeszcze na flache starczy :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezgotówkowych juz nie ma od paru dobrych lat, kase tak czy siak dostaniesz do rêki (na konto) Ty, mo¿esz siê jej jedynie zrzec na rzecz warsztatu i to tylko notarialnie. A mia³es na myœli rozliczenie wg faktur, ale tym sposobem mia³byœ szkode ca³kowit¹, nikt by nie zap³aci³ tych kilkunastu tys za fakt z hondy. Teraz wzi¹³eœ kase wg kosztorysu i na pewno Ci coœ zostanie. A je¿eli sie zdecydujesz na faktury to CI policz¹ wszêdzie nawet najmniejsze ryski i wszytko do wymiany, wówczas spokojnie przekroczysz z napraw¹ 70% co w Twoim przypadku jet mniej wiêcej 13 tys. Mo¿e siê okazaÌ ze wten czas dostaniesz tylko 5000 ze wzglêdu na inn¹ metodê wyliczenia szkody. Co do samego zdarzenia, trzeba powiedzieÌ ze kolo w³¹czy³ kierunek w momencie skrêtu, mia³em w sumie wysoki, jak na t¹ prêdkoœÌ, bieg bo 3 i to jeszcze z pasa¿erem. Na 600cc by mnie powali³ a tak jeszcze wyci¹gn¹³em samym momentem obrotowym i sie wywin¹³em do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wÂłaÂśnie, jakbym robiÂł to w Hondzie to koszt naprawy przekroczyÂłby i to prawie dwukrotnie ten oszacowany przez PZU (bo w PZU powliczali takie elementy, ktĂłrych wymiana nie jest konieczna, a jakbym robiÂł na faktury to musiaÂłyby byĂŚ wymienione) i podchodziÂłby pod szkode caÂłkowitÂą, tj. okoÂło 12 tys.Dlatego siĂŞ was pyatm czy moÂże nie znacie kogos kto by miaÂł jakies uÂżywane czĂŞÂści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebay wyglada podobnie jak na allegro z ta roznica ze na allegro placisz tyle ile zaproponujesz a na ebay mozesz zaproponowac duzo wiecej a placisz tylko pewna ustalona kwote wiecej niz poprzednia oferta tzn jesli cos jest za 100 a aukcja rosnie co 20 np to na allegro jak dasz 300 za to to tyle zaplacisz a na ebay jak dasz 300 to zaplacisz 120 tak chyba to wyglada (ja kupowalem na niemieckim ebay i czesci i nawet motocykl problem jest tylko z przelaniem kasy) a co do owiewek to mozesz zadzwonic jeszcze tu http://www.owiewki.pl/ oni tam robia na zamowienie i maja niskie ceny nie wiem czy maja do cbr z twojego rocznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.