Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

suzi wracaj do zdrowia


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

Smuggler, aaaa to napewno na chirurgii nio chyba ze sie myle.. ale watpie.. Pytam sie bo moze tam bede na dniach, tz na badania tam moze sie wybiore.. jak mi sie ze zdrowiem nie polepszy to nie wiem czy sama nie wyladuje hehe ponownie na ligocie :? Wiec jakbym byla to pomyslaÂłam ze moglabym go przy okazji nawiedzic.. [ Dodano: 2005-10-15, 22:25 ]gawron89, to na ktorym to pietrze ? heh.. teraz to juz nie jestem tak obcykana w tych odzziaÂłach..bo bywam tylko raz / dwa razy w miesiacu w klinice..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalonaanka, no calkiem mozliwe ze go przeniosÂą jutro albo do niego wpadne albo zadzwonie wiec sie wszytskiego dowiem ale musze przyznac ze jak dzis weszÂłem do tego szpitala z kaskiem to wszyscy sie na mnie patrzeli jak na zabĂłjce :wink: :wink: no nie najlepiej sie czulem wtedy :| a suzi tez gadal z glownym ordynatorem ktĂłry czasem smiga karetkÂą na akcje i powiedzial ze jak jest zgloszenie o wypadku motocyklowym to od razu bierze czarny worek !!! ehh szkoda gadac naprawde sie wkurzylem !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ju¿ wróci³em ech...... jaka ulga g³ow¹ normalnie ruszam teraz bede mia³ bie¿mowanie bede mia³ troche kasy to kupie coœ fajnego bo skuter ju¿ sprzedany nawet gawi to dvd mi sie znudzi³o 3 tygodnie tam leza³em i ju¿ nie moge patrzeÌ na ig³y i na lekarzy ;/teraz jeszcze bede mia³ 2 operacje na woreczek ¿ó³ciowy kamieù usówany 2cm ma prawie i na noge bo mam naroœl na koœci czy jakoœ tak ;/ dziêki wam za pozdrowienia teraz tylko czekam a¿ mi neta pod³¹czom :mrgreen: UWA¯AJCIE NA SIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.