Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 951


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

...Np. proponowa³ bym dwusówom nie wysówaÌ siê do czo³a, bo jest to doœÌ dra¿ni¹ce dla jad¹cych za nimi (dym). Ale jak dla mnie jest bomba
Zymgmus no sorry, wiem miaÂłem moÂże troche za bogatÂą mieszanke, ale tylko troche. Ale parada spod M1 do Sarnowa to byÂła pierwsza klasa.
Nie tÂłumacz siĂŞ, bo on i tak tego nie zrozumie nigdy nie jeÂździÂł na dwusĂłwie i nie wie jaka to frajda.Ja w paradzie jechaÂłem jakiÂś czas za DR-em, takim niebieskawym, no i powiem, ze te gwizdki w wydechu byÂły duÂżo gorsze od dymku z 2-T uszy bolaÂły, musiaÂłem wyprzedziĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tÂłumacz siĂŞ, bo on i tak tego nie zrozumie nigdy nie jeÂździÂł na dwusĂłwie i nie wie jaka to frajda.
No przepraszam. Mam dwie uwagi. Po pierwsze nie bi³em do parady z Sarnowa- tam by³o klasa. Ale chodzi³o mi o tragiczn¹ paradê w Wapienicy. Jechaliœmy w porywach do 30km/h to na dodatek dwusówy stanowi³y niema³y procent motocykli i wszyscy walili takim dymem, ¿e jeszcze na nastêpny dzieù, jak jecha³em do Bielska, to wisia³o to w powietrzu. A co do mojego je¿d¿enia na dwusówach, to w zesz³ym roku przejeŸdzi³em na Pannoni z 67 roku 12 tysiêcy km. I znam t¹ frajdê. Zajecha³em trzy silniki, ale by³em z siebie dumny, ¿e je¿d¿ê na takim motorze. Z reszt¹ bardzo lubiê dwusówy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi siê podoba, jak siê jedzie w wiêkszej grupie i na predzie grupy jedzie (chocia¿by tak, jak w Sarnowie), np. Wild Star (3 lampy z przodu, itd). A za nim œmigaj¹ maszyny ró¿nej maœci. To jest dopiero klimat. Jestem jak najbardziej za mieszanym towarzystwem. Trzeba by tylko pomyœleÌ nad kultur¹ wspólnego je¿d¿enia. Np. proponowa³ bym dwusówom nie wysówaÌ siê do czo³a, bo jest to doœÌ dra¿ni¹ce dla jad¹cych za nimi (dym). Ale jak dla mnie jest bomba
A jak dla mnie to bezsens Sprobuj kiedys jechac sportem wraz z chopperami w jakas dluzsza trase,wtedy to juz nie bedzie bomba Kumpel i jego zona mieli kiedys po chopperku a reszta naszej ekipy sporty.My sie meczylismy bo musielismy wolno jezdzic a oni tym bardziej jak musieli poganiac armature.I nie chodzi tu tylko o predkosc i przyspieszenia ale tez droga hamowania i predkosc pokonywania zakretow.Skonczylo sie to tym ze sprzedali choppery i kupili po sporcie i w koncu wszyscy sa zadowoleni.Takie mieszane towarzystwo jest dobre ale na paradzie,w trasie to juz lekkie nieporozumienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi siê podoba, jak siê jedzie w wiêkszej grupie i na predzie grupy jedzie (chocia¿by tak, jak w Sarnowie), np. Wild Star (3 lampy z przodu, itd). A za nim œmigaj¹ maszyny ró¿nej maœci. To jest dopiero klimat. Jestem jak najbardziej za mieszanym towarzystwem. Trzeba by tylko pomyœleÌ nad kultur¹ wspólnego je¿d¿enia. Np. proponowa³ bym dwusówom nie wysówaÌ siê do czo³a, bo jest to doœÌ dra¿ni¹ce dla jad¹cych za nimi (dym). Ale jak dla mnie jest bomba
A jak dla mnie to bezsens Sprobuj kiedys jechac sportem wraz z chopperami w jakas dluzsza trase,wtedy to juz nie bedzie bomba Kumpel i jego zona mieli kiedys po chopperku a reszta naszej ekipy sporty.My sie meczylismy bo musielismy wolno jezdzic a oni tym bardziej jak musieli poganiac armature.I nie chodzi tu tylko o predkosc i przyspieszenia ale tez droga hamowania i predkosc pokonywania zakretow.Skonczylo sie to tym ze sprzedali choppery i kupili po sporcie i w koncu wszyscy sa zadowoleni.Takie mieszane towarzystwo jest dobre ale na paradzie,w trasie to juz lekkie nieporozumienie...
masz caÂłkowitÂą racjĂŞwypady motocyklowe majÂą byĂŚ przyjemnoÂściÂą a nie mĂŞczarniÂą [ Dodano: 2005-05-24, 22:20 ]ale ci znajomi to chyba przypadkowo te choppery kupili, Âże wymienili je szybko na sporty z tego powodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Temat coprawda umar³ ale bêdê na tyle wredny ¿e go wskrzeszê. Podzia³ moto na choppery i œcigacze zawsze bêdzie. To tak jak z kobietami: s¹ piêkne i s¹ te¿ szybkie. Ja osobiœcie wolê piêkne choÌ niekiedy i na szybki numerek mam ochotê.Podzia³ jest, co wcale nie znaczy ¿e trzeba go jeszcze bardziej zaznaczaÌ. Ja osobiœcie kiedyœ planujê mieÌ drugi moto i to w³aœnie œcigacz. Jadê zawsze tak jak mam ochotê raz wolno a raz szybko raz na dwuch a raz na jednym kole. Fakt moj¹ vira¿k¹ powy¿ej 200 nie da³o by siê jechaÌ ale wielu posiadaczy œcigów na starcie jestem w stanie zostawiÌ w tyle i w³aœnie oni najbardziej wtedy psiocz¹ na chopperki bo to dla nich obciach.Jazda na moto w grupie nigdy nie jest przymusem i jeœli komuœ nie pasuje taka czy inna prêdkoœÌ to poprostu siê od³¹cza i tyle.Je¿eli bêdziemy teraz robiÌ podzia³ na œcigacze i choppery to w nied³ugim czasie jeszcze podzielimy siê po markach a mo¿e i po kolorach . Zaraz potem zanim podniesiemy lew¹ w górê to najpierw sprawdzimy czy to aby te¿ jest Yamaha :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak, a potem podzielimy motocykle na takie, w któryh wystêpuje lewy gwint i na takie, w których go nie manajlepiej kupiÌ VF'kê albo coœ z tej grupy fa³ka i jeŸdzi szybko, coœ jak po³¹czenie choppera ze œcigiem 8) hahahahahahahahahahahahahauwa¿am Asmo, ze wskrzeszenie tego tematu doprowadzi tylko do niepotrzebej wymiany zdaù bez poparcia :| jak sam zauwa¿y³eœ, ka¿dy jeŸdzi tym, czym lubi i nikt nie jest gorszy czy lepszy ale chêci sie licz¹ i fajnie, ¿e myœlisz o takich sparawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wrzuccie na luz, hehe.Tak jak ktos powiedzial: motocykl jest jak kobieta, kaÂżdy jest inny. I m. in. dlatego kochamy motocykle. Wszystko zalezy od filozofii motocyklowej.Mr.dipi nie chciaÂł chyba zle. Na innych forum sa osobne tematy np typu:chopper i nic sie nie dzieje. Wiec nie ma sie o co wkurw.ac.Wydaje mi sie, Âże tu za duzo pierdo.enia a za maÂło jezdzenia.NIECH MOC MOTOCYKLOWA BEDZIE Z WAMIi to by bylo na tyle.Mnie nie przeszkadza kto na czym jezdzi, z kazdym moge wypic:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzĂŞ, Âże temat oÂżyÂł. zacytujĂŞ wiĂŞc:

Wydaje mi siĂŞ, Âże juÂż tworzymy grupĂŞ i nie trzeba jej rozbijaĂŚ na podgrupy  :wink:  
i kto tu na podgrupy dzieli??
i jako odpowiedŸ na przyg³upie "fuck choppers" proponujê za³o¿yÌ podgrupê na tych co se sami moto kupili, i na tych co im bogaty tata kupi³ a tak na marginesie to znam troche fajnych tras ( i miejsc gdzie sie zatrzymac mo¿na) dla chopperów/cruiserów w sam raz. jak sie który chce do³¹czyÌ, to zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey jestem tu od wczoraj ... a juz widze tu cos o podzialach... tez uwazam ze to nie ma sensu kupujac sprzet mialem straszny dylemat co kupic: choppery sa piekne ale plastikom tez nic nie brakuje wybralem dlatego plastika bo chopperow w zamosciu ne jest duzo i nie bardzo mialbym z kim smigac, ale jako drugi moto kupie sobie piekna blyszcaca armaturke i na jakim forum wtedy mam pisac ? dla armaturek czy dla plastikow ? jesli na obu to po co sie dzielic ?? uwazam tak jak przedmowcy moto ma silnik i dwa kola kazde nie wazne jaki to typ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak narazie to ja widzê ¿e ten temat wcale nas nie dzieli tylko ³¹czy.Mnie jest obojêtnie na czym kto œmiga byle to kocha³ bo jedyne co mnie dobija to kupno moto dla szpanu a nie dla jazdy a s¹ i tacy.Jeœli ktoœ ma plastika i jedzie 3 paczki mi osobiœcie to nie przeszkadza bo albo poczeka albo jede sam choÌ musze przyznaÌ ¿e chcia³ bym choppera ktory te¿ 3 paki pojedzie .Niestety dwoma musze sie zadowoliÌ.Pozdro dla wszystkich na dwóch ko³ach lub jednym jeœli prawie tak¹ ma ochotê. [ Dodano: 2005-11-01, 12:12 ]kudlaty_bytom, a ty wreszcie zrób coœ z maszyn¹ bo nawet za chopperami nie nad¹¿ysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.