Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DArko blog...


BoczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

" Kto w ogĂłle wymyÂśliÂł, Âże ja mogĂŞ byc homoseksualistÂą?? Jedno spojrzenie na fotkĂŞ wystarczy, Âżeby stanowczo temu zaprzeczyc, gÂłuptaski." :| :| Laska siĂŞ za niego zabiera...a on wysyÂła ja do psychiatry i ucieka :|I "fajnych" ma kolegĂłw.... KiedyÂś takie coÂś kupi moto do lansowania i pojedzie na zlot pokazaĂŚ jaki jest zajeb.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilku znajomych gejĂłw (nie nie ja gejem nie jestem )I nie sÂą jacyÂś tacy sterotypowi.Nie malujÂą siĂŞ normalnie moÂżna z nimi pogadaĂŚ i choĂŚ sÂą starsi ode mnie wcale nie marzÂą o mojej pupie OgĂłlnie w mordĂŞ teÂż mogÂą daĂŚ.CaÂłkiem fajni kolesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja bym takich bi³,i teraz siê zastanówmy czy to Ÿle ¿e kaczor chce takim peda³om obi¿yÌ prawa????ja bym pobi³ nauczyciela jaky taki mnie uczy³ albo dzieciaka :| przepraszam ale ja mam ostre zdanie na temat ró¿nych chorób-szczególnie jak ludzie nie chc¹ ich leczyÌ i spieraj¹ siê ¿e s¹ zdrowi,albo zboczeùpozdro,b¹dzmy Facetami i Kobietami a nie kurwa wie co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze koles dobiera swietne dodatki... chcialabym isc z nim na zakupy;) oboje mamy ten sam ulubiony kolor "rozowy" :wink: Okularki tez ma zajebiste. On i jego kumple zeczywiscie wyrozniaja sie i to bardzo, ale to nie znaczy ze trzeba ich gnoic. Niestety polacy sa bardzo maÂło tolerancyjni. pewnie zaraz zostane zbesztana przez forumowiczow :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja bym takich biÂł,i teraz siĂŞ zastanĂłwmy czy to Âźle Âże kaczor chce takim pedaÂłom obiÂżyĂŚ prawa????ja bym pobiÂł nauczyciela jaky taki mnie uczyÂł albo dzieciaka :|  przepraszam ale ja mam ostre zdanie na temat ró¿nych chorĂłb-szczegĂłlnie jak ludzie nie chcÂą ich leczyĂŚ i spierajÂą siĂŞ Âże sÂą zdrowi,albo zboczeĂąpozdro,bÂądzmy Facetami i Kobietami a nie kurwa wie co :wink:
Popieram cie leo w 100% Ja bym ich wszytkich.. zbiÂł hehe :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.