Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Łezka w oku dla wszystkich endurowcĂłw


Gepardek

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna ju¿ wiem, ¿e motocyklem, który bêdzie moim ostatnim przystankiem w jeŸdzie enduro i ostatecznym idea³em bêdzie Yamaha TTR 600. Uwa¿am, ¿e motocykl ten jest idea³em, chocia¿ jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych motocykli w œwiecie i zdania na jego temat s¹ mocno podzielone. W poszukiwaniu wiadomoœci o nim natkn¹³em siê na stronê polskich motocyklistów, którzy w³aœnie na dwóch takich sprzêtach wybrali siê do Afryki. Strona jest warta odwiedzenia, poniewa¿ ich wyjazd spotka³ siê z ma³ym odzewem medialnym, a szkoda, bo ch³opcy naprawdê daj¹ radê. Strona g³ówna: http://www.lordmaciek.easyisp.pl/afryka2005/Oraz wielka ciekawostka - blog: http://motoafryka.blox.pl/htmlMo¿na siê tam natkn¹Ì na takie ciekawe obrazki, jak np. "Plynie z nami John motocyklista z poludniowej afryki. John ma 70 lat i jest w trasie od 7 miesiecy (obie ameryki, rosja, europa). Juz 2 razy przejechal kiedys afryke. Respect! "Ja tak¿e niesamowicie podziwiam faceta, szczególnie, ¿e walczy na takim BMW, jaki mia³ kiedyœ Maku CSI Riders, czyli raczej wielkim i wygodnym turystyku, ni¿ motocyklu do Afryki.Poogl¹dajcie sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na t¹ wyprawe pojecha³ mój kolega nosz¹cy ksywe " Kloszard". Je¿dzl on wczeœniej na afryce ale przed wyjazdem sprzeda³ ja i kupi³ tt-rke , g³ownie ze wzgledu to i¿ czeka³ na nich doœÌ ostry offroad gdzie afryka mia³a by napewno du¿o cie¿ej ze wzglêdu na swoja mase .TTR-ki to bardzo fajne maszyny ,ale patrz¹Ì na ich wyprawe to doœc awaryjne Na samym pocz¹tku wyprawy ju¿ w Polsce zacze³y sie problemy z ich maszynami ..............Pzdr. I do zobaczonka gdzieœ w drodze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.