Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwszy motor


baltic

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz jestem swiezo po zdaniu prawka kat.A (kat. B mam juz ze 3 lata wiec troche obylem sie z Polskimi drogami ) i teraz zastanawiam sie nad zakupem pierwszego (uzywanego ) motocykla... Do dyspozycji ok. 7-8 tys. wiec skromnie ale moglo byc gorzej... Moze ktos moglby mi poradzic jakis motorek sportowy lub sportowo-turystyczny w tym przedziale cenowym? Mi osobiscie zawsze bardzo podobalo sie Kawasaki ZXR 750, mozna powiedzec ze to taka milosc od pierwszego wejrzenia Ten motocykl urzekl mnie poprostu swoim wygladem, ale poza wygladem niewiele o nim wiem, wiec bylbym wdzieczny za jakies opinie na jego temat.btw. martwi mnie jeszcze jego pojemnosc, to chyba troche duzo jak dla poczatkujacego ? z drugiej strony z moja waga 93 kg, wygladalbym dosc smiesznie na mniejszych maszynach bylbym wdzieczny za pomoc w podjeciu decyzji, pozdrawiam wszystkich [ Dodano: 2005-10-17, 23:59 ]to jak, nikt nie naprowadzi, nikt nie pomoze? ludzie to wazna decyzja, pierwszy motor kupuje sie tylko raz w zyciu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zdecydowalem sie ostatecznie, biorac pod uwage mase roznych czynnikow (oszczednosc, prowadzenie, eksploatacja, silnik etc. ), ze kupie Honde NTV 650 :mrgreen: Prawie niezniszczalny silnik i wal kardana to najwieksze plusy... no i oczywiscie jest to Honda, a to mowi samo za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszuakj, bo by³ ju¿ taki temat... ja na pocz¹tek kupi³bym jak¹œ 600, bo 500 siê szybko nudz¹
nie bylo takie tetmatu byly same o gs 500 i innych.aaa baltic, nie patrz na wage bo moj sasiad wazy 115kg i jedzi na hondzie cbr 600 takze wiesz jesli ci sie podoba scigacz to bier go po co masz jedzic np.na chopperze skoro sie ci nei podobaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.