Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zawody motocross


Jatromb

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Heh malytgb- no comments, zawody motocrossowe odbywajÂą siĂŞ w caÂłej Polsce, a najbliÂżej to chyba Cieszyn. Jakie masz moto do tego?No i ostatnie zawody w tym roku: 1/2.10.2005 MP XIII/XIV + Puchar PZM XIII/XIV AMK "DrwĂŞca" ul. DrwĂŞcka 22 14-100 OstrĂłda tel./fax (89) 6463644 OstrĂłda 8.10.2005 ZespoÂłowe MP CzÂłuchowski Auto Moto Klub ul.SzczeciĂąska 28 77-300 CzÂłuchĂłw tel/fax:(59)8343294 CzÂłuchĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi jad¹ jutro na Mistrzostwa Polski amatorów do Ostródy czy jakoœ tam na Mazurach . Ja na razie szukam porz¹dnego KTM-a 525EXC i te¿ bede jeŸdzi³ z nimi na zawody jak chcesz siê przy³¹czyÌ to nie ma sprawy, mam busa gdzie wejdzie ok 6 sprzêtów+narzêdzia i czêœci zamienne i rura po ca³ej Polsce . Takie wypady 2-3 dniowe najczêœciej w weekendy . A ¿eby wzi¹Ì udzia³ w zawodach amatorskich wystarczy mieÌ moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie-czy ktoÂś wie gdzie w okolicy odbywajÂą siĂŞ zawody motocross
GdybyÂś chciaÂł pojeÂżdziĂŚ po torze motocrossowym to zapraszam do ÂŚwiĂŞtochÂłowic.Jest tutaj niezÂły tor nawet byÂły na nim rozgrywane mistrzostwa europy(a raczej eliminacje)Nie ma juz sekcji i troszke tor jest zaniedbany.Kilku zapaleĂącĂłw miedzy innymi i ja zaÂłatwiliÂśmy spychacz i "zregenerowaliÂśmy"caÂły tor:)teraz moÂżna siĂŞ na nim ÂścigaĂŚ...My jeÂżdzimy w soboty i niedziele,wstep za free zapraszam wszystkich.Czym wiĂŞcej tym lepiej.Czasem z nami jeÂżdzi Wysocki kto to jest to chyba nie muszĂŞ nikomu tÂłumaczyĂŚ (mistrz Polski w 125)nieÂżle lata i moÂżna siĂŞ duÂżo nauczyĂŚ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mario.dziĂŞki za info.nadal czekam na informacje, czy aby startowaĂŚ w "mistrzostwach"potrzebne jest prawko?? [ Dodano: 2005-10-04, 10:54 ]

musisaÂłbyÂś zaÂłapaĂŚ jakiegoÂś sponsora i znajomoÂści
wydaje mi sie ze to chyba nie bedzie problemem.coÂś siĂŞ zaÂłatwi.Moze poÂśmigamy u mnie po lasach(jak narazie)??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ,trza byÂło od rozu mĂłwiĂŚ, ja tam jestem bardzo czĂŞsto i wÂłasnie sie zastanawiaÂłem kto sie za to wzioÂł ,pamiĂŞtam jak tam byÂły zawody ,jeszcze 2 ,3 lata temu moÂżna tam byÂło czĂŞsto spotkaĂŚ CrossowcĂłw i to niezle latajÂących ,ja tam narazie chodze z psem na spacer ale za niedÂługo kupuje koÂła enduro i zawitam tam w innych celach 8) . Jak narazie prĂłbowaÂłem siÂł na tym torze dla dzieci ,teÂż sÂą fajne chopy i moÂżna niezle poskakaĂŚ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ludziska ja tylko musze nazbieraĂŚ kase na sprzĂŞta i myÂśle Âże ok 15 paÂździernika bede juÂż miaÂł zarÂąbiste 525EXC(strach siĂŞ baĂŚ tego sprzĂŞta) i moÂżemy ÂśmigaĂŚ . Pierwszy wyjazd chcaiÂłbym siĂŞ wybraĂŚ do Sochej Hory na SÂłowacji gdzie jest przĂŞpiĂŞkny i bardzo dÂługi tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario , o ktĂłrej jesteÂście na ajsce w sobote lub niedziele??
Nie ma wyznaczonych godzin,ostatnio jeÂżdziÂłem w sobote o 13 do 15 a kumple az do zmroku w niedziele koÂło 14 i do bĂłlu.Jak bedziesz kiedyÂś widziaÂł jak jeÂżdzimy to podjedÂż i sie umĂłwimy albo szukaj nas na stadionie jak sa treningi ÂżuÂżlowe...poÂłowa z nich jeÂżdzi na ajsce. [ Dodano: 2005-10-06, 10:55 ]Ja sprzedaÂłem moja DRke bo juÂż nie dawaÂła rady ale kumpel uzycza mi WR400.Reszta jeÂżdzi na YZ125,YZ250,RM250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTO, dÂługo jeÂździÂłeÂś juÂż na crossach ??
Wiesz d³ugo jeŸdzi³em zaczyna³em w wieku 6 lat i mniej wiêcej 10 lat œmiga³em na ró¿nych crossach nawet wygra³em raz zawody potem przysz³a szko³a potem studia i przez ten okres nie mia³em stycznoœci z rzadnymi motorkami. Teraz wracam po d³u¿szej przerwie mo¿na powiedzieÌ na stare œmieci. PS w³aœnie zaliczkowa³em 525EXC i za tydzieù bedzie siê dzia³o 8) 8) 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w koĂącu staÂłem siĂŞ szczĂŞÂśliwym posiadaczem KTM-a 525EXC lataÂłem dzisiaj na nim troche i musze powiedzieĂŚ , Âże trocha sie przeraziÂłem wyzwalaniem mocy w tym motorku otwieraÂłem na maksa i myÂśli nie nadÂąrzaÂły za tym co siĂŞ dzieje(nie mĂłwiÂąc juÂż o Âłapach) ale sÂądze , Âże przyjdzie pora na to , Âże bestia bĂŞdzie posÂłuszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj znowu byÂłem pooglÂądaĂŚ na torze , troszke sie napaliÂłem ,na nastĂŞpny sezon musze na chamca mieĂŚ koÂła enduro bo juz chciaÂłem sprĂłbowaĂŚ na moich dotychczasowych ale to by nie byÂł dobry pomysÂł :wink: zapodam pare fotek, niestety niemam fotek z samej jazdy bo mi bateria siadÂła w aparacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej sÂłuchajcie i proszĂŞ odpowiedzcie:Czy potrzebne jest prawko aby ÂśmigaĂŚ na zawodach.kupiÂł bym jakÂą 125 ale jak prawko potrzebne to bĂŞde musiaÂł poczekaĂŚ.proszĂŞ kto wie niech powiesuzi250, moÂżemy kiedy poÂśmigaĂŚ tylko gdzie i jak z transportem.wyciÂągne miĂąska i pokarzĂŞ co on potrafi [ Dodano: 2005-10-20, 20:14 ]co tak temat zamilkÂł??Âśmigamy kiedyÂś:>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie 2 tygodnie przerwy na jakiekolwiek Âśmiganie na motorkach - przesadziÂłem wczoraj na hopie poleciaÂłem dziwnie wysoko i spadÂłem obok motorka. Efekt - prawa noga od stopy po dupe zagipsowana nie wytrzymaÂło kolano. Na szczĂŞÂście ktm nawet tego nie odczuÂł . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.