Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dlawienie DR350? Nie wkreca mi sie na obroty :(


Tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

a do tych 7000 idzie dobrze??jest mocna??one standardowo miaÂły coÂś koÂło32koni-nie widze sensu dÂławienia ich-no bo po co???ale to Âświetny motocykl,mi siĂŞ marzy jako drugi :wink: wracajÂąc do tematu to myÂśle Âże mu siĂŞ serwis zimowy przyda,daj na peÂłny przeglÂąd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo ale GSy maja 46 koni i tez je blokuja ;/
hehe zgadza siê ale dla kobiet hehew niemczech s¹ takie regulacje prawne ¿e blokuje siê albo do 27koni(moja fzr tak mia³a i by³a zblokowana do 5tyœ obrotów),do 34 koni albo do 98 i wcale,a jeœli dra ma ok 30 to nie widze powodu jej blokowania no chyba ¿e do 27km ale wtedy ró¿nica w dynamice nie jest chyba taka znaczna :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest sprowadzona z francji!  pierwszym wlascicielem jestem!
to nowa jest??????nierozumiem co to ma do rzeczy???jeÂśli wogĂłle siĂŞ we Francji blokuje motocykle to napewno na takich zasadach jak w Niemczech,ale raczej tam nie ma blokad,wiĂŞc pomĂłc moÂże ino serwis,ale jak mĂłwisz Âże ona jest nowa(nobo wkoĂącu jesteÂś pierwszym wÂłaÂścicielem) to nie mam pojĂŞcia co jest,ale stawiam na gaÂźnik,do czyszczenia.pozdro!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wogole to ty kupiles dr a ja swoja sprzedalem
ale Twoja to byla krowa DR 650 RS ale bardzo zadbana....Moja jest malutka, zgrabniutka i cudenka
to bedzie jako 2 moto czy gs sprzedajesz?
dokladnie mowiac nastapila zamiana Co do dlawienia Nie dziwie sie ze koles zamienil sie na gsa Rozebralem na spokojnie gaznik i widocznie jakis idiota o skladal bo membrana byla niedokaldnie poukladana, iglica latala jak chciala, sprezyna zle wsadzona (ta nad przepustnica ) i poprostu po przeczyszczeniu przezemnie gaznika i jako tako wyregulowaniu chodzi bardzo elegancko moze nie super ale na kolo idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.