Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Płyty "Ligi Dusz"


Honduś

Rekomendowane odpowiedzi

ChciaÂłem poinformowaĂŚ wszystkich(poniewaÂż nie dajÂą mi spokoju na gg ),Âże niestety w w dalszym ciÂągu nie ma w sprzedaÂży pÂłyt "Ligi Dusz" ze Zlotu pod ZaporÂą. WedÂług tego co informowaÂłem miaÂły byĂŚ juÂż tydzieĂą po Zlocie,ale niestety ciÂągle sÂą opuÂżnienia.MyÂślĂŞ,Âże na 100% powinny byĂŚ juÂż w sprzedaÂży po sobocie 22.10,do nabycia oczywiscie tylko w Karczmie pod ZaporÂą :roll: PoinformujĂŞ niecirpliwcĂłw jak tylko bĂŞdÂą w sprzedaÂży Tylko proszĂŞ nie pytajcie mnie 3 razy na dzieĂą czy juÂż sa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadalem ostatnio z Grzeskiem na temat tych plyt i mowil ze mieli przywiez ale cos sie z tym opieprzaja.Wiec nie wiadomo kiedy beda,a jak juz beda to mam jedna obiecana  :mrgreen:
Ja gada³em te¿ z Grzeskiem niestety opuznienia zwiazane s¹ tym,zê niestety Liga nie ma menadzera i wszystko tak wygl¹da jak wygl¹da :? Gabryœ a mo¿e ekipa Suzuki stwo¿y jakiœ zespó³ Rafa³ ma d³ugie w³osy wiêc nadawa³by siê na wokaliste Ja bym proponowa³ konkurencyjn¹ nazwe: "Liga niezwyk³ych motocyklistów"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiêc tak dla sprostowania p³yta , o któej pisze Gixer zawiera dwa zespo³y podaj¿ê 5 kawa³ków ligi dusz, a reszta to "lokomotywa", zespó³ który powsta³ z Oœwiêcimskich muzyków (oczywiœcie na wokalu Dziki) tylko po to aby pojechac na pewnien festiwal muzyki i wygraÌ. Tak te¿ siê sta³o ch³opaki zajeli pierwsze miejsce nagrali kilka kawa³ków, gó³wnie pod ten konkurs, i po przyjexdzie z nagroda rozwi¹zali kapele )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja s³ysza³em,¿e ma to byÌ pe³na wersja "Ligi Dusz"A co do informacji to by³em dziœ jak zwykle co tydzieù zapytaÌ czy ju¿ jest I to us³ysza³em tradycyjnie ,ale z ma³¹ nowoœÌi¹:D³yt nie ma poniewa¿ Liga ma jakieœ du¿e k³opoty zwi¹zane z niecêzuralnymi s³owami... [ Dodano: 2005-10-29, 22:39 ]Panowie informacja:nadal nic Po prostu s³owa krytyki w Kierunku Ligi Dusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.