Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

dostĂŞpnośĂŚ czĂŞści


rekrut76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam siê w³¹œnie czy do ró¿nych modeli motocykli mo¿na tak sam ³atwo u nas znale¿œÌ czêœci zamiene oraz inne np. plastiki ( szczególnie interesuje mnie to pod k¹tem Thunderace i thundercata) bo myœ³a³em o kupieniu jakiegoœ po lekkim œlizgu tylko czy potem dostanê czêœci POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnosciÂą coÂś siĂŞ znajdzie, ale trzeba szukaĂŚ praktycznie wszedzie: internet, dizmar, gieÂłda motocyklowa, bazary itd.Zazwyczaj przy wypadkach mniejszych lub wiĂŞkszych, pierwsze co siĂŞ poddaje to plastiki, przednie reflektory, zegary itp, wiĂŞc nie ma co sie dziwiĂŚ, ze z tymi czĂŞÂściami sÂą "drobne" problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekrut76, raczej nie . lusterka klocki filtry zĂŞbatki skrzynie biegĂłw:) co ja tam jeszce wymieniaÂłem:)... jak masz cos nietypowego to u yamahy musisz czekaĂŚ min 4 tygodnie(wiem z doÂświadczenia) choĂŚ czy ja wiem czy nietypowym zamĂłwieniem byÂł tryb drugiego biegu ktrĂłry sypie sie w wszystkich kotach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam planuje dopiero na wiosne zakup mojego 1 motocykla
Moze to tak troche off topic ale czy ja dobrze widze?na poczatek chcesz zakupic motocykl ktory ma ponad 100KM??A moze by tak cos delikatniejszego?
Ej no Bart, coÂś Ty taki nie ten no TRENDY Nie oglÂądasz MOTO GP w Eurosporcie ??MĂłj kumpel oglÂąda i nikt go na osiedlu objechac nie umie Co to tam 100 KM, toc to zabawka dla tych "mientkich"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to tak troche off topic ale czy ja dobrze widze?na poczatek chcesz zakupic motocykl ktory ma ponad 100KM??
Thundercat ma 95KM
jak masz cos nietypowego to u yamahy musisz czekaĂŚ min 4
chyba troche przesadziles, choc sie zdarzy ze jak nie ma na magazynie w holandii to trzeba wlasnie tyle poczekac. Dobrze wiem ze Yamaha ma problemy z szybka dostawa ale ciagle nad tym pracuja i aktualnie czesci przychodza w 1 tydzien, gora 2 tygodnie i ma zostac skroconyrekrut76, skrzynia tez dotyczy tego modelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sory WICHER akos tak normalnie z obiegu wypadlem. Moze dla tego ze nie ogladam jurosportu ani bravoTV Tak czy tak 100KM to taka magiczna granica nie dla leszczy*Rekrut. Bez urazy ale wez ty sie jeszcze zastanow nad wyborem.--------------------------------------------------*osoba siadajaca pierwszy raz na motocykl [ Dodano: 2005-10-05, 23:07 ]

Thundercat ma 95KM
No dobra.mimo to chyba troche za duzo na poczatek,nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart_b co z tego Âże ma 100 koni???jeÂśli jeÂździsz do 6000obrotĂłw to nie ma tego nawet 50.nie wiem jak Ty ale ja znam ludzi ktĂłrzy chcÂą duÂżego plastika Âżeby jeÂżdziĂŚ ale niekoniecznie szybko,i na koelge na zx9 musiaÂłem 3razy czekaĂŚ(jego pierwszy motocykl) i nierze sobie wszystko spokojnie.a ten model mu sie podobaÂł i wcale nie ma zapaÂłu Âżeby zaraz siĂŞ ÂścigaĂŚ. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladniej chodzilo mi to ze slabszy motocykl wiecej wybacza a na poczatku popelnia sie ich calkiem sporo. Mam znajomka ktory zaczynaÂł od busy i do dzisiaj jezdzi bez zadnego ale. Mimo to kilka razy znalazÂł sie w takiej sytuacji typu walka z maszyna i samym soba ktore na sÂłabszym moto nie miaÂła by miejsca.Kazdy robi jak uwaza. to tylko sugeracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowaÂżnie siĂŞ juÂż nad tym zastanawiaÂłembiorÂąc oczywiÂście pod uwagĂŞ gÂłosy ludzi ktĂłrzy twierdzÂą Âże na pierwsze moto coÂś sÂłabszego. Zgadzam siĂŞ Âże sÂłabszy motocykl duÂżo wiĂŞcej wybacza i jest bardziej bezpieczny. Ale nikt nie powiedziaÂł Âże jazda na morocyklu jest wogĂłle bezpieczna.Dlaego postanowiÂłem uczyĂŚ siĂŞ od razu na motocyklu ktĂłry mi siĂŞ podoba i wiem Âże to niebezpieczne ale jak chciaÂłbym byĂŚ bezpieczny to bym wogĂłle o motocyklach nie myÂślaÂłPOZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam dok³adnie to samo zdanie co rekrut76, te¿ coœ chcê kupiÌ i na pewno powy¿ej 600 cm3, ale w sumie jeŸdzi³em ju¿ sezon 2005 na NSR 125R (silnik 160 cm3) - sprzêt mia³ 6-7 sek. do setki, zrobi³em tylko 2 tys. km, wiêc w sumie te¿ uwa¿am, ¿e kupujê 1. prawdziwy moto. Mimo wszystko czujê respekt przed wiêkszym sprzêtem.Zawsze marzy³em o tym, ¿eby mieÌ pojazd, w którym bêdê siê ba³ wcisn¹Ì gaz do dechy Samochód 211-konny mi ju¿ nie wystarcza, st¹d zainteresowa³em siê moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.