Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forum dąbrowiakĂłw i tych z okolic


Jatromb

Rekomendowane odpowiedzi

zukiSu, dziĂŞki za sÂłowa otuchy.zobaczymy jak bĂŞdzie.dobra forum bedzie nieaktualne-zostanie usuniĂŞte
A co TY ch³opie siê tak szybko zniechêcasz.Jak chcesz to robiÌ,podoba Ci siê to,to nie zwracaj uwagi na to co inni pisz¹, rób swoje ale pilnie czytaj i wyci¹gaj wnioski ze s³ów krytyki.G³owa do góry,¿yczê powodzenia.Mysle ,¿e lepiej coœ robiÌ, ni¿ nic nie robiÌ. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cel za³o¿enia osobnego forum dla zag³êbiaków ( sam jestem od kilku pokoleù zag³êbiakiem )poniewa¿ nigdy nie bêd¹ siê uto¿samiali ze œl¹skiem z powodu wieloletnich animozji ale moim zdaniem motocykliœci powinni siê ³¹czyÌ a nie dzieliÌ na ma³e regionalne grupy. ( proszê nie myliÌ motocyklistów z proletariuszami ).Z drugiej strony ktoœ za nas zdecydowa³, ¿e mieszkamy w woj. œl¹skim wiêc powinno nam wystarczyÌ forum œl¹skie.pozdroZag³êbiak z MACZEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w sumie dla wszystkich
no to moje forum nie jest moÂże najlepsze ale jakieÂś jest.zaÂłoÂżylem je po to aby siĂŞ integrowaĂŚ z innymi z miasta ode mnie.no bo przecieÂż (raczej)nikt z czĂŞstochowy nie przyjedzie do mnie aby mi pomĂłc w naprawie
No to skoro dla wszystkich to nie ma sensu tworzyĂŚ rĂłwnolegÂłego forum. Jest ogĂłlnopolskie i jest nasze, najlepsze z wszystkich i teÂż dla wszystkich bo sÂą tu ludzie rĂłwnieÂż z WrocÂławia, Opola itp.. Po co kolejne dla wszystkich.A skoro piszesz o pomocy to rozdrabnianie siĂŞ na mniejsze fora jest najgorszÂą rzeczÂą w uzyskaniu pomocy. MoÂże i racja, Âże nikt z CzĂŞstochowy nie przyjedzie Ci pomĂłc ale moÂże napisze linka w stylu: "mĂłj kolega z DÂąbrowy miaÂł podobny problem, oto jego namiary...uderz do niego" albo coÂś w tym stylu.JeÂśli chciaÂłeÂś dla zabawy zaÂłoÂżyĂŚ forum albo dla sprawdzenia wÂłasnych umiejĂŞtnoÂści to ok. Powodzenia. Sam kiedyÂś pisaÂłem programy tylko po to, zeby sprawdziĂŚ czy otrafiĂŞ. Ale jakiekolwiek uzasadnianie, ze takie forum jest potrzebne dla pewnej grupy motocyklistĂłw jest, moim zdaniem, bezsensowne. ZaÂłoÂż na naszym forum wÂątek na wzĂłr chorzowskiego o ktĂłrym wspominaÂł PcheÂła np: "Moto DÂąbrowa i okolice"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje zdanie jest takie jak kogos z poprzednikow.....Rob swoje, a pozniej zobaczysz jaki bedzie efekt.Moim zdaniem to troche nie fair zostales potraktowany przez reszte.... Pamietam jak byla tu reklama forum posiadaczy Kawasaki GPZ i to niby bylo OK? Przeciez mamy tutaj forum posiadaczy wszystkich motocykli? Wiec po co to robic....analogiczna sytuacja...Post Jatromba traktowalem jako czysto informacyjny.... Zainteresowani pewnie przylaczyli by sie do tego forum... a najlepsze jest to, ze ci ktorzy nie byli z Dabrowy zabierali glos....Moim zdaniem nie powinienes sie przejmowac tymi tekstsami, a w DG jest sporo motocyklistow i z tego co wiem to niewielu wie o naszym forum....moglbys to zmienic przez swoje forum.....ale o tym juz nikt nie wspomnial.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Zioba w 100% Ja z chcecia zalogowalbym sie na tym forum i jesli oczewiscie cos by sie dzialo to bym sie udzielal. Fanie bybylo poznac motocyklistow ze swojego miasta i co jakis czas wyskoczyc na piwko w ramach integracji Mozna by w ten sposob stworzyc zgrana paczke lub moze jakis dabrowski klub motocyklowy ale tutaj juz wybiegam za daleko.Najtrudniej rozkrecic forum, poinformowac dabrowiakow i zachecic do udzielania sie ale kto wie?? Ja wlasciwie bym za wiele nie pomogl bo udzielam sie sporadycznie lykajac wiedzy ile sie da nietylko z tego forum. Ale istnieniu takiego forum nic przeciez nie przeszkadza nawet jesli mialoby byc puste. Po miesiacu dwoch bys najwyzej usunal. Rowniez odczytalem post Jatromba jako informacyjny ale kiedy pozniej zajrzalem tutaj okazalo sie iz zniecheciliscie chlopaka i forum nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.