Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Hornet 600


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz tÂą
Lepiej ta http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=68014669 Przynajmniej blisko :mrgreen:
Faktycznie Ten Hornet wydaje mi siĂŞ znajomy Chyba zajeÂżdÂżaÂł, a moÂże i nadal pojawia sie w bumerangu [ Dodano: 2005-10-14, 14:27 ]
Bierz tÂą
Lepiej ta http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=68014669 Przynajmniej blisko :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Proponujê sztamê, po co jakieœ debilne k³ótnie wprowadzaÌ .
nio to spoko witam was powiem wam ze dzis z ojcem odwiedizlismy honde kawalar i jak duzo oni nagali mojemu straszemu ze to za mocne jka na pierwszy moto i wiele innych podobnych wiec ojciec powiedizla mi ze co do horneta to pomyslimy:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie wiem jak to do koĂąca jest, ale wydaje mi sie, Âże jak ma sie Âłeb na karku to moÂżna wszystkim jeÂździĂŚ, bez wzglĂŞdu na to jakÂą ma moc.z tym, Âże majÂąc ...naÂście lat nie zawsze ma sie Âłeb w odpowiednim miejscu i moÂże sie to Âźle skoĂączyĂŚ. a hornet to w sumie Âładna, ale narowista maszynka jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak widze tunel to zaraz kojarzy mi sie z NorwegiÂą :mrgreen:  W Chorwacji ponoĂŚ tez jest bardzo przyjemnie :mrgreen:  MoÂże w niedalekiej przyszÂłoÂści :mrgreen:
w norwegii pewnie jest fajnie, ale wakacje na motorze wole spĂŞdziĂŚ w bardziej przyjaznym dla motocyklistĂłw klimacie. teraz byÂło prawie 3,5 tys. km i ani kropli deszczu.znalazÂłem pare fotek (niestety nie mojego autorstwa) z kanionu pivy-granica boÂśniacko-czarnogĂłrska. ten pierwszy "mostek" to byÂł niezÂły hardkor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet idzie 120 na pierwszym biegu, przynajmniej taki '98
Cos nie chce mi sie w to wierzyc gdyz CBR600F3 z ktorej silnik po lekkich przerobkach zastosowano w Hornecie idzie na jedynce ok.100km/h a w nakedach biegi sa krotsze....
Moj Hornet na standardowych zebatkach szedl spokojnie na jedynce 110-120. Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.