Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zawiercie :)


Blazej_MTX

Rekomendowane odpowiedzi

Heeeya DzisiaÂł byÂłem troche "poendurowaĂŚ" po lesie.. Wracam Ul. AK.. i spotakaÂła mnie przemiÂła niespodzianka "Grupa" motocyklistĂłw latajÂąca na kole, palÂąca gumy itp Pytanie kieruje do nielicznego grona uÂżytkownikĂłw z Zawiercia... ByÂł tam ktoÂś z was? JeÂżeli tak.. to macie jakieÂś ustalone terminy spotkaĂą ? MoÂże zrobimy coÂś a'la "kompostownia" Pytam, gdyÂż wydaje mi sie, Âże rozpoznaÂłem jedno moto z forum Mianowicie Suzi Rf 900 Motobandit'a ZgadÂłem ? Pozdrawiam i licze na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki z Zawiercia W przyszly Piatek postaramy sie przenisc czesc ludzi z Kompostowni na nowy odcinek drogi S1 w Podwarpiu - zdjecie miejscowki macie w temacie "zamkniety odcinek drogi S1". Wsumie to od Was bedzie tam 15-20 km. Wiec jesli mielibyscie ochote poszalec w wiekszej grupie to dajcie znac.Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzglĂŞdu na magicznÂą iloœÌ koni w silniku : moÂże ze 3... i brak ÂświateÂł ( regulator padÂł ) dojzad bĂŞdzie bardzo trudny* :| WiĂŞc pozostaje mi ÂżyczyĂŚ wam dobrej zabawy Ale i tak licze na to, Âże kiedyÂś wpadniecie do Zawierciowa Mamy takÂą faaajnÂą uliczke :wink: * Na pewno mnie nie bĂŞdzie Ps BÂłaÂżej --!!!!!!!!!!! do jakiego "NIELLICZNEGO!!! grona uzytkownikĂłw.  Nie jest nas tak maÂło!!!!!!!Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiêc... zarzucam fotkami z soboty www.dna.foxnet.pl/upload/moje/armii By³o tam sporo osób z aparatami.. Motobandit, da³o by sie sko³owaÌ jakiœ materia³ ? jak¹œ kamerke nawet widzia³em 8) Jak by ktoœ wiedzia³ o nastêpnym takim spotkaniu to dajcie znaÌ chêtnie poogl¹dam Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie poÂśmigaliÂście, gdybym wiedziaÂł, to by przyjechaÂł pooglÂądaĂŚ Miejsce chyba rozpoznajĂŞ :roll: Dajcie znaĂŚ jak nastĂŞpny raz pojedziecie, mĂłj aparat potrafi zrobiĂŚ wzglĂŞdne filmiki 640x480 przy 30 klatkach na sek. wiĂŞc moÂżna nagraĂŚ co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.