Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Orzesze też siĂŞ pochwali-film z orzesza do ściągania


Leo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiêdz skorzystaj¹c z informacji jak mo¿na umieœciÌ film na serwerze,zaproponuje Wam zobaczenie filmu zmontowanego przez mojego serdecznego przyjaciela,a nakrêconego przeze mnie,ten film jest tylko o tym jak on je¿dzi,o mnie te¿ siê pojawi ale ja niestety zawsze by³em w roli kamerzysty-wiêc nie ma wystarczaj¹co du¿o materia³u ¿eby z³o¿yÌ z tego d³ugi film,wiêc narazie Ziomasz-uprzedzam ¿e kawa³ki na dt 80 by³y krêcone rok temu,na kmx 125 na wiosne a ta cebra jest z bielska(mo¿e ch³opaki j¹ znaj¹) i na niej by³y filmiki krêcone na wiosê i przez pocz¹tek lata.wiêcej o miejscówach i nas napiszê pó¿niej ,najpierw jestem ciekaw jak wam siê spodoba-hehe ino szkoda ¿e on mi nie krêci³ tak czêsto jak ja mu :x ale poniewa¿ ¿e z tomkiem znam siê od ko³yski i mówi¹ na nas s¹siedzi mo¿ecie sobie wyobraziÌ ¿e ja mniej wiêcej jeŸdze podobnie(po Ìwiczeniach na pasiekach hehe)sci¹gajcie i piszcie jak siê podoba!!!!!!!http://s65.yousendit.com/d.aspx?id=0KQRDB1...QR24V16BXCTW9Q2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze najlepsze jest to Âże teraz zobaczyÂłem ten filmik i okazuje siĂŞ Âże to byÂła wersja rozwojowa bez jazdy na gumie na cebrze f1 i z innym podkÂładem muzycznym-choĂŚ o charakterze motocyklowym jak najbardziej :wink: ale sciÂągajcie-gwarantuje Âże szybko idzie,warto mam nadziejĂŞ chcĂŞ usÂłyszeĂŚ wasze opinie Oj Skalar na Zawadzie,pasiekach,boisku na Âżorskiej na pustakach,i inne dziwne miejsca,tam kaj wtedy z TobÂą byliÂśmy teÂż sÂą sceny ale ten kawaÂłek asfaltu jest naznaczony duÂżo bardziej gumÂą niÂż wtedy hehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko powiedz mi leo czy ta muza to country czy rock bo nei umiem sie poÂłapac??
oj strasznie nie trafiÂłeÂś,ale dobrze zagramy w quiz,kto bedzie wiedziaÂł co to za stara,kultowa kapela??????no ludzie w czarnych ciuchach i dÂługich wÂłosach jak nie bedziecie wiedzieĂŚ to wstyd!!!!!do wygrania piwko :wink: P.S. malytgb wÂątpie Âże dÂługie solowe kawaÂłki na gitarze elektrycznej sa w stylu country ale naprawde moÂże nie sÂłuchaÂłeÂś tej muzy ale nazawa kapeli musiaÂła ci sie pemknÂąc przez uszy-aÂż tak mÂłody chyba nie jesteÂś :roll: pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.