Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

12-14 sierpien zlot w Vendryne w Czechach


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

12-14 sierpnia jest zlot w Vendryni w Czechach,jest to 5km od granicy w Lesznej czyli maly rzut beretem a impreza na prawde zajebista :cool: Jezdze tam co roku i zawsze jest super,zawsze usmieje sie tam do lez Dokladny program zlotu jest u mnie w salonie na plakacie (plakat wisi tez w Renegacie) ale wiem ze bedzie podjazd pod stroma gore np. w zeszlym roku byla XT600 i kto chcial mogl sprobowac swoich sil.Bedzie erotyczny show :verycool: Oczywiscie mokre triko :wink: a takze koncerty,konkursy,pokazy,boks itd.Ja tam sie na pewno zjawie bo grzechem by bylo odpuscic sobie ten zlot Na zachete pare fotek z zeszlego roku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa wlasnie czeskie zloty !!!! tego nie wolno przegapic !!!!Gixer, w ostrawie bylo takie mokre triczko ze az watrobe bylo widac boa ci cos powie na ten tematno a co do zlotu w vendrynie to qrna bardzo bych chcial bo zadnego zlotu w czechch nie chce przegapic ale 9 sierpnia mam zabieg i bede troszku poszyty wiec jak wszystko bedize w porzadku i bede wstanie to sie na pewno pojawie. ale znajac zycie po takim zlocie gangrena pewna chyba ze sie dobrze odkazi 8) 8) czeskim rumem hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata jak bede w chaci to tamjestem na bank i wkoncu zaspiewam cos na scenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [ Dodano: 2005-07-19, 23:37 ]nie ma bata jak bede w chaci to tamjestem na bank i wkoncu zaspiewam cos na scenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Takie podroby bedÂą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade-a kuki pod ten podjazd to spokojnie swojÂą motorkÂą podjedzie!!! [ Dodano: 2005-07-20, 18:49 ]Na Ostrawie nauczyÂłem siĂŞ nowego sÂłowa po czesku!!!Jak bedze trzeba poderwaĂŚ holke to moÂżna zarzuciĂŚ a mianowicie:jak jest wiewiĂłrka po czesku??/odp.: drewny kocurhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z Górnego Œl¹ska wybiera siê ktoœ na ten zlot? Jak na razie widzê tylko chêtnych z po³udniowej czêœci województwa.Gixer, jesli to nie problem to zrób cyfrówk¹ zdjêcie tego programu, który wisi u Ciebie i za³¹cz w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.