Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czesiek ...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czesiek od zawsze robi³ to co lubi³ : ca³owa³ ¿onê, wœlizgiwa³ siê do wyrka i od razu zasypia³. Pewnego dnia obudzi³ siê obok podstarza³ego faceta ubranego w bia³y szlafrok.- Co ty do k... nêdzy robisz w moim ³ó¿ku?...I kim do cholery jesteœ? - zapyta³ faceta.- To nie jest twoja sypialnia. Jestem Œw. Piotr i jesteœ w niebie - odpowiedzia³ nieznajomy.- ¯e co ??!!Twierdzisz, ¿e jestem martwy?? Nie chcê umieraÌ, jestem na to jeszcze za m³ody! Chcê atychmiast wróciÌ na Ziemiê!- To nie takie proste Czeœku- odpowiedzia³ œwiêty Piotr- Mo¿esz wróciÌ na Ziemiê ale bêdziesz mieszka³ na wsi.-OK - powiedzia³ Czesiek-Aleeee.... kontynuowa³ Œw.Piotr - musisz wybraÌ pod jak¹ postaci¹ mo¿esz powróciÌ na Ziemiê. Mo¿esz byÌ psem, kur¹, owc¹ lub koniem. Wybór nale¿y do ciebieCzesio pomyœla³ przez chwile i doszed³ do wniosku, ¿e bycie koniem jest bardzo mêcz¹ce. Pies na wsi te¿ nie ma ³atwego ¿ycia, najczêœciej jest uwi¹zany na ³aùcuchu. Owca - nie, to nie dla mnie- pomyœla³ Czesiek a ¿ycie kury wydaje siê byÌ mi³e i relaksuj¹ce. Bieganie po zagrodzie z kogutem mo¿e byÌ nawet ciekawe.- Chcê powróciÌ jako kura - odpowiedzia³.W kilka sekund póŸniej znalaz³ siê w skórze ca³kiem przyzwoicie upierzonej kury. Wtedy podszed³ do niego kogut.- Hej! To pewnie ty jesteœ t¹ now¹ kur¹, o której mówi³ mi Œw.Piotr - powiedzia³ kogut - Jak ci siê podoba bycie kur¹?- No na razie jest ok , a Ty te¿ by³eœ w poprzednim wcieleniu cz³owiekiem?- Ja by³am 28-letni¹ dziewczyn¹ , a teraz muszê nosiÌ tê koguci¹ pow³okê.W tym momencie Czesiek poczu³, ¿e jego kuper zaraz eksploduje.- Ale mam dziwne uczucie, czujê ¿e coœ mi zaraz rozerwie kuper- Ooo, no tak. To znaczy, ¿e musisz znieœÌ jajko - powiedzia³ kogut- Jak mam to zrobiÌ?- Gdaknij dwa razy i zaprzyj siê jak najmocniej potrafisz -Czesiek zagdaka³ i zapar³ siê jak najmocniej potrafi³. Nagle chlus i jajko by³o ju¿ na ziemi.- Wow to by³o zajebiste - powiedzia³ Czesiek. Zagdaka³ jeszcze raz, zapar³ siê i wypad³o z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdaka³ us³ysza³ krzyk swojej ¿ony :- Czesiek co ty k... robisz! ObudŸ siê! Zasra³eœ ca³e ³ó¿ko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.