Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 2605


Łysy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mogĂŞ dalej kontynuowac tej jakÂże wspaniaÂłej dyskusji  
BrakÂło argumentĂłw
Znajdziesz tam wiele porad i prawd dotyczÂących perwersji i skrzywien seksualnych
Znanych Ci pewnie z autopsji :wink:
ChÂłop z Galicji
To akurat widac, sÂłychaĂŚ i ... czuc Pozdroofka NICO :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico a kto to jest pani ze strony 42 ??
Arek przed snem, zawsze otwiera swój ulubiony œwierszczyk ( nie myliÌ z czasopismem MIŒ) na stronie 42, gdzie jest jego ulubienica:) W³osy pewnie blond i cycki jak doniczki Ca³uje j¹ namiêtnie na przywitanie, a póŸniej wiesz co dalej.......... :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon,

Problem niektórych kobiet polega na tym, ¿e ekscytuj¹ siê byle czym... A póŸniej bior¹ z tym œlub.
A MOZE TO CO TY UWAZASZ ZA "BYLE COÂŚ" DLA NIEKTĂRYCH KOBIET JEST WÂŁASNIE TO :!: A TAK POZA TYM TO "MIÂŁOÂŚĂ" JEST SLEPA I "SERCE NIE SÂŁUGA" DLATEGO TAK JEST. :wink: MYÂŚLE ÂŻE WYCZERPUJÂĄCO UDZIELIÂŁAM CI OPDOWIEDZI NA NURTUJÂĄCE CIE PYTANIA. POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi mĂŞzu: Pisze do Ciebie ten list, aby powiedziec, ze opuszczam Cie na dobre.Bylam dla Ciebie dobra kobieta przez ostatnie siedem lat i nieotrzymalam za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie byly dla mnie pieklem.Twoj szef zadzwonil do mnie i powiedzial, ze rzuciles dzis robote.Ostatniego tygodnia wrociles do domu i nawet nie zauwazyles,ze mam nowafryzure,pieknie zrobione paznokcie, przygotowalam Twoje ulubione mieso i mam na sobie nowa, piekna i kuszaca bielizne.Przyszedles sobie, zjadles w dwie minuty, i poszedles spac zaraz poobejrzeniu meczu.Nigdy nie mowiles mi tez, ze mnie kochasz czy czegos podobnego.Zatem albo mnie zdradzales, albo nigdy nie kochales. Ale to juz niewazne,poniewaz odchodze.P.S. Jezeli masz ochote mnie szukac, to nie rob tego. TwĂłj BRAT i japrzeprowadzilismy sie razem do Szczecina! Mamy nowewspaniale zycie! Twoja Byla Malzonka. Droga Byla Malzonko:W zyciu nie spotkalo mnie nic wspanialszego niz Twoj list. To prawda, zebylismy malzenstwem przez siedem lat, jednak do dobrej kobiety bylo Cinaprawde daleko. Ogladalem mecze za kazdym razem, kiedy epatowalas mnieswoja zalosna nagoscia, chodzac po domu w bieliznie, aby na to nie patrzec.Szkoda ze to nie dzialalo. Zauwazylem kiedy obcielas wlosy w ubieglymtygodniu i pierwsza rzecza, ktora pomyslalem bylo wygladasz jak facet!Moja matka nauczyla mnie, zeby lepiej nie mowic nic, kiedy nie jestem w stanie powiedziec czegos milego. Kiedy przygotowywalas moje ulubionemieso, musialas pomylic mnie z MOIM BRATEM, poniewaz zaprzestalemjedzenia wieprzowiny juz siedem lat temu. Poszedlem sobie spac, kiedyzobaczylem Twoja nowa bielizne, poniewaz byla na niejjeszcze metka z cena. Modlilem sie, zeby to byl przypadek, ze tego samegodnia,ktorego rano pozyczylem mojemu bratu dwiescie zlotych, Twojabielizna miala na metce 199,99 zl.Po tym wszystkim nadal Cie kochalem i czulem, ze jeszczemozem to naprawic.Zatem kiedy zorientowalem sie, ze wlasnie wygralem w totka dziesiecmilionow, rzucilem robote i zakupilem dwa bilety na Jamajke.Kiedy jednak przyszedlem do domu, Ciebie juz nie bylo. Jak sadze, wszystkoto stalo sie nie bez powodu. Mam nadzieje, ze wlasnie ulozylas sobiezycie, tak jak zawsze chcialas. Moj prawnik powiedzial, ze list, ktory domnie napisalas jest wystarczajacym powodem, aby orzec rozwod z Twojejwiny i niedzielic majatku.Zatem trzymaj sie.P.S. Nie wiem czy Ci mowilem, ze moj brat Karol urodzil siejako Karolina.Mam nadzieje, ze to nie problem.Podpisano - Bogaty Jak Chuj i Wolny! -------------------------------------------------------------------------------------- :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.