Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prosze o rade !!


bogdan16

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam uwazam, ze plastiki sa po to, zeby sie rysowaly i tyle. A zdejmowanie ich jest smieszne.........to lepiej sobie nakeda od razu kupic. Jesli chcesz je ochronic to zamontuj sobie crashpady
Fajnie sie potem patrzy jak kasa spierdala zamiast na nowe ciuchy czy kask to na klejenie owiewek.A pierwsza rzecza ktora ktos robi po zakupie nowego sprzeta to zakÂłada kraszpady nie wiedziaÂłem .... myslaÂłem ze uzywa manetki zero jedynkowo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...suuuuuuuuzzzzzzuuuuuuuukkkkkkiiiiiiiii.......: Dmaku_CSI RIDERS, ....heh ...zebys wiedzial jaka ja gsx-f-ka jezdzilem to bys sie zalamal ...moto bylo z 94' po dzwonie ..ale z qmplem porobilismy go... lagi z modelu 87' bodajze wydechy tez z jakiegos nastoletniego sprzeta ..sami spawalismy kolektory , bez owiewek ..rama proszczona (glowka byla zmasazona)..wlozylismy nowa (lysa) oponke na tyl 160 troszke kitu iiii dzidaa ...moto czysty przeszczep ...ale pomimo tego wlasnosci jezdne byly calkiem przyzwoite ...na prostej przy 210km/h calkiem stabilnie ..winkle przy 120km/h i moto sie trzyma toru ..sam bylem zdziwiony ...ale jesli chodzi o gsx-f to mam mile wspomnienia z tym motocyklem aa przeszedl wiele ...a wiec zycze udanego zaqpu cokolwiek to bedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynaÂłem od jaja i powiem Âże jeÂżeli ktoÂś chce jajo to znaczy Âże celuje w sporty a tego to ten motocykl nei ma za wiele, cbr oczywiÂście, ale jeÂżeli masz tylko 10kzÂł to pomyÂśl nad tym co masz w avatarze szybkie prawie jak cebra i lÂżejsze od jaja. Chyba Âże nie chcesz szybko jeÂździĂŚ, ale jajo potrafi mieĂŚ czasem problem z wyprzedzeniem lanosa, to bardzo frustrujÂące kiedy sie siedzi na, jakby nie byÂło, plastiku. To tylko moje wraÂżenia z jazdy tym motorem, ja zjechaÂłem silnik po 20kkm, moze pech moze nadmierna eksploatacja nie wiem, pewnie miaÂłem pecha, a jadÂąc z pasaÂżerem osiÂągi ma na prawde mierne zarĂłwno 600 jak i 3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.