Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kiedy 1000 forumowicz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

zeby uniknac kantow ( bo juz z moja babcia rozmawialem ) to moze Pchela wylacz licznik ilu jest 4mowiczow - a jak bedzie ten 1000-czny to wlaczysz ponownie i wreczysz uroczyscie na konferencji prasowej w katowickim Spodku laurke ps a za ten pomysl to mi mozesz browarka odpalic albo naszywke gratisowo przyslac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dupa a nie tysiĂŞczny forumowicz  Jak popatrzycie na uzytkownikĂłw to na kazdej stronie (a jest ich chyba 41)  jest okoÂło cztery osoby ktĂłre nie napisaÂły Âżadnego posta od daty rejestracji a rejestrowaÂły siĂŞ przynajmiej pó³ roku temu  
A jeszcze wiĂŞksza liczba osĂłb jest zarejesterowana, ale wogĂłle tu chyba nie zaglada. Poprostu sÂą bo sÂą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa a nie tysiĂŞczny forumowicz  Jak popatrzycie na uzytkownikĂłw to na kazdej stronie (a jest ich chyba 41)  jest okoÂło cztery osoby ktĂłre nie napisaÂły Âżadnego posta od daty rejestracji a rejestrowaÂły siĂŞ przynajmiej pó³ roku temu  
A jeszcze wiĂŞksza liczba osĂłb jest zarejesterowana, ale wogĂłle tu chyba nie zaglada. Poprostu sÂą bo sÂą.
Tak, ten temat byl chyba kilkakrotnie poruszany na forum Martwe dusze kr¹¿a po forum, ale w sumie komu to przeszkadza ?? Ja osobiœcie by³em za wprowadzeniem systemu podobnego do tego na www.forum.motocyklistow.plJak user nie napisze nic w przeci¹gu trzech miesiêcy, to jego konto jest autmatycznie kasowane.Pomys³ jednak nie zosta³ zaakceptowany i w sumie sie nie dziwiê, bo fajnie mieÌ ³adne statyski na stronie g³ównej forum :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa a nie tysiĂŞczny forumowicz  Jak popatrzycie na uzytkownikĂłw to na kazdej stronie (a jest ich chyba 41)  jest okoÂło cztery osoby ktĂłre nie napisaÂły Âżadnego posta od daty rejestracji a rejestrowaÂły siĂŞ przynajmiej pó³ roku temu  
A jeszcze wiĂŞksza liczba osĂłb jest zarejesterowana, ale wogĂłle tu chyba nie zaglada. Poprostu sÂą bo sÂą.
Tak, ten temat byl chyba kilkakrotnie poruszany na forum Martwe dusze kr¹¿a po forum, ale w sumie komu to przeszkadza ?? Ja osobiœcie by³em za wprowadzeniem systemu podobnego do tego na www.forum.motocyklistow.plJak user nie napisze nic w przeci¹gu trzech miesiêcy, to jego konto jest autmatycznie kasowane.Pomys³ jednak nie zosta³ zaakceptowany i w sumie sie nie dziwiê, bo fajnie mieÌ ³adne statyski na stronie g³ównej forum :mrgreen: :mrgreen:
Ja tam wole znaĂŚ fakty a nie tak jak w reklamie " w ciÂągu najblizszych 5 lat wybudujemy autostrade przez BaÂłtyk"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi wiec ksiaze 8) bo hmm...bo napewno na nia zasÂługuje :roll: umilam zloty swym usmiechem i swa obecniscia jestem aktywna na forum mam sliczny usmiech :mrgreen: w wogĂłle jestem fajna to jak dostane??a tak na serio no to faktycznie prezencik jest tak fajniutki ze powinna go dostac osoba jakos zasÂłyzona np.nasz gĂłru lub jelsi juz ten 1000 wam w gÂłowie to 1000 osoba ktĂłra jest aktywna lecac wedÂłog listy oczywiscie:)hcoc powiem ze ksiozka dla tego nowego to jest dobry wabik na innych fanatykĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiÂście byÂłem za wprowadzeniem systemu podobnego do tego na www.forum.motocyklistow.pl  Jak user nie napisze nic w przeciÂągu trzech miesiĂŞcy, to jego konto jest autmatycznie kasowane.  PomysÂł jednak nie zostaÂł zaakceptowany i w sumie sie nie dziwiĂŞ, bo fajnie mieĂŚ Âładne statyski na stronie g³ównej forum
to jest swietny pomysl moze zrolibysmy to na naszym forum ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju jeju, ja tez cem tÂą knige, bo niebrzydki jestem, spamujĂŞ dosyĂŚ intensywnie i taka bidulka ze mnie, bo motura nie mam, a tak to sobie przynajmniej pozytam i doobrazkĂłw sie posliniĂŞ :mrgreen: :mrgreen: MoÂże dajmy szansĂŞ niejakiemu Przemukowi co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 forumowicz - Przemuk - to jest mój kolega od czasów podstawówki i akurat wczoraj bylem u niego na paru piwkach Pokaza³em mu forum (nie wiedzia³, ¿e jest takie) i przy okazji szybko siê zarejestrowaliœmy, a potem wy³¹czyliœmy kompa i piliœmy dalej 8) - obieca³, ¿e bêdzie przegl¹da³ forum. No a dzisiaj zauwa¿y³em, ¿e to on zosta³ 1000 forumowiczem - on sam o tym jeszcze nie wie, ale jutro mu powiem i na pewno siê ucieszy. Obecnie nie jeŸdzi za du¿o bo ma jego czas poch³ania rodzina i praca, ale ma NSRke 125 i plany na coœ wiêkszego na przysz³y sezon. No ale mo¿e on sam coœ wiêcej napisze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 forumowicz - Przemuk - to jest mĂłj kolega od czasĂłw podstawĂłwki i akurat wczoraj bylem u niego na paru piwkach PokazaÂłem mu forum (nie wiedziaÂł, Âże jest takie) i przy okazji szybko siĂŞ zarejestrowaliÂśmy, a potem wy³¹czyliÂśmy kompa i piliÂśmy dalej  8) - obiecaÂł, Âże bĂŞdzie przeglÂądaÂł forum. No a dzisiaj zauwaÂżyÂłem, Âże to on zostaÂł 1000 forumowiczem - on sam o tym jeszcze nie wie, ale jutro mu powiem i na pewno siĂŞ ucieszy. Obecnie nie jeÂździ za duÂżo bo ma jego czas pochÂłania rodzina i praca, ale ma NSRke 125 i plany na coÂś wiĂŞkszego na przyszÂły sezon. No ale moÂże on sam coÂś wiĂŞcej napisze ...
HÂłe hÂłe, tak jak mĂłwiÂłem Dac mu szansĂŞ, dac mu szanse :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.