Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jasne... tylko zli ludzie na moto


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

rzeczywiÂście sÂłowo gliny jest ÂświĂŞte? ma ono takÂą "moc"?. Bez przesady, goœÌ mi powie Âże widziaÂł moje moto na kole, mimo iÂż ja, oczywiÂście w tym czasie  spaÂłem i juÂż mandacik?
to te¿ jest bzdura, mog¹ sobie wzywaÌ na komendê i pytaÌ i gadaÌ i skoczyÌ na kant dupy, je¿eli facio (w tym wypadku policaj) sk³ada zawiadomienie o wykroczeniu, na które nie ma œwiadków, a wyka¿esz, ¿e to nie by³eœ Ty akurat wtedy gra³eœ z 11 kolesiami w pi³kê,, albo, ¿e jecha³eœ sobie wolniutko 35/h i wyprzedza³eœ tego ³osia bo on jecha³ 30/h i jecha³ od krawê¿nika do krawê¿nika, bo pewnie by³ pijany, w zwi¹zku z czym Ty te¿ sk³adasz zawiadomienie o pijanym kierowcy, to mog¹ se fukn¹Ì, a o sprawdzaniu motocykla te¿ pierd... ten g³upek, bo powiesz, ¿e motocykl jest w myjni, warsztacie, roz³o¿y³eœ sobie i pouk³ada³eœ w pokoju na szafkach, zakopa³eœ w ogrodzie, zrobi³eœ z niego szafkê pod barek itp i te¿ Ci mog¹ ... dopiero w trakcie prowadzonego postêpowania karnego mog¹ ¿¹daÌ okazania, wydania przedmiotów, a nie tak se wzywaÌ i ¿¹daÌ, a jeœli przedstawi¹ Ci zarzut, to masz prawo do odmowy sk³adania wyjaœnieù, to wszystko nie jest takie proste, jak pisz¹ te debile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mie no na wstepie zaczolem plakac ze smiechu. Ale chlopaki nie martwcie sie teraz bedzie przez zime o lyzwiarzach za szybko jezdzacych po lodowiskach .Ale najlepszy tekst SzansÂą na wyÂłapywanie rozpĂŞdzonych motocyklistĂłw byÂłby wideoradar - kamera zamontowana na staÂłe w policyjnym radiowozie. Policjant jechaÂłby za delikwentem i nagrywaÂł wszystkie jego popisy. W pÂłockiej komendzie majÂą nawet jedno takie urzÂądzenie, niestety, od dwĂłch lat popsute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.