Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NWOA YAMAHA R6


rossi.46

Rekomendowane odpowiedzi

Bo moja CBRa jest wyjatkowa Jesli chcialbym kupic cos nowszego to spokojnie moglbym to zrobic...ale po co???? Czy ten motocykl zle wyglada, zle jezdzi???? Wiem co to za sprzet, ten model sobie wybralem bo mi sie PODOBAL szukalem egaemplarza. Na Zajaczkowa CBRe czekalem okolo 2 miesiecy zanim udalo mi sie ja wyrwac gosciowi, zaplacilem za nia znaczniej wiecej niz inne CBRy kosztowaly, ale nie zaluje - easy come easy go

a mi chodziÂło poprostu o to Âże z tego co wiem to tak strasznie chwalisz sowojÂą cebre a nie myÂślisz o nowszym modelu???zdziwiony jestem i tyle
Pokaz mi gdzie ja sie chwale tym motocyklem oprocz powitalnego postu?? Poza tym porownaj to z wypowiedziami innych uzytkownikow na temat swoich motocykli - Jak zdazylem zauwazyc na forum kazdy chwali swoje Ty chwalisz swoja FZRke itd ble ble ble......w kolo Macieju....Nie mysle o nowszym modelu bo F4 w ogole mi sie nie podoba.A jak wyzej wspomnialem nie chodzi o moj ani Twoj motocykl. Tylko o moje upodobania co do nowych sprzetow... Po prostu Yamaha R6 to dla mnie nie to co podoba mi sie w motocyklach...A ty sie czepiasz mojej CBRY........... bez sensu................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi gdzie ja sie chwale tym motocyklem
ja napisaÂłem Âże chwalisz ten motocykl a nie Âże chwalisz siĂŞ ty motocyklem-to zasadnicza rĂłznica.
Ty chwalisz swoja FZRke itd ble ble ble......w kolo Macieju....
niby gdzie????
Nie mysle o nowszym modelu bo F4 w ogole mi sie nie podoba.
nie chopdziÂło mi o f4 tylko najnowszy model z 2006roku,mĂłwiÂłeÂś przecieÂż Âże podoba ci siĂŞ gsx-r i zx6r z 2005 roku wiĂŞc o takiej teÂż cbr mĂłwiÂłem
A ty sie czepiasz mojej CBRY...........  bez sensu................
oj jak uraziÂłem to przepraszam ale myÂśleÂłem Âże jak ma siĂŞ dobry motocykl to siĂŞ myÂśli o takim ale nowszym modelu i tyle!!!
A jak wyzej wspomnialem nie chodzi o moj ani Twoj motocykl.
mi teÂż o TwĂłj nie chodzi chociaÂż ma Âładny kolor ale nie o tym rozmowai nie musisz siĂŞ zÂłoÂściĂŚ bo w moich postach byÂła tzw ironia,Âżarcik i Âżadnego wrogo nastawionego chamstewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.