Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

cos na poczatek.. ?


gawron89

Rekomendowane odpowiedzi

Ch³opcy nie patrzcie ile który ma koni i ile wyci¹gnie tylko zwracajcie uwage na stan motocykla zw³aszcza w klasie do 500ccm. Ka¿dy motocykl ma swoje plusy i minusy ale g³ównym kryterium powinien byÌ stan techniczny, niema sie co nastawiaÌ na konkretny model i kupowaÌ go za wszelk¹ cenê, generalnie motocykle do 500ccm prezentuj¹ podobne mo¿liwoœci i poziom techniczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ale juz pisaÂłem mam 185cm wysokoÂści to gs moÂże byc???a co myslicie o tym:::http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=65949628moto do 5500zÂł. Stan wiem ale czĂŞsto jedne moto sÂą lepsze do drugich no i moÂżna spotkac cb 500 w tej cenie.A co sadzicie o dobrych moto ale po np dzwonie zrobionych??/Jak tam twoja leo? [ Dodano: 2005-10-04, 21:40 ]dobra ale juz pisaÂłem mam 185cm wysokoÂści to gs moÂże byc???a co myslicie o tym:::http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=65949628moto do 5500zÂł. Stan wiem ale czĂŞsto jedne moto sÂą lepsze do drugich no i moÂżna spotkac cb 500 w tej cenie.A co sadzicie o dobrych moto ale po np dzwonie zrobionych??/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wÂłaÂśnie ciekawe jest to Âże GS 500 cieszy siĂŞ takim powodzeniem gdy HONDA cb500 bije go na gÂłowe pod kaÂżdym wzglĂŞdem
Leo nie pod kazdym...... Gs jest po prostu tanszy Ja tam kazdemu polecam GPZ 500 S. Przejechalem 5000 km i jakos nic sie nie dzialo mimo ze moto z 93 roku, ma sportowa zylke, a od GSa jest wygodniejszy. Obecnym wlascicielem jest Sean z forum i dalej go sobie chwali 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu nie komplikuj sobie Âżycia kupuj od razu porzadnego sprzeta!!mam brata ktory jezdzil na yamaha aerox 50 ccm i od razu przesiadl sie na honde vfr 800!!z poczatku delikatnie smigal a jak opanowal sobie moto to teraz daje mu w dupe!!szkoda sie przesiadac z 500 za rok na znowu wyzsza!!
Wielu takich"by³o" i wielu im podobnych i niepodobnych, zapala swieczki na piêknych marmurowych nagrobkach Nie sprowadzaj ch³opaka na z³¹ œciezkê i nie doradzaj pochopnie (bie nie kazdy rodzi sie z benzyn¹ we krwi). Lepiej niech idzie drog¹ ewolucji ani¿eli rewolucji :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Du¿e prawdopodobieùstwo, ¿e po przesiadce z motorynki na hayê przezyje, ale tez duze prawdopodobieùstwo, ¿e pod wp³ywem podniecenia i emocji, manetka mu sie zawiesi(ze strachu) i do³¹czy do fan klubu Otylii Jêdrzejczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.