Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

zmiana osobowosci


agatka_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak pewnie zauwazyliscie zbierznosc to agatka_b musi byc zona barta_b Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very HappyNo i tak wlasnie jest Very Happy Very Happy Very Happy Very HappyCholera jedna nawet nie powiedzia³¹ ze sie zarejstrowa³a rantingHehehehe
Tylko ciekawe czemu na pocz¹tku sie przed Tob¹ ukrywa³a pod innym nickiem :?: Hmmm, nie wnikam w szczegó³y, to wasze sprawy :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byÂśmy siĂŞ postarali, to moÂże nawet z przychĂłwkiem Very Happy
Ta, bo to zdolne chÂłopaki sÂą A co do zdjĂŞĂŚ to moÂże jakieÂś topless :?: :|
no wiesz, nie ma to tamto, zdolniacha to ja jestem 8) ale nie bĂŞdĂŞ siĂŞ chwaliÂła fotka moÂże byĂŚ topless, moze byĂŚ hardcore, byle byÂła fajna jej, nie poznajĂŞ siebie samego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ze sie tak zapytam gdzie chcieliscie mnie zabrac, zeby potem oddac ??  i moze tak mnie by ktos o zdanie zapytal ??
Jest taka anegdotka:Pewnemu facetowi znik³a ¿ona. facet szuka jej jeden dzieù, drugi, trzeci i...NIC Powoli zaczyna tracic nadzieje. Czwartego dnia rano do domu wpada ¿ona Pedzi do lodoofki i zaczyna przygotowywaÌ masê jedzenia.Zdziwiony m¹¿ pyta:- Kochanie :!: Co sie z Toba dzia³o :?: Gdzie by³aœ :?:Na to zona:- Ale¿ kochanie to by³o okropne :!: Porwa³y ,mnie te straszne ³obuzy :!: Codziennie musia³am zaspokajaÌ ich fizycznie, uprawiac sex oralny, analny i dzikie perwersje erotyczne Kochanie to straszne :!: I tak przez ca³e dwa tygodnie Zdziwiony m¹¿:-Jak to dwa tygodnie :?: Nie by³o Cie trzy dni...A ¿ona z usmiechem:- Ale kochanie ja teraz tylko po kanapki wpad³am :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.