Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[frienldy]Quatrro


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wam teÂż salon Quatrro w MikoÂłowie koÂło Auchana.SÂą spoko czeÂści zawsze na czas,nie olewaja klienta,kask z bieffe ktĂłry normalnie kosztuje 400zÂł spuÂścili mi cenne do 200zÂł ,filter muwili Âże bedzie za tydzieĂą i byÂł na czas sÂą przyjaÂżnei nastawienni do motocyklistĂłw poprostu friendly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz  A wiec dlaczego unfriendly???
wiêc jeœli mogê to pisze;)gdy potrzebowa³em pomocy nie dosta³em jej,zoats¹³em potraktowany jakbym by³ niewidoczny9wielokrotnie-by³em moj¹ yamasdzk¹!),nie maj¹ serwisu(akurat tutajk to nie maj¹ takiego obowi¹zku wiêc ok),ceny poprostu olbrzymie(za gpz600r z 90roku 8500z³???? ale oczywiœcie to te¿ ich sprawa),moje unfriendly wynika g³ównie z olania potencjalnego klienta,ale naprawde to tylko i wy³¹cznie komis(¿adnego serwisu-no mo¿e dla motorowerów) i akurat jeœli mia³bym tam kupiÌ motocykl to musia³bym byÌ g³upawy trochê-kolega kupi³ cbr f2 z 91roku za 12tyœ,niezarejestrowan¹ w polsce!!!!!!sk¹d te ceny?????zaznaczam ¿e kupi³ j¹ bo absolutnie nie zna³ siê na motoxyklach-pozna³em go po zakupiepozdrawiammo¿liwe ¿e siê mylê ale tak odczu³em(dodatkowo wydaje mi siê ¿e sprzedawcy nie maj¹ pojêcia co sprzedaj¹)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, gpz jakas z '90 chyba tam stala za 6k... rf'ki po 8-10 (w rocznikach podobnych, jaki podal Arczi), tylko nie wiem jakie to pojemnosci byly... ale ogolnie, to motory sa dosc zaniedbane niektore, no i dojazd tam glupi troche jest, mogliby go lepiej oznakowacnie kupowalem tam nic, chcialem kiedys rd 350 za 3.5k chyba, ale mi ktos sprzed nosa sprzatnal (jakies 15min przed moim przyjazdem :?) no i wyladowalem z enduro 50cc pod dupa jezeli chodzi o dojazd i stan sprzetow niektorych (choc tam w garazu ktos pracuje prawie caly czas) to minus, ale ogolnie, to zle nie jest i nie bylo nigdy niemilo, wiec niech bedzie i friendly (a zdzierstwo to chyba domena wiekszosci komisow )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka nie oficjalna apropo cen- sÂłyszaÂłem Âże nie sprzedali Âżadnego moto od 2 miesiĂŞcy!!!!!!!

rf'ki po 8-10 (w rocznikach podobnych, jaki podal Arczi), tylko nie wiem jakie to pojemnosci byly...
to byÂły 600,oglÂądaÂłem pare razy,a jak do moto chciaÂłem siĂŞ porzymieÂżyĂŚ oczywiÂście za zapytaniem to jak na palanta na mnie sprzedawca patrzyÂł,sprzedajÂą motocykle rozregĂłlowane-z doÂświadczenia i dokÂładnych oglĂŞdzin mĂłwie,moto z wielikimi przebiegami,a na wiosne za fzr 600 z 90roku,w ktĂłrej wszystko ciekÂło,byÂła taka zielona(moÂże ktoÂś widziaÂł) i absolutnie pewne Âże po czoÂłowym chcieli wtedy 8500!!!dobrze Âże maÂło doÂświadczonemu koledze wybiÂłem zakup z gÂłowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.