Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba do dziewczyn


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

A wiĂŞc tak... :wink: niko nie uwazasz ze innym forumowiczom to przeszkadza? - [ off-topic ] jesli widzisz ze gdzies temat i dzie w .... to zaloz nowy w dziale off-topic z tytulem [off-topic] z TEMAT TEMATU GDZIE BYL OFF-TOP ....mysle ze to bedzie najlepszym rozwiazaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

agatko nie goraczkuje sie ani troszke, wyrazam swoja opiniê, nie chce zeby na forum przesta³o pisac wiêcej ludzi z powodu nagminnego ofttopa. A wygl¹dam jak wygl¹dam, normalnie i nie wstydze sie swojego wygladu M¹dry cz³owiek wiedzia³by jak wygladam, trudno sprawdzic nie jest... Pisze na wielu forach i wiem, ze wyrazajac swoje zdanie o waszych offtopach odpowiecie atakiem tyle, ze mi to zwisa i powiewa. Tak¿e Twoja uszczypliwoœÌ Ci coœ nie wysz³a :mrgreen: W ka¿dym razie pozdrawiam.edit: nie chce mi sie odpierac zadnych atakow ani sie z wami klocic, takze spamujcie ile wlezie ale w jakims jednym temacie a nie w kazdym pokolei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie odpierac zadnych atakow ani sie z wami klocic
Cieszy mnie to Przypomne Ci tylko Aniu, ze jakiÂś czas temu spamowano w kazdym temacie, a teraz spamuje sie tylko w off-topic BO PO TO JEST TEN DZIAÂŁ :wink:
Musze przyznaĂŚ Âże Anushka, ma racje.
Nie przyznawaj sie, bo tesh spamujesz :wink:
agatka_b, uuu nie wolno tak ... jechaĂŚ po Anushce...
Zanim cos napiszesz, to sie troszke zastanĂłw i dobrze przeczytaj wypowiedzi od poczÂątku :x Tu masz cytat Ani:
ÂŻe tak powiem do jasnej cholery ja pierdole w ilu tematach mozna czytac jeden dupny offtopic?!?!?!?!?!??!?!?!?! jestesmy w offtopicu prawda ale kuzwa bez przesady !!!!!!
To nie jest pojechanie :?:WiĂŞc zamilcz, bo kaÂże wychÂłostaĂŚ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ps. A poza tym to nie macie innych problemĂłw, niÂż skakanie do siebie z powodu kilku postĂłw :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TakÂże Twoja uszczypliwoœÌ Ci coÂś nie wyszÂła  
anushka wcale nie mialam zamiaru byc uszczypliwa bo nie interesuje mnie twoj wyglad (ciekawe tylko czemu ciebie to tak zabolalo) , tylko to byl zart ale jak widac trzeba miec poczucie humoru zeby go zrozumiec i nie ktorym sie to udalo, tobie jak widac nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.