Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

skladanie motocykla H-D custom


karlos_kgb

Rekomendowane odpowiedzi

to mo¿e ja te¿ siê wypowiem.Jeœli nie masz doœwiadczenia z mechanik¹ to siê nie zabieraj za montarz customa.Silnik harleya jest bardzo prosty-mo¿na kupiÌ ju¿ gotowy V2,skrzynie osobno,rozrusznik,sprzêg³o itp,posk³adaÌ naprawde nie jest ciê¿ko-ale trzeba mieÌ trochê doœwiadczenia i czasem domyœlaÌ siê co gdzie w³o¿yÌ-osobiœcie jestem pewien ¿e ten silnik jest ³atwiej poska³adaÌ ni¿ np GSX-R600,jest naprawde prosty.Chyban ¿e bêdziesz kupowa³ wszystko osobno-rozrz¹d,korpus,cylindry itp-sprawa siê komplikuje ale te¿ nie jest ciê¿ko.Osobiœcie ja przy budowie customa napewno zacz¹³ bym od skompletowania podwozia i ca³ej reszty tajli oprócz silnika(EVO mo¿na wsadziÌ do ka¿dej ramy,a jak kupisz np rame long head,do tego szerokie b³otniki i w¹ziutki baczek bedzie wygl¹da³o poprostu komicznie-musi to jakoœ do siebie pasowaÌ).Przy budowaniu swojego customa w³aœnie najtrudniej jest dobrze dopbraÌ wszsystke czêœci-junaka budowa³em i naprawde kompletowanie by³o problmem(wiem ¿e to junak ale zawsze mia³ to byÌ jakiÌ tunning )Ja proponuje Ci kupiÌ gotowego Harleya w tzw kicie ze stanów-kosztuje ok 11tyœ dolców ale tam jest ju¿ wszystko!!!!!Np. silnik RevTech 1,8 litra,suche sprzêg³o,piêkne ko³a,oponki avon,poprostu ca³y,wychromowany-Tobie zostaje ino posk³adaÌ.Wrzuce tu potem linka z tymi customami-w stanach jest to bardzo popularne,a w polsce drugiego takiego nie znajdziessz a wygl¹da jak od Jessiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROMOCJA...11TYS $  :lol:  :mrgreen:
To i tak tanio w porĂłwnaniu z budowÂą wÂłasnego cacka Zazwyczaj korzystajÂąc z komponetnĂłw firma akcesoryjnych+ Nasz fantazja, budowa takiego bolidu moÂże kosztowaĂŚ drugie tyle, a zazwyczaj jeszcze wiĂŞcej :mrgreen: JeÂżeli masz forsĂŞ i kogoÂś, kto mĂłgÂłby wprowadziĂŚ w Âżycie TwĂłj wizjonerski pomysÂł, to dlaczego nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIMI napisaÂł/a:PROMOCJA...11TYS $    To i tak tanio w porĂłwnaniu z budowÂą wÂłasnego cacka  
PROMOCJA...11TYS $  
Nierozumiem?????Z czeko siĂŞ Dzimi Âśmiejesz???ze swojej niewiedzy?????poczytaj,pooglÂądaj i zrozumiesz Âże harley nie zawsze znaczy drogi.zamiast ÂśmiaĂŚ siĂŞ z faktĂłw niepodwaÂżalnych to lepiej siĂŞ nie kompromituj i poczytaj(jak umiesz po angielsku):http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Custom-Chro...1QQcmdZViewItema ceny za moto kompletne w czĂŞÂściach naprawde zaczynajÂą siĂŞ od 11tyÂś $ a za okoÂło 15 to juÂż zajebistÂą brykĂŞ moÂżna sobie sprawiĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.